Bilgii.net

Mondi Yatak Odaları Çeşitleri

27.11.2018
Mondi Yatak Odaları Çeşitleri

Yatak odası takımları bütün bir konsepti içerir. Tüm odanın aynı konseptin ürünü olması avantaj yanında dezavantajlara da sahiptir. Bu nedenle yatak odası grupları seçilirken ciddi arayışlara girildiği doğrudur. Bazı takımlarda yatak başlığı sorun olurken bazılarında dolaplar istenildiği kadar şık olmayabilir. Bazen de şifonyer veya tuvalet masası beklentileri karşılamayabilir. Bu gibi durumlarda bütün olarak tüm zevklere ve tarzlara hitap eden markaları tercih etmek gerekir. Mondi markanın birbirinden özel ve farklı tasarımları hemen her zevke hitap edecek özellikte hazırlanmıştır. Tüm seçenekleri detaylı olarak incelediğinizde tarzınızı yansıtan bir model bulmanız kolay olacaktır.

Luna Yatak Odası

Luna yatak odası Mondi markanın en beğenilen yatak odası takımları arasında yer alır. Ahşap detayların ağırlı olarak karşımıza çıktığı bu model doğal ve otantik görünümden hoşlananlar için son derece uygundur. Rüstik detaylara yatak odanızda yer vermek isterseniz tercihinizi Luna yatak odası takımlarından yana kullanabilirsiniz. Tüm odanın ahşap detaylarla döşenmiş olması uzun süreli temiz görünüm için de uygundur. Beyazla birlikte dekore edildiğinde kahve ve beyaz şıklığı göze çarpacaktır. Ferah ve doğal bir görünüm için Luna yatak odası modellerini tercih edebilirsiniz.

Elegance Yatak Odası

Şık ve klasik tasarımları çok beğeniyor ama bu ağır modelleri kaldıramayacağınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman sizlere tavsiyemiz Elegance yatak odası takımıdır. Mondi markaya ait bu özel tasarım klasik detaylarla donatılmış olmakla birlikte minimalist düşünceye uygun olarak son hâlini almıştır. Hem klasik hem de minimalist özellik gösteren bu zarif yatak odalarına siz de sahip olabilirsiniz. Üstelik kendi odanıza uygun ebatları site üzerinden seçme fırsatı da sunulmuştur. Gardırop, şifonyer, şifonyer aynası, yatak başlığı, komodin gibi ürünleri uygun ebatlarda seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sade modellerin üzerindeki zarif ve klasik detaylar yatak odası takımlarını elegan bir görünüme kavuşturmuştur.

Romantica Yatak Odası

Ev dekorasyonunda romantik çizgileri sevenlerin tercihi mutlaka Romantica yatak odasından yana olmalıdır. Mondi markasına ait bu modelde yoğun çiçek desenleri dikkati çekiyor. Bu detaylar Country tarzını yansıtan en belirgin özelliklerdir. Country tarzına uygun tasarlanan modellerde bahar havası ve sıcak bir görünüm dikkati çekiyor. Özel tasarım yatak başlıkları, beyaz rengin hâkim olduğu ahşap alanlar ve desenli kumaşlar… Yüksek ayaklı ürünler olması sebebiyle de temizlik için kolaylık sağladığı söylenebilir. Yatak odaları dinlenme ve uyku için tercih edildiğinden huzurlu bir uyku ve uyanış için tercihinizi Romantica yatak odasından yana kullanabilirsiniz.

Mabel Yatak Odası

Mondi markanın Mabel yatak odası pastel renklerin ağırlıkta olduğu bir modeldir. Mavi ve pembe renklerini harmanlayarak yatak odanızı ferah bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Mabel yatak odasının en dikkat çekici özelliği mobilyalardaki zarif işlemelerdir. Odanızın büyüklüğüne en uygun parçaları site üzerindeki ürünlerden seçebilirsiniz. 3 farklı ebat seçeneğiyle her bir ürünü kendiniz seçerek uyumsuz eşyalarla uğraşmaktan da kurtulmuş olursunuz.

Yatak odası takımları çiftler için son derece önemlidir. Huzurlu ve dingin bir ortam için kişiler kendi zevk ve beklentilerine uygun tasarımları tercih edebilir. Bu tasarımların odanızın büyüklüğüne uygunluğunu site üzerinden kontrol etme fırsatını da iyi değerlendirmeniz gerekir. Birbirinden şık yatak odası modelleri için Mondi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net