Bilgii.net

Şık Bir Emlak Ofisi için Duvar Kağıdı Modelleri

10.10.2018
Şık Bir Emlak Ofisi için Duvar Kağıdı Modelleri

Emlak ofisi duvar kağıdı modelleri, emlak ofisinizin tarzını ve kişisel imajınızı yansıtmanıza yardım edebileceği gibi, müşterilerinize daha iyi bir ofis ortamında görüşme imkanı verir. Emlak ofisinizin dekorasyonu ile ilgilenmeniz bu bakımdan önemlidir. Müşterinize etki edeceği gibi, sizin de uzun saatlerinizi geçirmenizden dolayı ofis ortamınızın performansınız üzerinde etkileri olacaktır. Tasarım önerilerimiz ile ofisinizi şekillendirebileceğinizi umuyoruz.

Emlak Ofisiniz İçin Duvar Kağıdı Seçimi

Emlak ofisinizin duvar kağıdı dekorasyonu için seçim yaparken dikkat etmeniz gereken belli hususlar olduğu bir gerçektir. Her ofisin tasarımı farklı olmasına rağmen genel olarak ofis tasarımı konusunda dikkat edilebilecek genel kurallar vardır.

  • Emlak ofisinizin büyüklüğü, emlak ofisiniz için seçeceğiniz duvar kağıdı üzerinde de etkisi vardır. Emlak ofis boyutu düşünülerek duvar kağıdı seçimi yaparsanız, seçiminizden memnun olma oranınız artacaktır. Küçük bir ofise uyan bir duvar kağıdı tasarımının, büyük bir ofis ortamına uymayacağı unutulmamalıdır.
  • Emlak ofisiniz için duvar kağıdı seçimi yaparken emlak ofisinizin içindeki mobilya ve nesnelerin renkleri ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Seçeceğiniz duvar kağıdı modeliniz mobilyalarınız ile aynı renk olmamasına rağmen birbirlerini tamamlayacak renkler seçmeye gayret edebilirsiniz.
  • Emlak ofisiniz için duvar kağıdı dekorasyonlarına göz atarken, seçeceğiniz duvar kağıdı tasarımının kalitesi kadar bütçesine de dikkat edilmelidir. Bütçenize uygun bir duvar kağıdı seçebilirsiniz. Bir duvar kağıdından beklediğiniz kriterlere göre duvar kağıdı bütçenizin artabileceği de düşünülmelidir.
  • Duvar kağıdı seçiminizi yaparken kurumsal imajınızı yansıtacak olan duvar kağıdı modellerine odaklanmalısınız. Logonuzun ya da isminizin içinde geçtiği duvar kağıdı modelleri tasarlatmanız da mümkündür. Böylece daha akılda kalıcı olduğunuz gibi, müşterilerinizin sizi daha rahat hatırlamasına neden olursunuz.
  • Emlak ofisinizin ışıklandırması, duvar kağıdınızı seçerken dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir. Duvar kağıdınızın ışık aldığı zaman ortama katacağı atmosferin rahatlatıcı ve tazeleyici olması beklenir. Ancak aşırı durumlardan da kaçınılmalıdır. Aldığı ışık ile beraber aşırı parlak olan ya da aldığı ışığa rağmen aydınlanmayan koyu renkler tercih edilmemelidir. Böyle ortamlar müşterinizin rahat etmesini engelleyeceği gibi sizinde çalışma performansınız üzerinde olumsuz etkileri olacaktır.
  • Ofis ortamınıza seçeceğiniz duvar kağıdı modelinizin temizlenebilir olması da, hijyen ve hoş görüntü açısından önemlidir. Bir süre sonra tozlanma ve kir benzeri etkenlerden etkilenen duvar kağıdınız hoş gözükmeyecektir. Eğer duvar kağıdınızı silinebilir bir duvar kağıdı modelinden seçerseniz, temizlik ve hijyen konusunda oldukça rahat edebileceğinizi garanti edebiliriz.
  • Ofis ortamınıza seçeceğiniz duvar kağıdı teması resimlerden ve çeşitli imajlardan oluşabildiği gibi, düz renklerden de oluşmasında herhangi bir sakınca yoktur. Dikkat edilmesi gereken tek şey, sizin ve kurumsal duruşunuz ile uyumlu bir duvar kağıdı modeli seçiniz.
  • Emlak ofisiniz için seçeceğiniz duvar kağıdını alırken acele etmeyin. İyi bir pazar araştırması yaparak, bulduğunuz bütün duvar kağıdı modellerini değerlendirmelisiniz. Aksi takdirde duvar kağıdınızı kaldırmak ve yerine yenisini almak, size enerji ve para kaybettireceği gibi, değerli olan zamanınızı da çalacaktır. Bilinçli bir şekilde bütün duvar kağıdı seçeneklerini gözden geçirmenizi ve hangisi sizin için uygun ise onu seçmenizi öneririz.

Yazılı Duvar Kağıdı

Renkli Duvar Kağıdı

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

Tasarım Duvar Kağıdı

Ofis Duvar Kağıdı

Duman Rengi Duvar Kağıdı

Themis Duvar Kağıdı

Desenli Duvar Kağıdı

Taş Desenli  Duvar Kağıdı

2018 Emlak Ofisi Duvar Kağıdı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net