Bilgii.net

Mondi TV Sehpaları Modelleri

27.11.2018
Mondi TV Sehpaları Modelleri

TV sehpaları salonların en önemli tamamlayıcı parçalarından bir tanesidir. TV sehpası seçerken, hemen hemen herkes hem salonunuza yakışacak, hem gözünüze hitap edecek hem de salonunuzun mimarı formuna uygun TV sehpası seçmek ister. Mondi TV sehpaları, hem ihtiyaca uygun hem de şık ve modern tasarımlarıyla salonlarda başköşede yerini alıyor. Mondi TV sehpalarını ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyelim.

Mondi Paris TV Sehpası

Mondi Paris tv sehpası, ceviz gövdesi, opak beyaz rengindeki kapakları ve kapakları üzerindeki dekoratif süs ve fitil uygulamaları ile modern bir izlenim uyandırıyor. Yüksek ayakları ile Mondi Paris tv sehpası hem temizlikte rahatlık sağlıyor hem de işlevsel bir kullanım imkânı yaratıyor. Mondi Paris tv sehpasınde ayrıca kapak stoplama sistemi mevcut. Mondi Paris tv ünitesi, kampanya kapsamında sadece 381 TL ve sınırlı sayıda.

Mondi Carina TV Sehpası

Mondi Carina tv sehpası, ceviz rengi, dekoratif fitili, süsleri ile şıklık ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Mondi Carina tv sehpası ile salonunuz hem estetik bir havaya bürünüyor hem de yaşam daha da kolaylaşıyor. Mondi Carina tv sehpası, özel aksesuar bölmesiyle düzeni koruyor. Mondi Carina tv sehpasının kampanyalı fiyatı 409 TL.

Mondi Mabel TV Sehpası

Mondi Mabel tv sehpası, hem kalitesi hem de çağdaş yorumu ile hayatı bir düzene sokuyor hem de tv seyretmenin keyfini yaşatıyor. Mondi Mabel tv sehpasının kapak stoplama sistemi ise kullanıcılarında güven yaratıyor. Mondi Mabel tv sehpasının kampanyalı fiyatı ise 627 TL.

Mondi Piero Tv Sehpası

Modern bir çizgide tasarlanan Mondi Piero tv sehpası, fildişi ve meşe renkli dış yüzey kaplaması ve altın renkli fitili ile modernliği ve doğallığı kullanıcılarına sunuyor. Mondi Piero tv sehpası, yüksek konik ayak özelliği ile temizlikte rahatlık sağlıyor. Mondi Piero tv sehpasında ayrıca kapak stoplama sistemi mevcut. Mondi Piero tv sehpası, kampanya kapsamında 467 TL ve sınırlı sayıda.

Mondi Lorenz Tv Sehpası

Daha avangart çizgileri salonuna taşımak isteyenler için Mondi Lorenz tv sehpası ideal bir seçim olarak sunuluyor. Mondi Lorenz tv sehpası, altın rengi detayları ve sahip olduğu aydınlatma sistemi ile salonlara ayrı bir hava katıyor. Mondi Lorenz tv sehpasının kampanyalı fiyatı 1.438 TL.

Mondi Luna Tv Sehpası

Mondi Luna tv sehpası, asaleti salonunuza taşıyor. Bas – aç özelliği, kapak stoplama sistemi, sağ – sol kullanılabilme imkânı sağlaması ve temperli cam sistemi ile Mondi Luna tv sehpası, hem kullanışlı hem de güvenli oluşuyla fark yaratıyor. Mondi Luna tv sehpasının fiyatı sadece 833 TL.

Mondi Villa Tv Sehpası

Daha küçük alanlara hitap eden Mondi Villa tv sehpası, sunduğu kullanım kolaylığı, düzeni her daim koruyan tasarımı, sahip olduğu kapak stoplama sistemi ve temizliği kolaylaştıran formu ile tercih edilme sebebi. Mondi Villa tv sehpasının kampanyalı fiyatı yalnızca 652 TL.

Mondi TV sehpaları, gerek kullanım rahatlığı olsun gerekse yüksek kalite standartlarında üretimi olsun, her dönem alıcılarının gözdesi oluyor. Sağlığa zarar vermeyen ahşap malzeme kullanımı ile de kullanıcılarında güven yaratıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net