Bilgii.net

Mondi Kanepeler ve Tasarım Önerileri

23.11.2018
Mondi Kanepeler ve Tasarım Önerileri

Kanepeler ev hanımlarının ilerleyen zamanlarda aile bireylerinin sayısının artmasıyla eve ek olarak satın aldığı modellerdir. Kimi zaman da bekâr evleri ve öğrenci evlerinin vazgeçilmezleri olan bu ürünler gündüz şık birer koltuk olurken gece de yatak olabilmesi bakımından önemlidir. Aynı zamanda bu çift yönlü kullanım ekonomik olduğunun da göstergesidir. Kimi zaman küçük ve dar odalara tek kanepe koymak yeterli olabilir. Bu odalar yerine göre misafir ağırlamak için de uygun duruma gelebilir. Ayrıca salon takımınız misafir ağırlamada yeterli gelmiyorsa mevcut kullandığınız modele uygun bir Mondi kanepe seçebilirsiniz.

Metropol Üçlü

Mondi kanepeler çeşitli model ve renk seçeneğine sahiptir. Bunların içinde en şık ve sade tasarımlara Metropol üçlü modelleri arasında rastlayabilirsiniz. Modelin gri, lacivert ve kiremit rengi seçenekleri bulunuyor. Kendi eviniz için en uygun rengi bu üç seçenek arasından bulabilirsiniz. Çalışan bekârlar ve yeni ev döşeyecek olanlar için hem yatak hem şık bir koltuk modelidir.

Avangard Üçlü

Avangard üçlü kanepe modeli klasik bir modeldir. Pudra ve mavi renk seçenekleri ile son derece şık ve zengin bir görünüme sahiptir. Modelin detaylarına bakıldığında ahşap üzerine yaldızlı klapalar dikkati çekerken sırt bölgesindeki kapitoneler de ürünü daha zengin göstermiştir. Siz de avangard mobilyalarla döşeli salonunuzu yenilemek için veya koltuk eklemek için Mondi Avangard üçlüyü tercih edebilirsiniz. Küçük bir eviniz varsa Mondi modelleri arasından seçim yaparak kendi koltuk takımınızı bu uygun kanepe modelleri ile hazırlayabilirsiniz. Böylece tekli modelleri dilediğiniz kadar satın alma şansına sahip olursunuz. Evinizin ihtiyaç ve durumuna göre ne kadar kanepe satın alacağınıza siz karar verirsiniz.

Tropez Üçlü

Mondi Tropez üçlü koltuklar sadelikten vazgeçemeyenler içindir. Bej renginin en güzel hâli olan bu kanepeleri minimalist tarz için tercih edebilirsiniz. Kanepelerin sırt kısımları hareketli ve sünger detaylıdır. Bu durum söz konusu modellerin daha rahat ve kullanışlı olmasını sağlarken fonksiyonel olması da dikkati çekiyor. Yüksek ve ahşap ayaklı olan kanepelerin toz alma sırasında kolaylık sağladığı görülüyor. Tüm bu özellikler ürünü tercih etmede rol oynayan faktörlerden bir kısmıdır.

Merlin Üçlü

Mondi modeller arasında yer alan Merlin üçlü kanepeler şıklığı ve zengin görüntüsüyle dikkati çekiyor. Günümüzde özellikle hanımların tercihleri hem şık hem de rahat ve kullanışlı modellerden yana değişkenlik gösteriyor. Merlin üçlü kanepe ağır ve zengin görünümünün yanında aynı zamanda modern çizgide tasarlanmış bir üründür. Bu nedenle modern şıklığı yansıtan modelin hem salon hem de oturma odaları için uygun olduğu söylenebilir. Merlin kanepeler ışıltılı aksesuarlarla harika bir salon takımına dönüştürülebilir. Koyu renk perdelerle ortam hareketlendirilerek bej rengindeki kanepelerin daha dikkat çekici olması sağlanabilir. Nubuk kumaştan üretilen kanepenin Chester tarzında hazırlanıp aynı zamanda modern çizgileri içermesi onun her ortama ayak uydurabilmesini sağlayan önemli bir özelliğidir.

Yukarıdaki kanepe modellerinin benzerlerini veya çok daha farklı modelleri Mondi sitesinde bulabilirsiniz. Kanepe tercihleri ev dekorasyonunda kurtarıcı olabilir. Sizler de evinizdeki diğer odalar için veya salonunuzdaki açık bölümler için takımınıza uygun kanepeler seçebilirsiniz. Bu ürünlerin yatak ve sandık özellikleri fonksiyonel olmasının bir göstergesidir.

Koltuk Takımlarında Farklı Renkler

Chester Modeller

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net