insomin Kaç Saat Uyutur?

insomin Kaç Saat Uyutur? İNSOMİN, yatıştırıcı özelliklere sahip trisiklik antidepresanlar olarak bilinen bir ilaç grubuna aittir. Depresyon ve anksiyete bozukluklarının yanı sıra huzursuz bacak sendromunun (HBS) tedavisinde kullanılır. INSOMIN, yatıştırıcı özelliklere sahip trisiklik antidepresanlar olarak bilinen bir ilaç grubuna aittir. Bu ilacın vücutta nasıl çalıştığı tam olarak bilinmemekle birlikte, beyinde norepinefrin (noradrenalin) ve serotonin geri alımını engellediği ve bunun da zihinsel durumun iyileşmesine yol açtığı düşünülmektedir.

insomin Nedir?

İnsomin, yatıştırıcı özelliklere sahip bir antidepresan türüdür. Ayrıca titremeleri azaltır ve endişe ve sinirlilik duygularını dengelemeye yardımcı olur.  INSOMIN uykusuzluk tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Normal uyku düzenini geri getirerek ve uykuya dalmanıza yardımcı olarak çalışır.

İNSOMİN, yatıştırıcı özelliklere sahip trisiklik antidepresanlar olarak bilinen bir ilaç grubuna aittir. Beyinde dengesizleşebilen ve depresyon, panik veya anksiyeteye neden olabilen bazı kimyasalları etkiler. Bu anksiyete bozukluklarının tedavisinde kullanılır, doktorunuz tarafından belirlenen diğer durumlar için de kullanılabilir.

İNSOMİN, üzüntü ve sinirlilik dahil olmak üzere depresyon belirtilerini tedavi etmek için kullanılan reçeteli bir ilaçtır. Ayrıca insomnia (uyku problemi) tedavisinde de kullanılır. INSOMIN, depresyon ve diğer duygudurum bozukluklarını tedavi etmek için tablet formunda mevcuttur.

İNSOMİN, yatıştırıcı özelliklere sahip trisiklik antidepresanlar olarak bilinen bir ilaç grubuna aittir. Antidepresan ve yatıştırıcı etkilere sahip olmasının yanı sıra, iki başka etkisi daha vardır. Beyin sapında nefes almayı kontrol eden reseptörlerle rekabet edebilir ve uykuya dalmanıza ve uykuda kalmanıza yardımcı olabilir. İlaç depresyon, stres ve anksiyete tedavisinde kullanılır

 

insomin Kaç Saat Uyutur?

Insomin SleepAide, uykuya dalma güçlüğü, sık gece uyanmaları ve uykuya geri dönememe ile sabah erken uyanma ile karakterize uykusuzluğun kısa süreli tedavisinde endikedir. Insomniac uykusuzluğu tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Uykuya dalmanıza, uykuda kalmanıza ve ertesi sabah tazelenmiş hissederek uyanmanıza yardımcı olur. Üreticiler bir hap almanızı önermektedir. Her gece aynı saatte almalısınız (bazen bu, her zamanki yatma saatinizden birkaç saat önce almanız anlamına gelir). Insomin aldıktan sonra bir veya iki hafta içinde herhangi bir iyileşme görmezseniz, alternatifler hakkında doktorunuzla konuşun.”

insomin size 6-8 saat uyku sağlar

Gece başına ortalama uyku miktarı 6,5-7,5 saattir. İnsomin kaç saat uyku sağlar? Insomin hızlı uykuya dalmanıza yardımcı olabilir, böylece 7 saat uyuyabilirsiniz! Insonin, uyku kalitesini artırdığı ve uykusuzluğu giderdiği kanıtlanmış bir uyku yardımcısıdır. Doğal uyku döngülerini taklit ederek, Insonin uykuya daha kolay dalmanıza ve eskisinden daha tazelenmiş olarak uyanmanıza yardımcı olur.

insomin Kaç Saat Uyutur?
insomin Kaç Saat Uyutur?

İlaç uykuya dalmanıza ve uykuda kalmanıza yardımcı olmak için verilir. Beyninizdeki uyku ve uyanıklık döngülerinizi (sirkadiyen ritim) kontrol eden kimyasalları etkileyerek çalışır. Bu ilacı 18 yaşından küçük olan veya şizofreni; bipolar bozukluk (manik-depresif bozukluk) ve depresyon dahil olmak üzere ciddi bir psikiyatrik hastalığı olan veya daha önce geçirmiş olan kişilere vermemelisiniz.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.