Bilgii.net

Minimal Bahçe Mobilyaları ile Bahçe Dekorasyonu

28.11.2018
Minimal Bahçe Mobilyaları ile Bahçe Dekorasyonu

Dünyanın hangi yarı kürede bulunduğuna ve ekvatora ne kadar yakın olduğunuza bağlı olarak, dışarıda keyif almanız için hala yeterli fırsat olabilir. Noel’in beyaz ve soğuk olduğu bir bölgede yaşamanız durumunda bile, önümüzdeki aylar için hala planlama yapılması gerekiyor. Evet, şu anda tüm dikkatinizi gerektiren Tatiller. Ama yakında, baharın ilk belirtileri hayat alır ve bu mükemmel açık mekânın yapılmasına ve hazırlanmasına sahip olmayabilirsiniz. Önceden yapılması gereken işleri yapmak isteyenlerin, bugün Roberti’den günümüzün keyifli dış mekan mobilyalarına sahip olmaları.

Bu muhteşem, çağdaş ve hatta minimal dekor parçaları, kapalı sundurmada, güneş odasında ve hatta kış aylarında bol gölgeli bir güvertede bile kullanılabilir. Tabii ki, ilkbahar ve yaz geldikçe, havuz güvertesinde veya bahçede asal bir konuma sahip olabilirler! Akıllı, sofistike ve lüks olan iki şık koleksiyon, belirgin bir şekilde gergin olsa da, spot ışığı çalmayı vaat ediyor.

Coral Reef

Bir renk tonu ve bol miktarda şehir panosuyla avlu mobilyası için avlanıyorsanız, Coral Reef sizin için en iyisidir. Koleksiyonda rahat kanepeler, şezlonglar, koltuklar, sandalyeler, sehpalar ve yemek masaları gibi çok sayıda veranda mobilya seçeneği bulunmaktadır. Yeni veranda mobilyalarınızın, yaşam alanınızın genel renk düzenine veya açık havada küratörlüğüne karıştığından emin olmak için farklı renkli yastıklar seçebilirsiniz.

Prestij Bir Bahçe

Bir mobilya parçasını “prestijli” olarak nitelendirmek biraz gereksiz gibi görünüyor, ama koleksiyonlar kesinlikle hiç çaba harcamadan donattığı herhangi bir açık alanın stilini ve tarzını ortaya koyuyor. Bu anlamda, hepsine belli bir “prestij” getiriyor! Bu zarif ve zarif koleksiyon, minimal bir çerçeveye, yuvarlak kenarlara ve aynı zamanda sıcak ve davetkar olan modernlikle başa çıkmak için hafif pastel tonlarla güzel bir beyaz harmanına dayanır. Bahçe Takım Serisi gibi, açık hava kanepelerden yenilikçi sehpalara ve yan masalara kadar her şeyi burada bulabilirsiniz.

Büyük Yumuşak Yastıklar

Havalar mükemmel olmadığında, bu büyük yumuşak yastıklar içeride kullanılabilecek kadar konforludur ve mevsimler boyunca yavaşça geçiş yapmanıza izin verir.

Beyaz Minderler ve Pastel Renkler

Beyaz yıkama rattanı ve daha hafif minderler daha yumuşak bir atmosfer yaratır, bu yüzden bu görünüm için pastelleri kucaklamaya karar verdik. Yumuşak pembeler ve maviler, bu güzel serin gri setin yanında mükemmel bir şekilde oturacak sakin bir his yaratır.

Oturma Odası Hissi

Bahçenizi şık ve dayanıklı bahçe mobilyalarından oluşan harika seçeneklerimizle oturma odanız olarak davet edin ve rahatlayın. Sadece birkaç saat içinde tam bir bahçeye dönüşen eksiksiz bir süit sunuyoruz. Ya da burayı ve orada olanları seven biriyseniz, koleksiyonumuzu tarayabilir ve kendi zevkinize göre eksiksiz bir bahçe seti oluşturabilirsiniz.

Masa ve Sandalye Seçimi

Masalar ve sandalyeler, bahçe mobilyası temelleri, rahatlamak için mükemmel bir yer, arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirmeniz, lüks bir barbekü yemek ya da yaz aylarında yapılan işlerin bir bölümünü almak. Ayrıca muhteşem kanepelerimiz ve minderli sandalyelerimiz sayesinde ufak bir şükran ayırabiliyorsunuz. Ve depolama alanını da unutmayın – bahçe mobilyalarının en göze çarpan yönüdür, ancak bahçe aletleri, spor ve oyun ekipmanı veya kullanım alanları arasında barbekü ekipmanı depolamak için şarttır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net