Bilgii.net

Yataş Düğün Paketi Fiyatları

09.10.2018
Yataş Düğün Paketi Fiyatları

Yataş Düğün Paketi

Mutluluğa “evet” demek sizden; indirimler Yataş’tan. Evlenenler, evini yenileyenler mutluluğu Yataş’ta buluyor. Birbirinden güzel düğün paketleri ve indirimleri ile Yataş, yeni evlenecek çiftlerin rüyalarını süsleyen evleri kurmalarında en büyük yardımcıları haline geliyor. Kabarıp giden alışveriş listelerinden, masraflardan sıkılan, bunalan gençler çözümü Yataş Enza Home’da buluyor. Şimdi tüm Yataş mobilyalarda %40’a varan indirimler yeni evlenecek gelin ve damat adaylarını bekliyor. Üstelik Yataş’ta 12.900 TL indirimli alışverişinizde anında 1000 TL indirim sizlerin. Bunun gibi birçok kampanya sayesinde yeni evlenecek çiftlerin ceplerini yakmadan da kaliteli ve birbirinden şık, modern çizgilere sahip mobilyalara sahip olması mümkün. Her evde bir İstikbal sloganı ile yola çıkan İstikbal markası amacına ulaşmış gibi gözüküyor. Öyle ki günümüzde düğün alışverişlerinde de en çok tercih edilen noktalardan birisi Yataş mağazaları. Yataş düğün paketleri birbirinden zengin seçenekleri ile yıllardır önde gelen kalitesinden asla taviz vermeden uygun fiyatlı düğün paketleri ile çiftlerin gözdesi haline gelmiş durumda. Yataş; düğün paketi fiyatları ile çiftleri daha kolay ve daha ucuz bir şekilde mobilya sahibi yapma yolunda belirlemiş amaçlarını. Nitekim öyle de oluyor.  Yataş mobilyalar uygun fiyatlara alınıyor, uzun yıllar kullanılıyor, modası kolay kolay geçmeyen modelleri  sayesinde de yıllar boyu çiftler sıkılmıyor.

Yataş Oturma Grubu Modelleri

Yataş otuma grupları 3.425 TL’den başlayan fiyatlarla Yataş düğün paketlerinin içerisinde sizleri bekliyor. Oldukça cazip fiyatlara sahip Yataş oturma grupları sağladığı konfor ,ile de göz doldurmayı başarmış durumda. Hepsi birbirinden güzel ve şık oturma gruplarına, düğün paketlerinde yer veren Yataş birbirinden güzel renkleri ile de evlerin baş tacı koltuklarınızı her zaman ön plana çıkartmayı başarıyor. Modern tasarımları ve geniş oturma alanları ile beğeni toplayan Yataş oturma grubu modelleri, pek çok modelinde bulunan yatak olma özelliği ile de dar alanlarda çok yönlü kullanım avantajı sağlıyor. Farklı renk kombinasyonlarıyla da dekorasyon seçeneklerini arttırıyor. Yataş çoğu oturma grubu modelinde bulundurduğu ahşap ceviz görünümlü yüksek ayakları ile de kolay temizlik imkanı sağlıyor. Ayrıca köşeli koltukları ile de Yataş son yıllarda oldukça dikkat çekiyor ve talep alıyor.

Yataş Tv Ünitesi Modelleri

Yataş Tv üniteleri 715 TL’den başlayan fiyatlarla Yataş mağazalarında ve Yataş düğün paketlerinde yerlerini alıyor. Minimal tasarımları Yataş bakış açısı ile buluşturan Yataş Tv ünitesi modelleri sizlere her an şıklığı ve kusursuzluğu yaşatacak. Yataş düğün paketlerinde bulunan Yataş Tv üniteleri, göz kamaştıran tasarımları ile görenleri büyülüyor, evinizin havasını değiştiriyor. Depolamaya imkan veren çekmeceleri ve kapakları ile Yataş Tv ünitesi modelleri yeni evlenecek çiftlerin tercihlerinin baş sırasında geliyor.

Yataş Yemek Odası Modelleri

Yataş yemek odası modelleri 3.290 TL’den başlayan fiyatlarla hem uygun fiyatın hem de kalitenin adresi. Hoş sohbetlere, kahkahaların eksik olmadığı sofralarınızın baş tacı olacak Yataş yemek odası modelleri sizleri bekliyor. Yataş yemek odası modelleri şık görüntüsü ve kullanışlı yapısı ile pek çok markanın veremediği özellikleri yeni evlenecek çiftlere sağlıyor. İncelikli detayları ile tüm konuklarınızın dikkatini çekmeyi başarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net