Bilgii.net

Tuvalet İçin Taş Duvar Dekorasyon Örnekleri ile Şıklık Katın

03.10.2018
Tuvalet İçin Taş Duvar Dekorasyon Örnekleri ile Şıklık Katın

Tuvalet için taş duvar dekorasyon fikirleri özellikle son yıllarda oldukça tercih edilen dekorasyon fikirlerinden biri oluyor. Evinin her odasında şıklığı ve karizmatik duruşu elde bırakmak istemeyenler için birbirinden çeşitli tuvalet taş duvar örnekleri mevcut. Farklı renklerde ve modellerde tasarlanan bu modeller ile tuvaletiniz hiç olmadığı kadar modern ve güzel görünecektir. Özellikle de kafe ve restoran gibi insanlara hizmet eden alanlarda tuvalet dekorasyonunun önemi oldukça büyük. Bu sebeple bu konuya ağırlık veren tasarımcılar birbirinden renkli görüntülere imza atıyor.

Kafe ve Restoran Tuvaletleri İçin Taş Duvar Dekorasyon Örnekleri

Kafe ve restoran işletmecilerinin gelişen dünya teknolojileri ve modern yapısı içerisinde farklılıklarını bir şekilde ortaya koyması gerekiyor. İnsanlar artık kafelere ve restoranlara yalnızca yemekleri güzel olduğu için değil aynı zamanda dekorasyon zevklerine önem verdikleri içinde gidiyorlar. Bu sebeple kafe ve restoran sahipleri en şık, en klas ve en modern dekorasyon fikirleri için tasarımcılara ve mimarlara başvuruyor. Tasarımcıların ve mimarların ise bu konuda ilk önerisi tuvaletler için yapılan taş döşemeler oluyor. İşletmeler bu konuda kaliteli ve şık görünen doğal taş uygulamalarını tercih ederlerse gelen müşterileri de etkilemeyi başarıyorlar. Özellikle de sosyal medyanın oldukça popüler olduğu günümüzde taş kaplamalı bir tuvalette yer alan aynada fotoğraf çekinmek oldukça moda. Bu konuda mantığını kullanan işletmeciler bu pahalı taş uygulamasından yana şanslarını kullanabilirler.

Tuvalet için hazırlanmış olunan taş duvar kaplamalarının birbirinden farklı alternatifleri mevut. Farklı renklerde döşenen kaplamalar da hem artistik bir havanın yaratılmasında hem de minimal bir görünümüm oluşmasında etkili oluyor. Günümüzde minimal tasarımların zirvede olduğu hesaba katılırsa minik taşlarla yapılan taş duvar kaplamaların daha cazip geleceğini söyleyebiliriz. Taş duvar kaplamalarında kullanılan taş cinsleri doğal taş duvarlar ve kültür taşları olmaktadır. İkinci grupta yer alan kültür taşları doğal taşlara göre daha uygun fiyatlı olup, malzemesi de çimento vb. malzemelerin birleşiminden elde edilir. Yani bir nevi doğal taş görünümünün farklı malzemeler ile sağlandığı düşünülebilir. Doğal taş uygulaması ise daha pahalı olan fakat daha uzun ömürlü ve kaliteli duruşa neden olan bir kaplamadır. Taş kaplamaları konusunda bütçenize göre davranarak en ideal olan taş duvar kaplamasını hem işletmenizin tuvaletinde hem de evinizin tuvaletinde uygulatabilirsiniz. Markaların size göstereceği modeller arasında tercihinize en uygun olanı hemen satın alabilirsiniz. Günümüzde sağlanan taksit kolaylığını da düşündüğünüz de bu alışverişten karlı çıkan siz olabilirsiniz.

Tuvalet Modeline Göre Taş Duvar Renkleri

Tuvalet duvar taş kaplaması yaptırırken, tuvalet zemin renginin ve varsa lavabo renginin de payı tercih yaparken oldukça etkili olacaktır. Eğer şık ve gold görünümlü bir lavabonuz varsa bu konuda kesinlikle sönük kalmayacak derecede gösterişli bir taş duvar kaplaması seçmelisiniz. Eğer daha sade modellerden ve soft tonlardan yana bir taş duvar kaplaması tercih etmek istiyorsanız zemin rengini de bu durumun tam tersi olarak koyu ve gösterişli tonlarda seçmelisiniz. Unutmamalısınız ki taş duvar kapmalarını profesyonel ve tecrübeli olan kişilere yaptırmanız ileride sıkıntı yaşamanızı engelleyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net