Bilgii.net

Siyah Küvet Modelleri İle Etkileyici Banyo Dekorasyonları

25.11.2018
Siyah Küvet Modelleri İle Etkileyici Banyo Dekorasyonları

Çarpıcı ve genellikle büyüleyici banyo fikirleri için, siyah küvetler mükemmel bir seçimdir. Bir küvete odak noktası yapmak için, bağımsız kurulum ile en iyi şekilde yapacaksınız. Seramik, taş veya diğer modern malzemelerden yapılmış, bazı küvet tasarımları, daha yalın ve biraz daha süslüdür. Lüksten zene, banyo dekoru büyüdü ve açıkça, siyah geri döndü.

Wave Siyah Küvet Banyo Dekoru

Wave siyah küvet sırt desteği ve zarif dalgalı bir şekil sunan büyük ve oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. Düşük profilli, içeri girip çıkması kolaydır ve iki renkli olarak üretilebilir.

Uzay Gemisi Siyah Küvet Banyo Dekoru

Modern siyah küvet uzay gemisi siyah banyo küvetleri için uzay gemisi şeklinde tasarlanmıştır. Sıra dışı bir fütüristik tasarıma sahip modern bir küvettir. Bağlantısız ve yuvarlak, aerodinamik uzay kapsülü gibi görünüyor, böylece adına uzay gemisi deniyor. Ayrıca oldukça büyük ve sıradışı bir modeldir. Bağlantısız ve yuvarlak, aerodinamik uzay kapsülü gibi görünüyor.

Siyah Klasik Küvet Banyo Dekoru

Siyah küvet, banyoya yeni bir görünüm kazandırmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Seçtiğiniz modern bir emaye renkte tamamlanabilen minimal çelik çerçevede ayaklı bir küvet tercih edebilirsiniz. Tasarım o kadar hassas ki, banyo köşeleri çerçeve ile aynı hizada oluyor.

Modern Siyah Küvet Banyo Dekoru

Vizyoner, karbondan yapılmış bir tasarım olan siyah bir küvet modelidir. Açıkça, bu parça ile, siyahın ihtişamının geri döndüğünü gösterirsiniz. Bu küvet tasarımıyla modern banyo dekorunun zirvesinde olacaksınız. Bu sadece karbon değil, banyo lüks otomobillerin sadece üst düzey sektörlerinde bulunan bir yüzey kaplama ile bittiğini gösteriyor.

Karolina Siyah Küvet Banyo Dekoru

Karolina siyah banyo tasarımı hakkında bir zen duygusu vardır. Bu grafit siyah ayaklı küvet, organik eğrilere sahiptir. Siyah banyo dekor teması, modern bir trend olarak açıkça ortaya çıkmıştır. Bu şık, modern ve siyah bir küvet ile tasarlanmış banyo dekorudur.

Vizyon siyah Küvet Banyo Dekoru

Vizyon küveti banyo tasarımını tamamen yeni bir seviyeye taşır. Herkes için değil ama kesinlikle eşsiz bir küvet banyo tasarımıdır. Tıpkı bir kepçe gibi görünen bir tasarımdır. Yuvarlak ve yumuşak çizgiler, banyonuzun dekoruna Asya etkisi katıyor.

La Belle Siyah Küvet Banyo Dekoru

La Belle siyah küvet geometrik bir yeteneğe sahiptir. Cesurca şekillendirilmiş bu bağımsız küvet, bolca odaya sıçrayacak ve ergonomik bir bakımla tasarlandı. Bu zamansız küvet, herhangi bir dekora uyacak ve saatlerce iliklerine keyif verecektir.

Asma Siyah Küvet Banyo Dekoru

Bu küvet tasarımı şimdiye kadar gördüğümüz en zarif parçadır. Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir banyo seviyesini gerçekten yükseltir. Bu asma küvet tarafından havada yüzer. Ne kadar ihtişamlı olduğunu banyonuza kattığını havayı görünce anlayacaksınız. Böyle bir sanat eseri, banyo dekorunda tezahür etti. Bu küvet tasarımı şimdiye kadar gördüğümüz en zarif parçadır. Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir banyo seviyesini gerçekten yükseltir.

Elmas İşlemeli Siyah Küvet Banyo Dekoru

Kaba bir elmas asla değil, kibarca işlenmiş bir tasarım modelidir. Bu siyah küvetin sağında yerleşik bir miktar zenginlik vardır. Bu elmaslı modern küvet tasarımı kayalara sahiptir. Siyah küvetinin sağ tarafının içinde yerleşik biraz zenginlik vardır.

Şeffaf  Siyah Küvet Banyo Dekoru

Çarpıcı ve Klasik Banyo Dekoru

Üçgen Küvet Banyo Dekoru

Klasiğin İhtişamı Banyo Dekoru

 

Keskin Çizgiler Banyo Dekoru

 

 

Taştan Küvet Banyo Dekoru

Bağımsız Küvetler Banyo Dekoru

Pençe Ayaklı Küvet Banyo Dekoru

Yuvarlak Küvet Banyo Dekoru

Raflı Küvet Banyo Dekoru

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net