Bilgii.net

Taşlı Abiye Elbise Modelleri

28.11.2018
Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Taşlı elbise modelleri ışıltıyı seven hanımların vazgeçilmezidir. Son zamanlar da   moda birbirinden şık ve göz alıcı taşlı abiye elbiseler parıltıları ile katıldığınız davetlerde ve gecelerde görüntüsü ile herkesi büyülüyor. Özel günler ve gecelerde dikkatleri üzerinize toplayabileceğiniz en doğru elbise tercihi taşlı abiyelerdir. Gösterişli bir abiye elbise arıyorsanız taşlı, pullu, payetli balık abiyelere göz atmalısınız. Düğünlerde gelinin kız kardeşi ya da yakın bir arkadaşınızın yanında özenle seçilmiş taşlı bir abiye sizi gecenin yıldızı olmaya aday gösterecektir.

Taşlı Abiye Elbise Almadan Önce Araştırma Yapmak

Son zamanlarda moda olan taşlı balık elbise modelleri ünlü markaların üretimi dışında birçok butik mağazasında da bulmak mümkündür. Elbise tercihi yapmadan önce alışveriş tutkumuzu kolay yaşamamızı sağlayan internet üzerinden araştırma yaparak istediğimiz şıklığa ulaşabilir, uygun fiyatlar ile bütçemize katkı sağlayabiliriz. Bunların yanı sıra elbiseyi diktirmek gibi bir düşünceniz varsa özel modelleri araştırarak en uygun elbiseyi elde edebilirsiniz.

Vücut Şeklinize Göre Taşlı Abiyeler

Bunların yanı sıra taşlı abiye gibi gösterişli modellerin sırrı vücudunuzu tanıyarak elbise seçimini yapmaktadır. Taşlı bir elbise tercihimiz ve armut vücut tipine sahip isek detayları alt beden yerine üst bedende kullanmalıyız. Kalçalarınızı kamufle ederek dikkatleri omuzlara çekmeliyiz. Omuz kısmında dekolte kullanmak sizin için bir tercih olur. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus taş detaylarının göğüs bölgesinde kullanmaktır. Taşlar ile hazırlanmış gösterişli bir kemer ile ince bel görünümü yaratabilirsiniz. Ters üçgen vücut tipi için taşlı elbiseler şık ve gösterişli bel detaylarıyla dikkatleri üzerinize çekecektir. Omuz genişliği ile basen bölgesinin dengeli olduğu ters üçgen vücut tipinde taş detayları elbisenin etek bölgesinde kullanılması şıklık yaratacaktır. Dikdörtgen vücut tipi ile taşlı abiye tercihi bel kesimi ile ince bir görünüm sunan elbiseleri tercih etmek gerekir. Vücut kıvrımı ile orantısız bir görüntünün olmadığı dikdörtgen vücut tipinde belimizde bir kıvrım varmış görünümü yaratmak bizi mükemmele ulaştıracaktır. Göz alıcı taşlar ile bel kısımda oluşturulmuş detaylar etki yaratacaktır. Taşlı abiyelerde göğüs dekoltesi tercih edecekseniz taş detaylarını göğüs dekoltesinde kullanmalısınız. Üstü taşlı abiye modelleri sizin için kurtarıcı olabilir. Taşlı abiyeler iddialı kıyafetler olduğu için hem göğüs kısmında hemde elbisenin etek uçların da kullanılması tavsiye edilmez. İki detayda parıltılı taşların olması göz yoruculuğuna sebep olacaktır. Bu nedenle detayları bir bölgede toplamış elbiseleri giymeniz tavsiye edilir. Taşlı elbise seçiminde kıyafetin gösterişli olması nedeniyle kullanacağınız ayakkabı, çanta, küpe ve bileklik modellerinde sadelikten yana olmalıyız.

Taşlı Abiye Modellerine Göre Uygun Aksesuar Seçimi

Çanta ve ayakkabı tonlarının elbise rengine göre açık tonlarda kullanılması şıklık yaratacaktır. Küpe tercihimiz küçük bir parıltı yaratacak zarif bir görünüm sağlayacak yönde olmalıdır. İnse şerit şeklinde bir bileklik elbisenize uyum sağlayacaktır. Yüzümüze uygulanacak makyaj malzemelerinin soft renklerde pırıltıdan uzak olması gerekmektedir. Zarif şekilde toplanmış bir topuz elbisenizi ön plana çıkaracaktır. Her şey moda demek değildir. Bir modelin sene içerisinde moda olması sizin o elbiseyi tercih etmeniz anlamına gelmez. İddalı olmak ile abartmak arasındaki çizgiyi unutmamalıyız. Küçük dokunuşlar ile mükemmel bir görüntüye sahip olmak sizin elinizdedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net