Bilgii.net

Şık ve Dikkat Çekici Antre İçin Asma Tavan Modelleri

10.10.2018
Şık ve Dikkat Çekici Antre İçin Asma Tavan Modelleri

Antreler günlük olarak mutlaka kullandığımız alanlardır. Nereye giderseniz gidin, gittiğiniz yerin mutlaka bir antresi vardır, yani giriş. Antre için asma tavan modelleri artık günümüzde çok fazla kullanılmaya başlandı, çünkü giriş her zaman çok önemlidir. Misafirin geldiğinde veya siz evinize girdiğinizde, evinizin sizi veya misafirinizi güzel karşılamasını istersiniz, değil mi? Bunu gerçekleştirmenin yollarından bir tanesi de asma tavanlardır

Asma Tavan Modelleri

Antreniz için asma tavan modellerine bakarken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bunlardan bir tanesi antrenizin genişliğidir. Antreniz geniş ise ferah görünmesini istersiniz veya dar ise de geniş görünmesini istersiniz. Bunun yanı sıra asma tavan modellerine bakarken, hangi renkte asma tavan yaptırmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. İstediğiniz her renkte asma tavan yaptırabilirsiniz, fakat genelde açık ve lake ile hafif matlaştırılmış renkler tercih ediliyor. İnternetten birçok asma tavan modelleri bulabilirsiniz. Modellere bakarak hangi modelin antrenize daha çok uyacağını görebilirsiniz. Bazı noktalara ve kriterleri görmeniz için uzmanlara veya asma tavan üreten firmalara danışmanız gerekebilir, fakat genel anlamda asma tavanın antrenize ne kadar uyum sağlayıp sağlamayacağını görebilirsiniz.

Antre Asma Tavanları

Antrenize uygun asma tavanları olarak beyaz, krem veya şampanya renginde asma tavanlar düşünebilirsiniz. Led ışığın dekorasyon olarak kullanıldığı asma tavanları düşünebilirsiniz. Evinize girdiğinizde ışık ve aydın görmek istersiniz, değil mi? İnternetin arama motorundan antre asma tavanları yazıp antrenize ne tarzda asma tavanlar yapabileceğinize bakabilirsiniz. Antre ve koridorlarınızı bir arada tutan asma tavanlarda yaptırabilirsiniz. Bu da biraz asma tavan için ayırabileceğiniz bütçenize bağlıdır. Her gün yeni antre asma tavanları modelleri üretilmektedir. Bu sebeple seçim yapmak bazen zor gelebilir. Bu gibi durumlarda uzmanlara danışarak modelinizi seçebilirsiniz. Asma tavan sayesinde evinize girerken kendinizi daha mutlu ve ferah hissedebileceksiniz. Asma tavan bunu size hissettirecektir ve hatta antreden çıkmak istemeyeceksiniz.

Antrede Asma Tavan Dekorasyonu

Asma tavanlar gerçekten bir odayı veya evinizin herhangi bir bölümüne farklı bir hava katıyor. Asma tavan dekorasyonunu da doğru seçtiğiniz zaman, sadece o bölümde kalmak isteyeceksiniz. Asma tavan dekorasyonları genel anlamda tavanın nasıl tasarlandığı ve tavanda kullanılan ışık sistemidir. Antrede asma tavan dekorasyonu düzenini kurarken dikkat etmeniz gereken en önemli iki konu; birincisi ışıkları nasıl yerleştireceksiniz ve hangi ışık modelini kullanacaksınız? Normal ışıklarda kullanabilirsiniz, led ışıkta kullanabilirsiniz. Led ışıklar unutmayın ki çok ferah ve parlak gösterecektir. Eğer isterseniz ışık ayarlı bir asma tavanda yaptırabilirsiniz. Asma tavanının antrenizi ferah ve geniş göstermesi gerekir, fakat gözü yoran bir dekorasyon ve tasarım olmaması için dikkat etmeniz gerekiyor.

Gözünüzü ve sizi yorduktan sonra, asma tavan yapmanın bir anlamı yok, normal tavanda birkaç tane ışık bile yeterli olacaktır. Bu sebeple eğer antrenize asma tavan yaptırmak istiyorsanız, öncelikle başta belirtildiği üzere, antrenin ne kadar geniş veya dar olduğuna bakmanız lazım. Hangi modelde ve renkte asma tavanın yakışacağına bakmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise hangi ışık modelini kullanacağınızı düşünmeniz lazım. Bütün bu unsurları toparladıktan sonra antreniz için güzel bir asma tavan modeli bulabilirsiniz. Emin olun, antrenizden çıkmak istemeyeceksiniz.

Gergi Tavan Modelleri

2018 Asma Tavan Modelleri

Modern Asma Tavan Modelleri

Dekoratif Asma Tavan Modelleri

Ledli Asma Tavan Modelleri

Desenli Asma Tavan Modelleri

Antre Asma Tavan Modelleri

Antre Akustik Asma Tavan Modelleri

Dar Koridor Asma Tavan Modelleri

Alçı Asma Tavan Modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net