Bilgii.net

Vivense Düğün Paketi Fiyatları ile Ekonomik Düğün Alışverişi

10.10.2018
Vivense Düğün Paketi Fiyatları ile Ekonomik Düğün Alışverişi

Vivense Düğün Paketi

Düğün alışverişlerinin son yıllarda en uğrak noktalarından biri olan Vivense mağazaları yeni evli çiftler için birbirinden güzel düğün paketleri hazırlıyor ve yeni evlenecek çiftlerin beğenisine sunuyor. En güzel düğün paketlerini uygun fiyatlara Vivense mağazalarında bulmak mümkün. Evlerin vazgeçilmeyen parçalarından mobilyalar gelişen teknoloji ile birlikte pek çok model, pek çok renk ile karşımıza çıkıyor. Koltuk takımları, yemek odası takımları ve yatak odası takımları gibi mobilyalardan oluşan düğün paketlerini uygun fiyatlara bulmak isteyen yeni evlenecek çiftler Vivense mağazalarında buluşuyor.

Neden Düğün Paketi?

Düğün paketlerinde tüm ihtiyaçlar bir arada toplanmış oluyor ve bu parçalar birbiriyle uyumlu modeller olduğundan seçim açısından çiftlere kolaylık sağlıyor ayrıca fiyat olarak da daha uyguna denk geliyor. Ayrıca düğün paketleri Vivense tarafından özenle seçiliyor. Vivense’de düğün paketlerini ortalama 12.930 TL’ye bulmak mümkün. Bu paketlerin içinde elbette ki oturma grubundan, yemek odası takımına ve yatak odası takımına kadar tüm ihtiyaçlar bulunuyor.

Vivense Koltuk Takımı Modelleri

 

Vivense’de düğün paketleri içeriğinde pek çok koltuk takımı seçeneği ile karşılaşmak mümkün.  %70 pamuk %30 polyester malzemeden, ithal kumaş kullanılarak imal edilen Vivense koltuk takımı modelleri dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. Oturum minderlerinde 32 dansite soft sünger kullanılan Vivense koltuk takımı modelleri oturum yumuşaklığı olarak orta sertliktedir. Aynı zamanda yatak olabilen koltuk takımları sayesinde misafirlerinizi ağırlamanız için de güzel bir seçim Vivense koltuk takımları. Vivense düğün paketlerinin içinde bulunan Vivense koltuk takımları dayanıklılığıyla uzun yıllar kullanım sağlıyor. Temizliğinin basit olmasıyla da yeni gelinlerimizi yormuyor. Temizlikleri için yumuşak ve nemli bir bez yeterli oluyor. Ağartıcı malzeme kullanmamak da burada önemli bir nokta. Vivense koltuk takımı modelleri içerisinde üçlü koltuk ve berjer bulunduruyor. Vivense koltuk takımları rahatlığıyla da oldukça fazla dikkat çekiyor. Ne sert ne de yumuşak yapısıyla tamamen sizin rahatlığınız düşünülerek tasarlanmış durumda.

Vivense Yemek Takımı Modelleri

Suntalam ve masif ağaçtan üretilen Vivense yemek takımları, Vivense düğün paketlerinin içinde yerini alıyor. Dayanıklı malzemeden imal edilen Vivense yemek takımları hoş sofralarınıza ev sahipliği yapıyor. En mutlu anlarınızın şahidi oluyor. Bin bir emek ve özenle pişirdiğiniz yemeklerin en güzel sergilenme alanı oluyor. Vivense ile sofralarınızdan kahkahalar eksik olmuyor, sevdikler Vivense yemek takımının etrafında buluşuyor. Dayanıklı ahşap malzemenin üzerine döşenmiş dayanıklı kumaşlardan oluşan sandalyeleriyle Vivense çeyiz paketleri size uzun yıllar kullanım sağlıyor. Ortalama 12.930 TL olan çeyiz takımları sizler için özel olarak tasarlandı. Vivense düğün paketlerinin içinde bulunan Vivense yemek takımı modellerinin temizliği de oldukça basit.

Vivense Yatak Odası Takımı Modelleri

 

1.Sınıf suntalam malzemeden üretilen Vivense yatak odası takımı modelleri içinde karyola çerçevesi, komodin, şifonyer ve gardırop bulunduruyor.  Üstüne üslük baza istenirse de uygun ücretler karşılığında Vivense düğün paketlerine eklenebiliyor. Vivense’nin kullanışlı, ergonomik ve bütçe dostu gardıropları menteşe kapaklı olup içerisinde pantolon askısı, raf ve çekmece bulundurmasıyla dolaplarınızın içinde düzen sağlamakla birlikte sizleri karmaşadan uzaklaştırıyor. Zamanınız size kalıyor. Aradıklarınızı çok kolay bulmanıza olanak sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net