Bilgii.net

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri Evinize Doğallık Katacak

06.10.2018
Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri Evinize Doğallık Katacak

Taş desenli duvar kağıtları en çok kullanılan ve duvar kağıdı kullanmak isteyenlerin tercihlerinin ilk sıralarında yerini alan bir model. Dekorların önemli bir unsuru olan beton ve taş dekorlar duvar kağıtlarında da yerini almış durumda. Hem görüntü olarak gerçek taş kaplamayı aratmıyor hem de çok daha pratik ve ekonomik.

Eğer ki dekorasyonlarınızda taş ve beton desenleri kullanmak istiyorsanız hem maliyet olarak hem de yıllar boyu geçmeyen modası ile tam size uygun bir seçenek. Üstelik gerçek taş kaplamaya göre temizliği ve bakımı çok daha kolay. Üstelik gerçek taş kaplamaya göre; taş desenli duvar kağıtları çok daha kolay yenilenebiliyor ve oldukça dayanıklı.

Taş Desenli Duvar Kağıtları

O kadar çok desen ve modele rastlamak mümkün ki her renkte ve her mobilyaya uyum sağlayacak çözümler mevcut. Taş desenli duvar kağıtları hep popülerdi, uzun yıllar da popülerliğini koruyacak gibi gözüküyor. Dizilerde ve filmlerde görüp özendiğiniz taş evler artık hayal değil! Salonunuzu o televizyonda gördüğünüz taş evler gibi dekore edebilirsiniz. Taş desenli duvar kağıdı modelleri sizleri hayallerinize kavuşturuyor.

Evinizde, iş yerinizde, dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz taş desenli duvar kağıdı modelleri her ortama uyum sağlıyor. Farklı görünümler oluşturuyor, klasik duvar görünümünün dışına çıkıyor. Taş desenli duvar kağıtlarınız, duvarlarınızdaki en güzel tablolara, fotoğraflara eşlik ediyor. Onların tamamlayıcısı oluyor.

Farklı modeller ve görünümleriyle taş efektini en gerçekçi şekilde duvarlarınıza yansıtmak mümkün. Üç boyutlusundan tutun da her türlü modele ulaşmak günümüzde oldukça kolay. Taş desenli duvar kağıtları hemen hemen her şey ile uyum sağlaması ile de en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor aslında. Klasik ve spor tarzda, her renkte ve desende mobilya ile uyum sağlıyor birbirini tamamlıyor.

Taş Desenli Duvar Kağıtlarının Temizliği Nasıl Yapılır?

Gerçek bir taş kaplamayı temizlemek çok zordur. Çok fazla vakit istediği gibi aynı zamanda çok fazla da emek ve güç ister. Oysa ki taş desenli duvar kağıdı modellerinde bu böyle değil. Nemli bir bez ile temizliği kolayca sağlanır ve uzun yıllar boyu kullanılır.

Taş Desenli Duvar Kağıtları Nerede Kullanılır?

Taş desenli duvar kağıtları oturma odaları ve salonlarda, konsol arkalarında, mutfaklarda kısacası dilediğimiz her yerde kullanmak mümkün. Göz yormayan ve her yere adapte olabilen bir desen olduğundan dilediğiniz yere kolayca uygulanmaktadır. Şöminelerin olduğu duvarlarda da oldukça tercih edilmesiyle birlikte evinize sımsıcak bir hava katmaktadır.

Duvar Kağıdı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Duvar kağıtlarını yıllar boyu kullanacağınızı unutmamalısınız. Modası ve furyası çabuk geçecek modeller sizlerin daha çabuk sıkılmanıza neden olacaktır. Oysa ki taş desenli duvar kağıtları yıllardır çok revaçta ve hala en çok tercih edilen modellerin ilk sıralarında yerini koruyor. Bunun dışında en önemli husus elbette ki sizin zevkiniz.

Taş Desenli Duvar Kağıtları Uzun Ömürlü Mü?

Taş desenli duvar kağıdı modelleri oldukça uzun ömürlüdür. Gelişen teknoloji ile birlikte hem uygun maliyetli hem de yıllarca kullanabileceğiniz ürünler mevcuttur. Yırtılma yapmadan, herhangi bir sorun yaşamadan taş desenli duvar kağıtlarını uzun yıllar boyu kullanmak mümkün.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı modellerimizi de inceleyerek farklı tasarımlara göz atın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net