Bilgii.net

Mondi Berjer Modelleri

27.11.2018
Mondi Berjer Modelleri

Berjerler koltuk modellerinin ayrılmaz parçalarıdır. Hemen her modelin yanında bir veya iki berjer bulunur. Bunun çeşitli nedenleri vardır. Berjerler her şeyden önce farklılık ve renktir. Tercihinize göre vaktinizi istediğiniz bölümde geçirebilirsiniz. Ayrıca tek oturmalar için akla gelen ilk ürün berjer koltuktur. Bu modelleri genelde takımla birlikte salonun ortasında kullanırsınız. Ama başka seçenekleriniz de olabilir. Geniş ve büyük salonlarda pencere önleri berjerlerle hareketlendirilebilir. Böylece kalabalık ortamlarda biraz uzaklaşıp sevdiğiniz biriyle çayınızı veya kahvenizi içmeye bu ortamda devam edebilirsiniz. Cam kenarı sohbetleri için en uygun dekorasyon seçeneği berjerlerdir.

Yine salonun uzak diğer kısımlarına tek berjer koymayı düşünebilirsiniz. Yatak odanız küçükse ve içeride koltuk yoksa berjer koymak uygun olabilir. Çünkü berjerler portatif yapıda olan tek kişilik koltuk modelleridir. Onları zevkinize göre evin çeşitli yerlerinde kullanma imkânına sahipsiniz. Küçük bir salona sahipseniz üçlüleri ayrı berjerleri ayrı yerde kullanmanız tıkış tıkış bir görüntünün önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Metropol Berjer

Metropol berjer şıklığı ve ağırlığıyla dikkat çekiyor. Tam bir baba koltuğu görünümünde olan bu model kitap ve gazete okumak için en uygun ortamı sağlıyor. Dilerseniz koltuk takımlarından ayırarak onu evinizin en sakin veya huzurlu bölgesinde tutabilirsiniz. Diğer seçeneğiniz ise kendi koltuk takımlarınızı tasarlamaktır. Takım tercihinde bulunmadıysanız Mondi kanepe veya koltuk seçeneklerinden tek tek satın alıp berjerleri de yanına ekleyebilirsiniz. Böylece kendinize has bir stil ile salonunuzu dilediğiniz gibi dekore etme şansı bulursunuz. Takım hâlinde olan koltuklarınızın muhtemelen iki berjeri olacaktır. Salonunuz darsa bu berjerlerden birini küçük bir odaya alarak her iki alanı da ferahlatmış olursunuz.

Fiona Berjerler

Fiona berjerlerle kendi modelinizi kendiniz tasarlayın. Fiona berjer canlı renkleriyle dikkatleri üzerinde toplayan bir üründür. Renklerle aranız iyiyse ilk tercihinizi bu modelden yana kullanabilirsiniz. Ayrıca yanına zıt renkte bir berjer daha satın alarak pop art bir stil tasarlayabilirsiniz. İddialı renkleri bir arada toplayarak standartlara tepki göstermek için yapmanız gereken Mondi Fiona berjerlerin farklı renk seçeneklerini değerlendirmektir. Bu berjerleri yatak odanızda salonunuzda, genç odasında veya bekâr evinizin herhangi bir köşesinde işlevsel olarak kullanabilirsiniz. Mondi sitesindeki kanepe modellerinden beğendiklerinizi bu berjer ile tamamlayabilir ve benzerlerinden farklı bir dekorasyon ile farkınızı ortaya koyma fırsatı bulursunuz.

Mabel Berjer

Mondi Mabel berjerler pastel renklerin yoğunlukta olduğu berjer seçenekleridir. Bu ürünleri rahatlıkla evlerinizde kullanabilirsiniz. Renkli olması bakımından temiz bir kullanımı vardır. Ürünü tek olarak satın aldığınızda genç odalarında, yatak odalarında veya salonunuzun uzak bir köşesinde rahatça kullanabilirsiniz. Tek renk seçeneklerinin yanında çiçek desenli Mabel berjerlerden de satın alabilir ve salonunuzu sıcacık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Country tarzı salonların vazgeçilmezi olan çiçek desenli berjerleri benzer tonlardaki ve desenlerdeki perde ve halılar ile tamamlayarak köy esintilerini salonunuza yansıtabilirsiniz. Yukarıdaki modeller Mondi berjer modellerinden sadece birkaçıdır. Modern, minimalist, klasik, Country, retro ve Chester tarzı koltuklardan seçiminizi yaparak dilediğiniz parçaları bir arada kullanma şansına sahipsiniz. Markanın sitesinden tekli berjer satın alırken ebatlarını da site üzerinden görme imkânı sunulmuştur. Çok sayıda seçenek ve şık tasarımlarla buluşmak için Mondi sitesindeki berjer modellerini inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net