Bilgii.net

Yoğurt Kürü İle Zayıflama (İbrahim Saraçoğlu)

11.10.2018
Yoğurt Kürü İle Zayıflama (İbrahim Saraçoğlu)

Zayıflamak; ürünlerin doğal platformu bozulduğundan beri insanlığın en büyük sorunlarından bir tanesi olmuştur. Doğal yaşamdan, şehir hayatına geçiş yapan insanlar; bu yüzden eskisi kadar hareket edemez hale gelmiştir. Durum böyle olunca da sağlıklı yaşam parametreleri bozulmuş ve doğal olarak kilo büyük bir sorun haline gelmiştir. İnsanlar zaman içerisinde birçok farklı zayıflama yöntemi denemişler ve başarılı olamamışlardır. Diyetler, doğal olmayan kimyasal haplar ve birçok zayıflama yöntemi; kişilerin sadece beden değil, ruh sağlığına da zarar verecek bir hale gelmiştir. Bu yüzden zayıflamak için artık daha sağlıklı yöntemler tercih edilmelidir. Bu yöntemlerin en önde gelenleri ise uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen kürler olmuştur. Kürler bölgesel fazlalıklardan kurtulmak ve gerekli kiloya inebilmek için oldukça sağlıklı bir zayıflama yolu önermektedir. Bu sayede kişiler, sağlıklarını bozmadan kilo vermeyi başaracaktır.

Yoğurt Kürü Nedir?

Yoğurt ve birkaç farklı malzemenin birleşiminden oluşan ve bu sayede kilo vermeyi hızlandıran bir yöntemdir. Zayıflama evresinde kan şekerinin dengede tutulması için gereken miktarlar sağlanmakta ve bu sayede kürün kullanım alanı daha çok fayda sağlamaktadır. Şeker hastaları da dahil olmak üzere, bütün kişiler zayıflamak için bu harika kürü tercih edebilir. Metabolizmayı hızlandırır ve kabızlığı önler. Aynı zamanda yağ yakıcı şekildedir ve doğabilecek tatlı krizlerini engeller. Kilo anlamında bölgesel rahatsızlıkları olan kişiler, bu kürü kullanarak başarılı sonuçlar elde edebilir.

Yoğurt Kürü Nasıl Hazırlanır?

Yoğurt kürünün hazırlanması için; 3 yemek kaşığı kadar yarım yağlı yoğurt, yarım adet limon suyu ve 1 çay kaşığı pul biber gereklidir. Öncelikle tüm bu maddeler geniş bir kapta karıştırılmalı ve eşit şekilde dağıtılmalıdır. Ardından tüketime hazır hale gelecektir. Geceleri uyumadan 3 saat önce tüketilen bu kür sayesinde, daha verimli bir zayıflama dönemi geçirilir. Kürün en büyük verimi sağlamasını isteyen kişiler, bu kürden sonra sadece su içebilirler. Bu suyun miktarı da 4 su bardağını geçemez. Su içilirken ufak yudumlar halinde içilmeli ve başka bir besin alınmamalıdır. Bu kürü iki hafta boyunca kullanan kişiler, ciddi bir şekilde kilo vermeye ve bölgesel olarak zayıflamaya başlayacaktır. Mide problemi olan kişiler, bu kürü kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır. Emziren kadınlar ve hamileler de bu kürü kullanmaması gereken kişilerdendir. Yoğurt kürü uygulayan kişiler, bu işlem esnasında günde 12 bardağa yakın su içmelidirler. Bu sayede toksinler kana karışır ve idrar yoluyla atılır. Su içmek ayrıca metabolizma hızını arttırarak, daha hızlı bir zayıflama evresini ortaya çıkartır. Yoğurt kürünü uygulayan kişiler, günde 1 saat kadar yürüyüş yaparlarsa; bu sayede kilo vermelerinde çok ciddi bir hızlanma görülecektir. Gün içerisindeki beslenmesine dikkat eden ve ara öğünleri atlamayan kişiler, haftada 3-4 kilo verebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net