Bilgii.net

Retro Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

08.10.2018
Retro Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Genel olarak eskiye dönüş modası son yıllarda öylesine yaygınlaştı ki her yerde retro parçalar görebilmek mümkün hale geldi. T-shirtler den tutun da evlerimize salonlarımıza kadar girdi retro modası. Kolay kolay da bitmeyecek olduğu kesin. Hal böyle olunca evlerin gizli kahramanlarına da yansıdı bu durum. Elbette ki duvarlardan bahsediyoruz!

Evlerimizin gizli kahramanları değil midir duvarlar? Astığınız bir tablo evin tüm havasını birden nasıl da değiştirir. Küçük bir abajur, veya bir ayna, bir fotoğraf karesi… Ve elbette ki duvar kağıtları…

Duvar kağıtlarında retro modası göz ardı edilemeyecek derecede hızlı bir şekilde büyüyor, gelişiyor. Evimizin hemen hemen her yerine giren retro parçalar, koltuklar, retro desenli duvar kağıtları ile tamamlanıyor, tabiri caizse hayat veriyor.

Neden Retro Desenli Duvar Kağıtları

Retro parçaların her zaman insana huzur verdiği bir gerçek. Çoğu zaman da dediğimiz gibi, “nerede o eski günler” diye…

Geçmiş yılların verdiği o huzuru özlediğimizden sanırım birazda bu parçalara olan ilgi.

Retro desenli duvar kağıtları evinize huzurlu bir hava katıyor, tarzınızı öne çıkarmanızı sağlıyor. Retro duvar kağıtları ile hem şık hem de farklı ve iddialı yaşam alanları sizleri bekliyor.

Banyolar için Retro Tarzınızı Yaratın!

Modern stilin vazgeçilmezi retro ve popart ögeler banyolara yeni bir soluk getiriyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte duvar kağıtları banyolarımıza kadar giriyor. Sudan ve neden etkilenmeyen pek çok çeşidiyle akılları başlardan alıyor. Büyük beğeni topluyor ve gün geçtikçe oldukça fazla tercih ediliyor. Retro tarzı, banyolara da diğer odalara olduğu kadar çok yakışıyor. Eğlenceli, sanatsal ve bir o kadar da iddialı bir dekor uygulamak istiyorsanız retro duvar kağıtları işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Genç Odaları için Vazgeçilmez Desenler

Gençlerde de aldı başını gidiyor retro akımı. Gençlerin kullandığı hemen hemen her parçada retro dokunuşları görmek mümkün oluyor. Çocuklarınızın odalarını retro tarzda duvar kağıtları ile dekore ederek onları mutlu edebilirsiniz. Onlara retro desenli duvar kağıtları ile kaplanmış bir çalışma alanı oluşturup, çalışmaya teşvik edebilirsiniz. Fikir bizden, uygulaması ise sizden…

Kafeler için Popüler Bir Seçim

Özellikle kafelerde çok sık görmeye başladığımız retro desenli duvar kağıtları, kahve kokusu ile birleştiğinde mükemmel bir tamamlayıcı oluyor, hoş sohbetlerin edildiği arkadaş masalarına eşlik ediyor.

Retro desenli duvar kağıtlarında genelde pastel renklerin kullanılması ile birlikte, eskitilmiş görüntüsü verilen duvar kağıtları ve oldukça iddialı parçalar bulmak ta mümkün. Öylesine fazla çeşit var ki seçim yaparken kararsız kalmamak elde değil. Hepsi birbirinden güze, hepsi birbirinden şık. Saç modellerine dahi yansıyan retro tarzı, yaşam alanlarımıza da oldukça fazla yakışıyor.

Öneri: Çizgili Duvar Kağıtları Modelleri

Siz sıkılıp değiştirmek istemediğiniz sürece retro desenli duvar kağıtlarını uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sağlamlığıyla da dikkat çeken retro desenli duvar kağıtları kolay kolay yırtılmadığı gibi, sıkıldığınızda da yenisiyle kolayca değiştirebileceğiniz modeller. Öyle ki uzun yıllar daha modası geçmeyecek bu tarzdan kolay kolay sıkılamayacaksınız. Retro duvarlarınızın en güzel tamamlayıcıları fotoğraflarınız olacaktır. Tarz sizin tarzınız! Onu dilediğiniz yerde kullanın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net