Bilgii.net

Yatay Çizgili Elbiseler İle Kombinler

01.11.2018
Yatay Çizgili Elbiseler İle Kombinler

Yatay çizgili elbiseler herhangi bir gardırobun temel bir parçasıdır ve öyle olmalıdır. Tarz sahibi olmanın yanı sıra, yatırım yapmak için mükemmel bir trend gibi gözüküyor. Ancak gerçekte, bireysel vücut şeklimize uyacak bir stil bulmak kolay bir iş değildir.

Yatay, dikey, ince veya geniş, sizin için uygun olan şeridi daraltmak, görünüşünüzü doğru tutmanın anahtarıdır. Ancak, bu kadar çok kural, sınırlama ve potansiyel stil felaketleri ile imkansız görev gibi hissedebilirsiniz.

Yatay elbiseler, birçok kıyafetin temelini oluşturan çok yönlü kıyafetlerdir. Zamansız trend, zahmetsizce şık, kolay ve yeni bir görünüm sağlar. Mağazada ve çevrim içi olarak sunulan çok sayıda şerit seçeneği sayesinde herkesin güvenle giyebileceği modeller var ve stil olanakları sınırsız olarak sunulmuştur.

Atletik vücut şekliniz varsa, eğrilerin yanılsamasını yaratmak için çizgili kullanın ve yatay çizgili bir ceket veya üst kısımla dar omuzları vurgulayın. Kalçanıza güzel oturması için geniş bantlı kalem etek tercih edin. Çizgilerinizi katmanlaştırmaktan ve mümkün olduğunca geniş bantlara yapışmaktan korkmayın. Dikey şeritler eşit derecede gururludur. Ancak yatay çizgili kombinler sizin için ideal bir seçim olabilir.

Yatay Çizgili Elbise Moda İpuçları

  • Yatay çizgiler, şerit ikilisinin daha şık olanıdır, ancak bazen biraz daha dolgun görünmenizi sağlar.
  • Dikey çizgiler daha uzun görünmenizi sağlar, ancak zaten uzunsanız, oldukça zor bir görünüm olabilirler.
  • Onları ince tut; yatay veya dikey, geniş şeritler gerçekten rahatsız edici olabilir, elbette bu elbiselere göre değişir, ama genel bir kural olarak, ince çizgili olanları tercih edin.
  • Kırmızı, yeşil, sarı, mor ve mavi, turuncu gibi kontrast renkler kullanmaktan kaçının.
  • Farklı şerit desenlerini karıştırabilirsiniz, kontrast desenleri daha popüler hale geliyor ancak güzel olmayı seviyorsanız, düz renklerle şeritlerinizi oluşturmaya devam edin.

Yatay Çizgili Elbise Kombinleri

Klasik Kombin

Kaşmir bir hırkanın içerisine giyilen yatay çizgili bir elbise oldukça zarif gözükür. Cesur, güzel siyah ve beyaz çizgili, klasik ve rahat bir siluet oluşturur. Ayakkabı ve çanta olarak siyah renkte tercih etmelisiniz. Yıldız parçanız yatay çizgili elbiseniz olacak.

Farklı Renk Kombin

Farklı renklerin muhteşem bloklarını sergiliyor. Herhangi bir kıyafete hazırlık dokunuşu eklemek için mükemmel bir parça olabilir. Klasik bir beyaz düz elbisenin yoğun olduğu renk tonuna, ince yatay olan siyah ve kırmızı çizgiler ile tasarlanmış yatay çizgili elbiseniz ile fark yaratın. Şık bir günlük görünüm için doğru bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Diğer parçaların beyaz renkte olması daha uygun olur.

Kadınsı Kombin

Çan kollu elbiseler çok moda ve popüler hale geldiğinden yatay çizgili elbiseler ile birleştirilen tasarımlar ortaya çıkmıştır. Siyah renginin hakim olduğu bir elbise de beyaz kalın şeritlerde yatay çizgi oluşturularak hazırlanmış olan bu tasarım elbisenize yakışır bir ceket ve şık bir ayakkabı ile kombinleyin. Tercihen ceketiniz de siyah olmalıdır. Siyah ve beyaz renk kombinasyonu, giydirmeyi veya almayı kolaylaştırır. Siyah ayakkabı ve siyah aksesuarlar ile tamamlayın.

Deri Ceket Kombini

Siyah çizgilerin görünmez olduğu bir uzun spor model bir elbise boydan yırtmacı olan farklı tasarımı ile spor giyimi şık hale getiren bir tasarım tercih edin. Çizgili elbiselerde en çok tercih edilen modellerdendir. İster siyah ister beyaz kombinleyin. Tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Ancak deri ceketiniz çok parlak olmasın ve siyah olursa daha iyi olur. Spor ayakkabı tercih etmeniz de uygun olur.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net