Bilgii.net

Siyah ve Beyaz Kombin Önerileri- Güncel Kombinler

01.11.2018
Siyah ve Beyaz Kombin Önerileri- Güncel Kombinler

Yaratıcı endüstrilerin üzerinde hemfikir olduğu bir şey varsa, bu siyah ve beyaz zamansız bir ikilidir. Ancak buna rağmen, birçok tasarımcı için tasarımın paletini sadece siyah ve beyaza çevirmek, uygulanabilir bir seçenek gibi görünmeyebilir veya aklınızdan geçmemiş olabilir. Siyah-beyaz çok esnek olmayan bir palete benziyor, aslında tam tersi. Siyah beyaz inanılmaz, çok yönlü, kullanımı kolay ve etkilidir.

Belki de elbiselerinizi eşleştirmeyi düşünmemenizi tercih ediyor olabilirsiniz, ya da belki de nötr renkler veya pastel renkler tercihiniz olabilir. Genel olarak siyah ve beyaz uyumlu kombinler çok kolay yapılır. Sade ve çekici de olunabilir, şık ve zarifte olunabilir. Bu tamamen size yakışmış olması ve ruh halinizi yansıtması ile alakalı bir durumdur.

Bu durumda, siyah ve beyaz parçaların gücünün oldukça güçlü olabileceğini zaten biliyorsunuz. Yeni tonları bir araya getirmekten daha iyi bir şey yoktur ve hiçbir şey daha kusursuz değildir.

Siyah Ve Beyaz Kombin Önerileri

Siyah Jean Ve Beyaz Basic Tişört

Siyah Jean pantolonunu giymeyen ve gardolabında olmayan özellikle gençlerimiz yoktur. Günlük olarak giyebileceğiniz bir kıyafet, hızlı ve pratik olur. Siyah Jean sizin bacaklarınızı toparlayıcı ve kusursuz gösterirken üzerinize beyaz bir dokunuş olarak sizin tarzınızı yansıtan bir tişört seçebilirsiniz. Bahar aylarında genel olarak böyle giyinmeyi tercih eden gençler ayakkabı olarak mutlaka beyaz spor ayakkabı giymeyi tercih ederler. Takılarınız spor ve kibar olması açısından ince olmalıdır ve dikkat çekici olmamalıdır. Hafif bir makyaj ve yüzünüze uygun bir saç modeli, genel olarak bu kombini giyen kızlar saçları dağınık toplar veya dağınık fön yapmayı tercih ederler. Burada önemli olan sana ne yakışır. İşte bunu bilmek doğru kombin hazırlanman için sana yeterli olacaktır.

Beyaz Jean, Mavi Bluz Ve Siyah Tamamlayıcılar

Bu kombinde beyaz Jean pantolonu var. Yaz aylarında Jean pantolonlardan vazgeçemeyenler için tercih edilebilir. Beyaz ve kusursuz gösteren bir pantolonunuzun üzerine mavi renkli zevkinize uygun bir bluz tercih edebilirsiniz. Diğer tüm aksesuarlar, takı ve ayakkabılarınızı siyah renkli olanlardan ayarlayacaksınız. Aslında her ne kadar ton sür ton modeller çok kullanışlı olsa da siyah beyaz kombinlerden vazgeçemediğimizden beyaz kombininize siyah spor ayakkabı veya sandalet, siyah küçük bir çanta ve siyah takılar uyum sağlayacaktır.

Siyah Kalem Etek ve Beyaz Gömlek

Genellikle iş hayatında daha çok kullanılması tercih edilen kalem eteklerin en çok kullanılan rengi siyahtır. Siyah çok yönlü olarak kullanabileceğiniz bir renk olduğundan bu böyledir. Aceleniz varken bile sizi şık gösteren bir siyah kalem etek ile beyaz sade bir gömlek ile şık ve dikkat çekici bir kombin yapabilirsiniz. Siyah kalem etek, siyah stiletto, siyah ince bir çorap, siyah güzel bir kolye, küpe ve yüzük olsun. Bileklik veya bilezik takmasanız da olur. Sade ve şık bir beyaz gömlek ile dikkat çekiciliğiniz ortaya koyun.

Siyah Elbise Ve Beyaz Şapka

Çan kollu olarak tasarlanan siyah elbiseler şu aralar çok popüler ve bir çok bayana yakışmaktadır. Genç kızlarımız için çok da uygun olduğunu belirtelim. Bu daha çok kibar bir elbise ve beyaz aksesuarlarla tamamlanmaktadır. Bu güzel ve sade olarak tasarlanmış olan siyah elbise, siyah çorap, siyah ayakkabı, siyah küpe (kolye ve bileklik olmasın) giyindikten sonra sadece güzel bir beyaz şapka takıyorsunuz. Şapka severler için çok tercih edilen bir kombindir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net