Bilgii.net

Türkiye’deki Boya Markaları! İşte En Kaliteli Markalar

03.10.2018
Türkiye’deki Boya Markaları! İşte En Kaliteli Markalar

Evlerin güzelleşmesini sağlayan ürünlerden biri olan boyalar pek çok marka ve renkleri ile kullanıcıların tercihine sunulur. Hem iç cephe hem de dış cephe renk skalası oldukça geniş olmakla birlikte aynı zamanda farklı özellikleri ile kaliteyi size sunuyor. Ürünlerin iyi bir şekilde lanse edilmesi ve ev sahipleri tarafından da iyi bir şekilde tanınması oldukça önemli oluyor. Yazımızda ilk olarak iç cephe dış boyalarından, ardından da dış cephe boyalarından bahsedeceğiz. Dış cephe ve iç cephe boyalarının sunmuş oldukları özellikler ve boya yapıları farklılık gösterir. Bu nedenle ayrı başlık altında inceleyeceğiz.

Türkiye doya markaları açısından hem yerli hem de yabancı markalara sahiptir. Bu konuda evinin içini veya dış cephesini yeni boyatacak olan kişilere sağlıklı boyalar, kalıcı boyalar ve doğru renk kavramlarına sahip renkler sunulur. Markaların boyaları hem kalite hem de özellik bakımından birbirinden farklılık gösterdiği için tek tek markaların hepsinin boya kalitesinden bahsetmekte yarar gördük. Özellikle de yeni evliler veya evini yeni boyatacak olan kişiler bu yazımızdan faydalanarak kendileri için en ideal boya markasını ve rengini tercih edebilirler.

İç Cephe Boya Markaları

Evlerin boya badana işi olduğunda herkes doğru ve kaliteli olan malzemeleri kullanmaya özen gösterir. Kullanılacak boya markasından, boya işinde kullanılan malzemelere kadar işin uzmanlarından faydalanmakta fayda vardır. Boya rengi tercihini herkes severek yaparak, faka boya işlerinde asıl önemli olan boyanın duvara nasıl işlendiğidir. Kaliteli bir usta ve malzeme ile birlikte hayallerinizdeki boya badanası görünümünü elde edebilirsiniz. Şimdi Türkiye’de satışı olan bazı boya markalarında göz atalım,

  • Hem kaliteli, hem silinebilir birçok özelliği bulunan Polisanın, renk cıvıltısı çok ve albenisi fazla, renk tercihleriniz için, hedefinizin bir adım ilerisinde bulabilirsiniz Polisanı. Polisanın en çok tercih edilen renkleri ise: Polisan karizmatik krem rengi, kumsal beji rengi, gizemli bej rengidir.
  • Dyo Boya iç cephe renk kartelası evinizin, iş yerinizin, ofisinizin duvarları için siz müşterilerine çeşit çeşit renkler sunar. İç cephe boya seçiminde özellikle kir tutmayan üzerinde leke bırakmayan boyalar tercih edilmelidir. Bu tarz boyaların tercih edilmesi evinizi daha kullanışlı hale getirecektir. Bu şekilde hem temizlemek kolay olacaktır hem de daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  • Bu senenin Düfa Boya renk uzmanlarının ev iç dekorasyon rengi için önerisi, zıt renk karmaşasından oluşan evimizin tarzına uyum sağlayacak ve odalarımıza canlılık katacağı düşünülen, Ultra Violet oldu.
  • Filli Boya iç cephe renk kartelaları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İç cephe renk kartelaları su bazlı iç cephe kartelalarından size uygun rengi seçebilirsiniz.

Dış Cephe Boya Markaları

  • Yâda dış cephenin dizaynını ortaya çıkaracak sade düz bir beyaza hiç risk almak istemiyorsak sade renkler tercih ederek gri krem gibi renkler seçebiliriz. Bunun için de biz yine Polisana uğruyoruz.
  • Dyo Boya kataloğundan her rengin tonlarını bulabileceğiniz çeşitli renkler bulunmaktadır. Dış cephe boya kullanımında özellikle suya neme dayanaklı boyalar tercih edilmesi daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
  • Düfa boya, yağmura dona karşı da silikonlu seçenekleri bulunurken, leke bırakmadığı için temiz gözükür ve yıllarca tasarruf ederek kullanabiliriz.
  • Filli boya iç cephe renk boyalarının yanı sıra dış cephe renk boyaları için de sizlere hizmet vermektedir. Su bazlı dış cephe renk kartelalarına baktığımızda dış cephe boya ve kaplamaları ortak renk kartelası ve dış cephe canlı renkler kartelası sizlere sunulur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net