Bilgii.net

Mondi Kanepe Takımları Modelleri

27.11.2018
Mondi Kanepe Takımları Modelleri

Mondi kanepe takımları evlerin tüm ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan modelleri içeriyor. Evini yenileyecek veya yeni evlenecek olanlar için farklı renk ve model seçenekleri Mondi mobilyada mevcuttur. Mondi mobilyanın modern ve klasik tasarımları her zevke uygun renk fırsatlarıyla büyük beğeni topluyor. Bunca seçenek arasından doğru tercihi yapabilmeniz için ilk önemli adım zevkinizin farkında olmanızdır. Zevkinize uygun modeller seçerken evinizin genel durumu ve büyüklüğünü de dikkate almanız gerekir. Çünkü her model her ev için uygun değildir. Yüksek ve kalabalık modelleri büyük ve geniş evlerde kullanmak daha uygunken minimal ve modern modelleri tüm evler için kullanabilirsiniz.

Zirve Delux Takım

Zirve Delux takımlar modern tarzın en seçkin ürünlerinden biridir. Siz de karmaşadan hoşlanmıyor ve sade tasarımları tercih ediyorsanız sevdiğiniz renk ve desenler arasından Zirve Delux takım sahibi olabilirsiniz. Bu modelin sırt kısmındaki V kapitoneler en belirgin özelliklerinden biridir. Yüksek ve ahşap ayaklıdır. Ahşap detayları sayesinde otantik veya retro tarza yakın bir dekorasyon için uygundur. Dilerseniz tamamen modern aksesuarlarla sade bir görünüm tercih edebilirsiniz. 3 kişilik iki kanepe ve 2 berjerden oluşması bakımından kalabalık misafirleriniz için uygundur. Ayrıca kanepelerin sandık ve yatak özelliği kullanışlılık bakımından ön plana çıkmaktadır. Kanepeleri duvara hizalayarak rahatça açabilirsiniz. Fazla eşyalarınızı kanepe içinde saklayarak ev düzenini sağlamada rahatlık yaşarsınız.

Fiona Delux Takım

Canlı renkleri sevenler ve sadeliği minik renkli kırlentler ile süslemek isteyenlerin tercihi Fiona Delux takımlardır. Bu takımların en önemli özelliği fresh bir görünümde olmalıdır. Canlılık, tazelik ve ferahlık için ilk tercihinizi Mondi Fiona kanepelerden yana kullanabilirsiniz. Bej renkli sade kanepelerin üstüne kondurulan puantiyeli ve renkli kırlentlerle canlı bir görünüme sahiptir. Tasarımlarda ağırlıklı olarak beyaz ve mavi renkler kullanılmıştır. Capcanlı bir salon ve her daim temiz görünen ortamlar için tercihinizi Fiona kanepelerden yana kullanabilirsiniz. Sandık özelliği ve gerektiğinde yatak olarak kullanılabilmesi en önemli özelliğidir.

Bahama Delux Takım

Bahama Delux takım Mondi kanepe takımları arasında Retro tarzını anımsatan özel seçenekler arasında yer alıyor. Sizler de retro tarzı bir salon dekore etmek ve nostaljiyi evinizde canlandırmak isterseniz mercan ve mint yeşili tonlarındaki bu kanepe modellerini kullanmayı deneyebilirsiniz. Üstelik modern tarza uygun şekilde dekore etme şansınız da vardır. Son derece sade ama bir o kadar da zengin görünen bu özel tasarımlar konik ayaklara sahiptir. Yerden hafif yüksektedir ve alt kısmında temizlik için uygun sayılabilecek bir alan bırakılmıştır. Tatlı, hoş ve zengin tanımlarını bir arada içeren bu takımların renkli olanlarını kalabalık evlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kir tutmayan ve kolay temizlenen kaliteli kumaşlarıyla mobilya alışverişlerinde büyük talep gören bir üründür.

Serenat Delüx Takım

Evlerinizi Country tarzında döşemek ister misiniz? Eski İngiliz evlerinden esinlenerek ortaya konan bir tarz olan Country detaylarını barındıran Serenat Delüx kanepeler hem şık hem de gösterişten uzak bir çizgide tasarlanmıştır. Eski köy evlerinin havasından esinlenerek günümüz şartlarına uygun modeller ortaya konmuştur. Evinizin sıcak bir havada dekore edilmesini isterseniz çiçek desenleriyle tasarlanan Serenat kanepe takımlarını Mondi mobilyalar arasından bulabilirsiniz.

Mondi kanepe modelleri yatak olabilmesi ve sandık özelliği bakımından kullanışlı mobilyalardır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net