Bilgii.net

Modern Banyolar için Cam Duşa Kabin Modelleri

18.10.2018
Modern Banyolar için Cam Duşa Kabin Modelleri

Ev tasarımı, sadece iş için özel olarak eğitilmemiş olanlar için değil, aynı zamanda mimarlar ve tasarımcıların kendileri için de zor bir görev olabilir ve çoğu zaman bizi şaşırtan ve zaman zaman boğulmuş olan seçeneklerin bolluğu da etkendir.

Hem oturma odasının hem de yatak odalarının tasarımına bolca dikkat ederken, göreceğimiz muhteşem varyasyonlar sayesinde banyolar evdeki herhangi bir özellik kadar hızlı bir şekilde önemli hale geliyor. Hem yaratıcı düşünce hem de teknolojik fizibilite, rüya banyolarını kendi evimize başarıyla getirdi.

Cam duşa kabinleri, evinizin geri kalanının modern temasıyla kusursuz bir şekilde uyum sağlayan akıllı, şık ve fonksiyonel bir çağdaş banyo tasarlarken çok popüler bir seçenek olarak hızla çıkıyor. İşte bu “camsı ve klas” özelliğini ergonomik olarak birleştiren ve her gün ferahlatıcı duşa yeni bir görkemli güzellik hissi kazandıran banyo tasarımlarınıza göre ilham kaynağı olacak bir duşa kabin modeli tercih etmelisiniz.

Cam Duşa Kabinler

  • Cam duş kabinlerinin en büyük avantajı veya çekiciliği, masaya getirdikleri biçim faktörüdür. Şık ve şık cam kapıların eklenmesi, her banyonun modern minimalizm duygusunu ve tasarımın geri kalanında her iki ahşap taşının doğru kullanımını sağlar; biri aynı zamanda dokuların mükemmel dengesini de yaratabilir.
  • Çağdaş tasarımın bu ince anlayışı sadece akıllı cam kullanımıyla mümkün görünmektedir ve duşa kabinler bunu yapmak için ideal bir fırsat sunmaktadır.
  • En modern apartman daireleri ve evler, mekânı zor bir şekilde sıkıştırmakla birlikte, birinin mevcut odayı kabzaya tutmasını sağlamak mantıklıdır. Sadece mevcut odayı en üst düzeye çıkarmanın yanı sıra, cam duş kapıları da tuvaletin geri kalanıyla görsel bağlantı sağlar.
  • Bu, gerçekte var olandan daha büyük bir alan izlenimi yaratmanın güzel ve şaşırtıcı bir yoludur, çünkü cam kullanımı çok daha az opak yüzey olduğundan emin olur. Sonuç olarak, bolca zarafeti olan akıcı ve şık bir banyonuz olmuş olur.
  • Duş perdelerinin aksine, cam kapıların şeffaf yapısı, her zaman engellenmemiş havalandırmanın ve harici bir kaynaktan gelen ışık akışının olduğu anlamına gelir. Bu, gün içinde hem doğal güneş ışığı hem de geceleri kalan banyolarda sıcak ve muhteşem lambalar olabilir. Daha düzgün aydınlatılmış ve çekici bir banyo sunmaktan başka, bu aynı zamanda içerideki hafif ve havadar bir atmosfer oluşturulmasını da ekler.
  • Cam duşa kabinler gerçekten herhangi bir banyoya modern bir dokunuş getiriyor ve eğer yakında bir tadilat planlıyorsanız, o zaman hem engelsiz çekiciliği hem de evinize büyüleyici bir parlaklık katacağından güzel ve modern bir fikir edinin.

Modern Duşa Kabin Modelleri

Dünya çapında konuşmak, banyoda duş alanı düzenlemek için iki seçenek vardır; Tüm aksesuarlar ile bitmiş bir kabin montajı / Bölümler, kapılar ve perdelerle su prosedürlerinin alınması için kurulum.

Her iki durumda da yürütülmesi için bir çok seçenek vardır, aksesuarlarla banyo kabinleri doldurma, yapma yollarını bir renk paleti seçme yolları cam bölümleri ve perdeler. Bitmiş kabinler, tabanın ve karşılık gelen cam bölümlerin farklı bir şekline sahip olabilir. Kare, yuvarlak, sektör (bir yay ile birbirine bağlanan iki dikey kenar), bir beşgen, bir daire ve bir çokgen olarak sunulur. Sürgülü duşa kabin, ikili ve tekli kapısı olan duşa kabinler, cam duşa kabinler modern tasarımları ile sunulmaktadır.

Elektrik Stil Banyo

Modern Stil İşlevsel Bir Banyo

Asimetrik Oval Cam Duşakabin

Desenli Cam Duşakabin

Buzlu Cam Duşakabin

Köşe Cam Duşakabin

Katlanır Sürgülü Cam Duşakabin

Kapılı Cam Duşakabin

Altın Sarısı Füme Cam Duşakabin

Siyah Çerçeveli Duşakabin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net