Bilgii.net

Samsung Düğün Paketi Fiyatları

09.10.2018
Samsung Düğün Paketi Fiyatları

Samsung Düğün Paketi

Samsung markası yeni evlenecek çiftler için hem şık görünüş hem de uygun fiyatı bir araya getirerek muhteşem çözümler sunmuş durumda.  Çeyizi, gelinliği, damatlığı, düğün salonu, gelinin kız kardeşinin kıyafeti, kayınvalidelere hediyeler, halılar, koltuklar derken liste uzayıp gidiyor. Çiftler bu kabarık listelerin içinde bunalırken onları ferahlatacak haberler ve fiyatlar Samsung’un düğün paketlerinden geliyor. Birbirinden güzel ve birbirinden çeşitli modelleri ile Samsung markası yeni evlenecek çiftler için son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen markalar arasında yerini alıyor.

Samsung düğün paketlerinde kullanım rahatlığını, dayanıklılığı ve şıklığı baz almış durumda. Bunların hepsi bir araya gelince elbette ki çoğu markada fiyatlar kabardıkça kabarıyor. Fakat Samsung bu bağlamda çiftlerin bütçelerinin dostu haline gelen bir seçenek haline geliyor. Samsung düğün paketi fiyatları hem uygun hem de yıllar boyu sorunsuz, sıkıntısız kullanacağınız türden.

Samsung Buzdolabı Modelleri

Samsung’un buzdolabı modellerinde daha çok gri renge rastlamak mümkün. Ama elbette ki vazgeçilmez beyaz renk de yok değil. Samsung buzdolabı modellerinde geniş iç hacmine rastlamak mümkün. Buzluk üstte iki kapılı klasik tarzda, gri renkli bir buzdolabını 3.415 TL civarında fiyatlara sahip olmak mümkün. 500 Litre kapasiteye sahip bu buzdolabında eşiniz ve sizin pişirdiği yemeklere bolca yer var gibi gözüküyor.

Buzdolabının her tarafında tazelik mottosuyla yola çıkan Samsung buzdolapları geleneksel bir buzdolabında %30 olan nemliliği %70 oranıyla sağlayarak buzdolabındaki yiyeceklerinize uzun süren tazelik sağlamaktadır. İçindeki malzemeleri kurutmadan daha uzun süre taze tutar. Twin Cooling Plus sistemi ile donmuş yiyeceklerin orjinal tadı daha uzun süre korunur.

Samsung Çamaşır Makinesi Modelleri

Evlerin ve Samsung çeyiz paketlerinin elbette ki vazgeçilmez parçalarından olan Samsung çamaşır makinelerini ortalama 3.199 TL gibi fiyatlara bulmak mümkün. Sizin ve eşinizin çamaşırlarını Eco Bubble yani köpükle yıkama teknolojisi ile deterjanı su ve havayla köpürterek geleneksel çözünmüş deterjandan 40 kata kadar daha hızlı bir şekilde kumaşın içine işleyerek kirlerin kolaylıkla çıkmasını sağlar. Üstüne üslük kıyafetlerinizi soğuk suyla yıkadığınızda %70’e kadar enerji tasarrufu sağlayacaksınız. Paranız cebinize kalacak.

Akıllı kapak teknolojisi ile de büyük beğeni toplayan Samsung çeyiz paketlerinin içinde bulunan Samsung çamaşır makinesi modelleri makineniz çalışmaya başladıktan sonra unutulan kıyafetleri kolay ve hızlı bir şekilde ekleyebilmenize olanak sağlıyor. Samsung çamaşır makineleri ile herşey çok daha kolay…

Samsung Bulaşık Makinesi Modelleri

Samsung’un devrim gibi yeniliklerini bünyesinde barındıran Samsung bulaşık makinesi modelleri yeni evli çiftlerin hayatlarını kolaylaştırmak için tasarlanmış durumda. Olağanüstü güç ve WaterWall teknolojisi ile Samsung çeyiz paketlerinin içinde bulunan son teknoloji Samsung bulaşık makinesi modelleri geleneksel bulaşık makinelerinden farklı olarak bulaşıkları fark edilir bir temizlikte tutmak için güçlü su duvarı teknolojisi kullanıyor.

Zamanınız ve vaktiniz size kalıyor, size de evliliğinizin tadını çıkarmak kalıyor.

Samsung Elektrik Süpürgesi Modelleri

Samsung elektrik süpürgeleri ile yeni gelin evleri artık çok daha temiz. Eski tip elektrik süpürgeleri gibi sizi yoran modellere Samsung’un elektrik süpürgesi modellerine asla yer yok. Samsung ile kusursuz temizliğin farkına varın. Ortalama 500 TL’den başlayan fiyatlarla çeyiz paketlerinde yerini alan Samsung elektrik süpürgeleri yeni evlenecek çiftler için mükemmel bir seçim olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net