Bilgii.net

Mor Mutfak Dolabı Modelleri ile Rengarenk Alanlar

10.10.2018
Mor Mutfak Dolabı Modelleri ile Rengarenk Alanlar

Mor Mutfak Dolapları

Mor asaletin rengidir. Lüks hayat, zenginlik ve zerafeti simgeler. Aynı zamanda romantizmin, duygusallığın ve tutkunun rengidir. Bazı insanlar mor rengi gösterişli havasından mütevellit dekorasyonda kullanmayı sever. Son zamanlarda mor renk dekorasyonda, haliyle de mutfaklarda çok sık kullanılmaya başlandı. Mor renginin gösterişini ön plana çıkarmak isteyenler, mutfak dolaplarında da bu rengi oldukça fazla tercih ediyor. Mutfağınızı dekore ederken farklı renkleri kullanmaktan çekinmeyiniz, farklılıklar oluşturunuz ve sıradanlığın dışına çıkınız. Mutfak dolaplarınızda mor rengi deneyin, çünkü mor derin bir tutkunun rengidir. Yaratıcılık ve cömertliği simgeler. Bu sayede davetkar ve iddialı bir mutfağa sahip olursunuz. Son zamanlarda da oldukça trend olan mor rengi, mutfak dolaplarınızı adeta dile getiriyor, “ben buradayım!” diyor. Mutfaklarınızda mor rengi tercih ederek başlı başına ne kadar tarz sahibi olduğunuzu kanıtlamanız mümkün. Bu renklerin modası geçiyor diye sakın düşünmeyin. Bakın ki mor renk yıllardır asaletini asla kaybetmemiş bir renk. Hala mor bir parça gördüğümüzde bu her ne olursa olsun, gözümüze çarpar, ilgimizi çeker. Bunun gibi pek çok neden daha var mor mutfak dolabı modellerini tercih etmeniz için.

Mor Mutfak Dolabı Dekorasyonu

Mor mutfak dolabı dekorasyonu, mutfağınıza ferahlık katar. Güzel görünür, göze hoş gelir ve misafirlerinizi kıskandıracak derecede hemen hemen her büyüklükteki mutfağa uyum sağlar. Dekorasyon tamamen zevk işidir. Her şey sizin zevkinize kalmış, sadece kalbinizin sesini dinleyin. Siz hangi renkte mutfak dolabı istiyorsanız o olsun. Mor mutfak dolabı dekorasyonu aynı zamanda gri ve beyaz olmak üzere iki beyaz eşya rengiyle de uyum sağlamaktadır. Fakat yeni çıkan, kırmızı, yeşil, mavi gibi renklerden oluşan beyaz eşyaları, mor mutfak dolaplarının kullanıldığı mutfaklarda tercih etmemenizi öneriyoruz. Böyle bir seçim yanlış olacağı gibi aynı zamanda kasvete ve kalabalık bir görüntüye yol açacaktır. Renk karmaşası sizi mutfaktan uzaklaştıracak ve bu dekorasyondan çabuk sıkılmanızı sağlayacaktır. Bunun için mor rengin hakim olduğu bir mutfakta, tamamlayıcı olarak daha sade parçalar kullanmaya özen gösterin.

İnsan elbette ki kişiliğini, tarzını en iyi yansıtan bir evde yaşamak ister. Sizler de kişiliğinizi mor mutfak dolabı dekorasyonu ile göz önüne çıkarın. Mor renk size iyi gelecek…

Mor ve beyaz da birbiri ile oldukça yakışan, birbirini tamamlar nitelikte renklerdir. Morun ihtişamı, beyazın saflığı ile buluştuğunda ortamın havasını dengeler. Mor mutfak dolabı dekorasyonunun kullanıldığı bir mutfakta koyu renkli, siyah, kahverengi tonlarında halılar kullanmakta doğru bir seçim olacaktır. Mutfağınızda mor rengin pek çok tonunu kullanabileceğiniz gibi mor rengin mürdüm tonu mutfaklara çok yakışmaktadır. Bunun yanı sıra, lila, patlıcan moru gibi renklerde iyi bir alternatiftir. Renklerin gücünü görmek için doğaya bakın. Doğa bize pek çok şeyi anlatır. Çiçeğinden, böceğine her rengi kullanmıştır doğa. Peki, biz neden evlerimizde kullanmıyoruz? Doğanın ihtişamını evlerimize yansıtmıyoruz. Bize bahşedilen bu güzelliklerden neden faydalanmıyoruz. Sizler de geçe kalmadan karakterinize, tarzınıza ve beğenilerinize uygun mor mutfak dolabı seçiminizi, istediğiniz tonundan yana yapın. Mor renkli mutfaklarda ruhunuz dinleneceği gibi, karakterinizin de müthiş bir aynası olacaktır.

Mor ile Country Tarz ve Cam Kapaklar

Mor ile Etnik Tarz

Mor İle Sarı Uyumu

Mor ile Mermer Zemin Uyumu

Açık Raf Sistem ve Yeşil

Mor Amerikan Mutfak Dolabı

Mor  Küçük Mutfak

Mor ve Beyaz Uyumu

Cam Kapak Detayları

Modern Mutfak Dolabı ile Mor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net