Bilgii.net

Mondi Koltuk Takımları Modelleri

27.11.2018
Mondi Koltuk Takımları Modelleri

Koltuk takımları ev dekore ederken ilk dikkatimizi çeken objelerdir. Bir eve, bir salona adımımızı attığımız andan itibaren odağımız hemen koltuklara çevrilir. Üzerinde en çok vakit geçirilen parçalar olmasından kaynaklı bu ürünlere ilgi daha fazladır. Koltuk modellerini kalite ve şıklığa göre seçmemiz gerekir. Kaliteli modelleri bir arada bulabileceğiniz Mondi markasının sitesinden birbirinden zevkli tasarımları inceleyebilirsiniz. Peki, hangi modeli hangi durumlarda tercih etmeniz gerekir? Klasik ve modern tasarımları tercih etmenin bir yeri ve zamanı var mıdır? Bütün bu sorularınızın cevabını aşağıdaki Mondi koltuk takımı modelleri başlıklarından bulabilirsiniz.

Metropol Koltuk Takımı

Metropol koltuk takımı Mondi modeller arasında en sade tasarımları içeriyor. Modern zamanın zevklerine uygun şekilde tasarlanan Metropol modeller sade renkleriyle yeni evlenen veya evini yenileyecek olanların kurtarıcısı durumunu geçmiştir. Modern ve minimalist stile en yakın Mondi koltuk takımlarından biridir. Özellikle tek oda döşeyecek olanlar için son derece uygundur. Günlük ve misafir için ayrı odanız yoksa ve tek kullanım olacaksa hem şık hem de rahat bir modele ihtiyacınız olacak. İşte tam da bu ikisi için en uygun modeller Metropol modellerdir.

Modelin kumaşı leke tutmaz ve temizlemesi kolaydır. Ayaklı modeller olduğundan ev hanımlarının temizlik sırasında kolayca toz almasını sağlar ve bu yönüyle en çok tercih edilen modellerdir. Aynı zamanda sandık olarak da kullanılması evi derleyen, toparlayan bir özellikte olduğunu gösterir.

Lorenz Koltuk Takımı

Mondi koltuk takımları arasında klasik zevklere uygun olarak tasarlanan modeller de yer alıyor. Bunlardan biri de Lorenz koltuk takımlarıdır. Son derece göz alıcı modeller olan bu klasik takımları ağır ve ihtişamlı salonlar için tercih edebilirsiniz. Söz konusu modelleri genellikle birden çok odası olan evlerde tercih etmek uygun olacaktır. Bu hassas ve ağır tasarımları günlük olarak kullanmak fazla itina gerektireceğinden sizi zorlamaması için salon dekorasyonunda kullanmak daha uygundur. Mor beyaz veya farklı renk kombinleriyle, ışıltılı kırlent detaylarıyla göz dolduran Lorenz koltuk takımlarını Mondi Mobilya seçenekleri arasından bulabilirsiniz.

Piero Koltuk Takımı

Piero koltuk takımı seçkin ve özel tasarımlardan biridir. Sadece Mondi mobilyada bulabileceğiniz bu farklı koltuk modelleri dikey kapitonelerden oluşmaktadır. Kapitone detayları retro tarzını yansıtırken sarı, bej, kahve gibi renk tercihleriyle zamanda yolculuk yaptıran şık tasarımlar hâline gelmiştir. Kolay temizlenen kumaşı, nostaljik görüntüsü ve zengin tasarımı ile göz dolduran modeller olarak Mondi mobilyalar arasında yerini almıştır.

Paris Koltuk Takımı

Kalabalık ailelerin seçimi Paris koltuk takımıdır. Şıklığından ödün vermeden aile ortamına uygun model arayışında olanların ilk tercihi Mondi marka Paris Delux koltuk takımı olmuştur. Bu tasarımlar 3 kişilik 2 koltuk ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. Dolayısıyla kalabalık aileler ve misafir ağırlamak için en uygun seçeneklerden biridir. Farklı renk seçenekleri, sade ve rahat duruşuyla büyük ilgi gören bu modellerin yanlarda duran düğme detayları koltuklara farklılık katmaktadır. Koltuğun sırt bölgesindeki makrome dikişler ile yanlardaki klapa döşemeler bu modelin en belirgin özelliklerindendir. Yüksek ve ahşap ayaklı bu koltuk takımları ile dilediğiniz tarzı yansıtabilirsiniz. Temizliği kolaylaştıran yüksek ayakları ve kolay temizlenen kumaşı ev hanımlarının en çok aradığı özelliklerdendir.

Modern, klasik, şık ve sade tüm koltuk modellerini Mondi mobilyada bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net