Bilgii.net

Mondi Köşe Takımları Modelleri

27.11.2018
Mondi Köşe Takımları Modelleri

Mondi köşe takımları günümüz modasını yansıtan modern ve klasik tasarımları içeren modellerdir. Her evin ihtiyacı olabilecek şık ve dekoratif tasarımları markanın farklı ürün seçenekleri arasından bulabilirsiniz. Köşe takımları tüm modeller arasında en modern koltuk seçenekleridir. Genellikle bekârların veya az sayıda kişinin olduğu ailelerin tercihi olan köşe takımları aynı zamanda büyük evlerin küçük odaları için de tercih sebebi olabilir. Küçük evlerin dekorasyonu konusunda en doğru seçenekler köşe takımlarıdır. Mondi köşe takımları ise tüm ailelerin kullanımına uygun olması bakımından köşe koltuğu ve berjerle birlikte satışa sunulmuştur. Berjerlerle birlikte bu koltukları oturma odası için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dar odalara büyük üçlü koltukları sığdırmak zorunda kalmadan berjerle tamamlama seçeneğini deneyebilirsiniz.

Story V Köşe Takımı

Köşe takımları içinde en kullanışlı modeller Mondi Story V köşe takımladır. Bu koltuklar diğerlerinden farklı olarak köşeden her iki tarafa uzanan oturma kısımlarıyla daha çok kişiyi ağırlama imkânı tanır. Üstelik ek olarak tekli berjer de modelin tamamlayıcısı durumundadır. Sizler de bekâr evleriniz veya ailenizle oturduğunuz evlerin küçük odaları için Mondi Story V köşe takımlarını tercih edebilirsiniz. Anja yeşil bu koltuklar günlük kullanım için son derece uygun olup temizlemesi kolay bir kumaşa sahiptir. Üzerindeki kırmızı beyaz kareli kırlentler modele hareketlilik katarken şık bir görünüme de hizmet ettiği görülüyor.

Mabel Köşe Takımı

Evlerinizde Country rüzgârları estirecek zarif ve gösterişten uzak tasarımlar Mabel köşe takımlarında toplanmıştır. Söz konusu modeller V şeklindedir ve ek olarak bir adet berjere sahiptir. Berjer ve kırlentler genelde çiçek desenli olup bej rengi takımlarda sade renkli berjerler görülmektedir. Eski köy evlerinden esinlenerek çiçek desenlerine yer verilen bu köşe takımları evinize istenen sıcaklığı getirecek ve ona yuva özelliği kazandıracak zarif modellerden oluşmaktadır. Bu çiçek desenli koltukları benzer motifleri içeren perde ve halılarla birlikte dekore edebilirsiniz. Böylece sıcacık bir oda tasarımı ile sevdiklerinizle huzurla oturacağınız bir evi Mondi modelleriyle dekore etmiş olacaksınız.

Versay Köşe Takımı

Versay köşe takımı Mondi markanın en iddialı köşe takımları arasında yerini almıştır. Chester tarzından vazgeçemeyenler için Versay modeller en uygun seçeneklerdir. Koltuklar kadife ve nubuk kumaştan yapılmıştır. Gül renginde olan Versay modeller bir adet berjer ve bir de sabit puftan oluşmaktadır. Koltukların yüksek ayakları ahşaptan yapılmıştır. Yüksekte durması sebebiyle temizlik için uygundur.

Liza Köşe Takımı

Liza köşe takımlarında ilk dikkati çeken özellik Retro tarzına uygun bir model olmasıdır. Evini nostaljik aksesuarlarla döşemek isteyenler Liza köşe takımlarını tercih edebilir. Ayrıca makrome işlemeleri modelin dikkati çeken diğer bir özelliğidir. Koltuklar nubuk kumaştan yapılmıştır ve son derece dayanıklıdır. Leke tutmayan ve temizlemesi kolay bir özellik taşır. Liza köşe takımları yatak olarak kullanılabilen fonksiyonel ürünlerdir. Her iki tarafı kullanılabilen bu ürünün sağlıklı deriden yapılması da son derece dikkate değer bir özelliktir. Ürünün renkleri arasında sarı, mavi, kahve ve bej renkler dikkati çekmektedir.

Tüm bu modeller arasından en doğrusunu seçmek için evinizi bütün olarak değerlendirmenizi öneririz. Tüm ev dekorasyonunuza uyan bir modeli tercih ederek şık bir salon veya odaya sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net