Bilgii.net

Minimal Banyo Örnekleri – Tercihiniz Bu İse En İyi Örnekler

18.10.2018
Minimal Banyo Örnekleri – Tercihiniz Bu İse En İyi Örnekler

Ev dekorasyonu için trendler çok hızlı değişmez, bu yüzden onları son derece modası geçmiş olmaktan korkmadan birkaç yıl boyunca devam ettirebilirsiniz. Geniş ana banyolar ev tasarımında en çok göze çarpan alanlardan biri haline gelmiştir. Bu genellikle lüks ortamlar telaşlı programları ve şımartmak için bir yer bir sığınak sağlar. Bu mekanlarda gittikçe artan bir kamusal dünyada mahremiyete sahip olabiliriz ve benzersiz kimliklerimizi bitişlerde damgalarız. Doğaları gereği yaratıcı tasarım çözümlerinde ve malzeme seçimlerinde geniş bir çeşitlilik sağlarlar. Her bir banyonun ihtiyaç duyduğu birkaç temel unsur vardır ve daha sonra, sahibi için özel kılan olanaklar vardır. Temel fikstürlerin standart boyutlarına bir göz atın.

Minimal Banyo Örnekleri

Renk şemaları ile uğraşmaktan hoşlanmıyorsanız, şanslısınız: tek renkli banyolar geride kaldı. Genellikle, tek ihtiyacınız olan en sevdiğiniz boya şirketinizden tek bir renk şerididir. Bunlar, minimal tasarıma sahip bir dokunuştan faydalanacak temiz astarlı alanlar içerir. İçeri girdiğimizde, yaldızlı aynaların tasarımları vardır. Tezgaha da bazı modern armatürler eklenince banyonun hemen havası değişiyor.

Pratik Minimal Banyo Tasarımı

Bu banyo tasarımı, güzel ve pratik iyi düşünülmüş depolamanın ne kadar olabileceğini gösteriyor. Toz odalarının en minimal, tezgah çiçekleri ve köpük banyosu şişeleri gibi dekoratif dokunuşlarla uzaklaşmaktadır. Aslında, bu temiz kaplı banyolarda, armatürler ve özellikler kendileri dekoratif ifadeler haline gelir. Bu strateji bir tasarım kuralı değil, sadece tek bir yaklaşımdır. Seçiminiz tamamen sizin zevkinize kalmıştır.

Metal Çerçeveli Banyo Tasarımı

Geçtiğimiz birkaç yılda bu eğilimi görmemize rağmen, her moda banyoda metal çerçeveler çıkıyor gibi görünüyor. Metal çerçeveler, duşların pencereye benzemesini sağlar ve onlara rustik ve endüstriyel bir dokunuş verir. Bazen bir sıra dışı parça, hile yapar. Şeffaf lavabo da oldukça eşsiz bir fikir olabilir! Yani havlu askısı, musluk kolları ve uzayda bir vurgu rengi olarak metal çerçeve kullanımı iyi bir seçim olur.

Ekonomik ve Pratik Seramik Banyo Tasarımı

Tasarım teknolojisindeki gelişmeler sayesinde, seramik fayanslar neredeyse her şeye benzeyecek şekilde üretilebiliyor. Ekonomik ve pratik olarak banyonuzu düzenleyebilirsiniz.

Bitkisel Tasarım Banyo Modeli

Minimalist tasarım söz konusu olduğunda, bitkiler arkadaşınızdır. En sevdiğim iç mekanlardan bazıları yemyeşil bir etki için bitki çeşitlerine sahiptir. Minimalist bir banyoda, odanın keyfini çıkarmaya gerek yok. İlginç bir bitki, aşağıda uzun boylu orkide ile bilindiği gibi yüksek bir standart oluşturabilir.

Nötr Banyoya Renk Tasarımı

Renkten korkmamalısınız. En minimal odalar bile, rengi kendi avantajına kullanabilir. Banyonuzda mavi fayans ile kaplı bir duş bulundurabilirsiniz. Bu sadece bu alanın ihtiyacı olan radyasyon dozudur. Hangi rengi seviyorsanız sadece o rengi tercih etmeniz daha doğru olur. Tek renk olsa daha fazla göz alıcı olur. Aslında, fayanslar renk katmanın popüler bir yoludur. Çarpıcı bir modern ton ayarlamak için karmaşık renkler yerine tek renk kullanın, ardından çiçekler gibi diğer aksesuarlar ile gölgeleyin.

Şık ve Sade Banyo Tasarımı

Parlak Banyo Yüzeyleri

Banyo Armatürleri

Akrilik Yada Cam Duşa Kabin

Açık Tonlarda Paspas Ve Halılar

Aksesuar

Açık Renk Dekorasyonlar

Gri Banyo Dekorasyonu

Çocuklu Ailelere Minimalist Banyo Tasarımı

 Şık ve Klasik Görünümlü Banyolar

Fayans Kullanımı Banyo Dekorasyonu

Etnik Tasarımlar Banyo Dekorasyonu

Özgün Bir Banyo Görünümü

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net