Bilgii.net

Şehir – Tarihi Yapı Duvar Kağıdı Modelleri

06.10.2018
Şehir – Tarihi Yapı Duvar Kağıdı Modelleri

Şehir ve tarihi yapıların insana huzur ve dinginlik verdiği önemli bir gerçek. Her zaman gitmek istediğiniz ama bir türlü fırsat bulamadığınız New York manzarasını mesela, veya Eyfel Kulesi’ni, şiirlere konu olmuş İstanbul’u, Efes Antik Kenti’ni, Sultanahmet Meydanı’nı kim karşısına alıp çayını yudumlamak istemez ki? Şehir ve tarihi yapı duvar kağıtları modelleri ile bu mümkün!

Hem modern duruşuyla hem de şık görüntüsü sebebi ile oldukça fazla tercih ediliyor şehir ve tarihi yapı duvar kağıtları modelleri. İnsanın içini açıyor, evlerin en iddialı parçalarından biri haline geliyor. Şehir ve tarihi yapı duvar kağıtları modellerini evlerin yanı sıra iş yerlerinde ve kafelerde görmek de mümkün.

Çoğu zaman yapılan bir hatadır televizyonun arkasına kullanılan oldukça hareketli desenlerden oluşan duvar kağıtları. Şehir manzarası gibi hareketli ve iddialı duvar kağıtlarını televizyon konsollarının arkasında kullanmak hem göz yorucu olacak hem de evi daha kalabalık gösterip kasvet yaratacağından doğru bir seçim değildir. Şehir ve tarihi yapı duvar kağıdı modellerini daha sade duvarlarda kullanmak isabetli bir seçim olacaktır.

Bir diğer dikkat çeken duvar kağıdı modeli olan Harita Duvar Kağıtları Modelleri ile Duvarlar Evrenselleşiyor konumuzu da incelemenizi öneririz.

Modern Şehir Duvar Kağıtları

Bunun yanı sıra şehir ve tarihi yapı duvar kağıtları modelleri iddialı parçalar olduğundan üzerinde tablo, fotoğraf gibi objeler kullanmak da karmaşa yaratacaktır. Şehir ve tarihi yapı duvar kağıtları modellerinde evin yıldızı duvar kağıdıdır. Ön planda olacak ve her zaman dikkat çekmesiyle konuklarınızın beğenisini alacaktır.

Pek çok model ve pek çok seçenek ile sizlerin beğenisine sunulan şehir ve tarihi yapı duvar kağıtları modellerinin yüzlercesi hatta binlercesi arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 3 boyutlusundan tutun da istediğiniz renk tonlarında modele rastlamak mümkün.

Uygulaması Çok Kolay!

İster bir profesyonel yardımı ile, isterseniz de kendiniz uygulamanız mümkün. Ortalama olarak bir günde evinize bambaşka bir hava katmak, modern bir görünüm vermek mümkün.

Klasik Duvarlardan Sıkıldıysanız!

Klasik duvarlardan hepimiz çok sıkıldık, insanlar artık yenilik ve hoş bir görüntü aramakla birlikte evlerine geldiğinde görmek istedikleri bir yaşam alanı ile karşılaşmak istiyorlar.

Şehir ve Tarihi Yapıların Manzarasında Kahvaltı Keyfi

Yemek masanızın arka planına uyguladığınızda oldukça yakışacak olan bu duvar kağıtları size özel kahvaltılar ve akşam yemeklerinin kapısını aralıyor. İstanbul Boğazı’na karşı ailecek güzel bir kahvaltı yapın…

Genç Odaları için Vazgeçilmez

Genç ve çocuk odalarında duvar kağıdı uygulaması uzun yıllardır çok popüler. Hem çok hoş duruyor hem de dekorasyonun önemli bir tamamlayıcısı oluyor. Şehir ve tarihi yapı manzaralı duvar kağıtları gençlerin özgür ruhunu yansıtıyor. Onlara ilham kaynağı oluyor. İllaki bir duvar tamamen kaplamak zorunda değilsiniz! Ebeveyneler olarak çocuklarınıza özel çalışma alanları oluşturun. Şehir ve tarihi yapı duvar kağıtları ile oluşturduğunuz alanları destekleyin. Onları çalışmaya teşvik edin!

Sınırları Zorlayın

Duvar kağıtlarını banyo ve mutfaklarınıza taşıyın. Temizliği asla bir duvarı temizlemekten zor değil. Bunun için yalnızca bir nemli bez yeterli. Kadınların çokça vakit geçirdiği mutfaklarınıza el atın. Şehir ve tarihi yapıların ruhuyla hayat verin. Sadece bir mutfak veya sadece bir banyo olmaktan çıkarın orayı.

Kız Kulesi Duvar Kağıdı 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net