Bilgii.net

Marshall Boya Renkleri

01.10.2018
Marshall Boya Renkleri

Yurtdışı kökenli boya markaları arasında yer alan Marshall ülkemizde uzun zamandır hem iç hem de dış cephe boya hizmeti sunmaktadır. Renk kalitesi ve renk kataloğu ile ev sahiplerine sunduğu imkânlar ile sektörde fark yaratmayı başarmıştır. Sektörün daha iyi büyümesi ve çalışması için katkıda bulunan markalardan biri olarak özellikle de iç cephe boya sektöründe Pazar payı yüksek olan boya markaları arasında yer almayı başarmıştır. Renklerinin canlılığı ve kalıcılığı ile adından söz ettiren marka sektörde fark yaratmayı da başarmıştır. Ev sahiplerinin en fazla renk kataloğunu görmek istediği markalar arasında yer alır.

Boya badana sektörünün kaliteli markaları içerisinde yer alan Marshall kaliteli olduğu için öncelikli tercih sebebi olmaktadır. Ev sahiplerinin incelenmesi gereken renklere sahip olan bu markanın hem iç hm de dış boya renk kataloğu farklı renklerden ve boya kalitesinden meydana gelmiştir.

İç Cephe Renk Kartelası

Marshall Boya iç cephe renk kartelasında size eşsiz güzellikte renkler sunar. İster canlı ister sof olsun birbirinden farklı renkler sayesinde herkese hitap etmeyi başarmış ve aynı zamanda ev sahiplerini hayallerinde ki renge kavuşturmuştur. Özellikle yeni evlenen çiftlerin ilk eve kurma telaşında onların yanında olarak farklı renk skalasından oluşan renk çeşitlerini sunar. Bu sayede çiftler evleri için en ideal olan iç cephe boyasını renk kataloğu içerisinden tercih edebilir. Marka renk kataloğu ile duvarda oluşan rengi en iyi oranlayan ve en gerçekçi sonuçları veren boya markasından biridir. Bu sebeple ev sahipleri Marshall boya seçimlerinden memnun olmuştur. Boya seçim aşaması zorlu bir süreç olduğundan dolayı Marshall çalışanları da bu konuda her rengin daha iyi bir şekilde görünümü ev sahibine göstermek adına çeşitli uygulamalara sahiptir. Videolar ile renklerin duvarda nasıl görüneceğini gösteren Marshall kullanıcı memnuniyetine ne kadar önem verdiğini bir kere da gözler önüne sermeyi başarmıştır. Marshall boyanın renk kartelasına baktığınızda özellikle en çok tercih edilen renkler şu şekilde olmaktadır,

  • Bu yılın moda rengi olan gri ve tonları
  • Leylak ve lavanta renkleri
  • Mor tonları
  • Parlak renk tonları

Marshall boyalarından leylak ve lavanta renkleri ile odanıza zarafet katabilir, parlak renk tonları ile de karanlık olan odaları kolayca aydınlatabilirsiniz. Boyaları koku yapmayan ve sağlıklı malzemelerden hazırlandığı için sizleri rahatsız etmeyecektir.

Dış Cephe Renk Kartelası

Marshall Boya Dış cephe renk kartelası ile Marshall kalitesini ispatlamayı başarmıştır. En dayanıklı boya malzemesi ve en prestijli renkler ile hem evlerin hem de işyerlerinin dış cephesinde tercih edilen bu kaliteli boya markasının dış cephe renk kartelası da oldukça geniştir. Bu kartela incelendiğinde özellikle toprak, kahve ve gri tonlarının ön plana çıktığını görebilirsiniz.

Marshall Boya Fiyat

Marshall iç cephe fiyatları ise kesenize uygun olup 15 litrelikleri 300 TL den başlayıp fiyatları değişirken 2,5 litreliklerden başlayanlar ise 30 TL den başlayıp fiyatları boyanın rengine ve özelliklerine göre değişmektedir. En ekonomik ve en uzun ömürlü boya markaları arasında yer alan Marshall boyayı tercih etmekten asla pişman olmayacak ve verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net