Bilgii.net

Lazzoni Mobilya Koltuk Modelleri

27.11.2018
Lazzoni Mobilya Koltuk Modelleri

Lazzoni mobilya bünyesinde bulundurmuş olduğu birçok ürün ile mobilya severlere hizmetler sunmaktadır. Sunulan hizmetlerin kaliteli olmasına da oldukça önem vermektedir. Lazzoni mobilyanın en çok tercih edilen mağazalar arasında olması da bu özelliğinden kaynaklanmaktadır. Şimdi ise Lazzoni mobilyanın koltuk modellerini birlikte inceleyelim;

Lazzoni Castella Koltuk Modeli

Kimi insanlar gelişmekte olan teknolojinin getirmiş olduğu özellikleri takip etmeyi severken kimi insanlar da eski zamanlarda faaliyet göstermiş olan özellikleri benimsemektedir. Eski zamanlarda kullanılmış olan ürünlerin şimdiki zamanlarda kullanılması demek klasikleşmiş olan ürünleri gün yüzüne çıkarmaktadır. Castella koltuk modeli de klasik görünüme sahip olan koltuklardan hoşlanan kişilerin tercih ettikleri ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler hem renk açısından hem de dayanıklılık açısından kişiye oldukça güven veren ürünler arasında gösterilmektedir. Şimdilerde ise Lazzoni mobilya mağazası Castella koltuklarını klasik görünüm ile yeni teknolojileri harmanlayarak satışa sunmaktadır.

Lazzoni Modern Chester Koltuk Modeli

Önceki zamanlarda piyasaya sunulmuş olan chester modelli koltuklar klasik görünüme sahip olan koltuklardır. Şimdi ise chester koltuklara modernleşme alt yapısı getirilerek daha canlı ve etkileyici bir görünüme sahip olması sağlanmıştır. Chster koltukların genel anlamda iskeletleri metal bir yapıdan oluşmaktadır. Bu metal yapı koltuğun daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Koltuğun metal görünümünün haricinde ise ayak kısımlarının ince ve zarif bir şekilde tasarlanması da müşterilerin dikkatini çeken diğer özellikleri arasında yer almaktadır. Koltuğun üzerine oturtulmuş olan minderlerin özel kumaşlardan yapılması sayesinde kullanıcılara rahat bir kullanım imkanı da vermektedir.

Lazzoni Luna Koltuk Modeli

Luna koltuk modellerinin üretim amaçları ağırlıklı olarak kullanıcının rahat etmesini hedeflemesidir. Şık ve harika tasarımının yanı sıra müşterilerinin rahat bir kullanım sağlamasına da elverişli olan bu koltuk modeli en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Lazzoni Gala Modüler Koltuk Çeşidi

Gala modüler koltuk türünde hedeflenen amaç koltuk şeklinin klasik bir görünüm dışına çıkılmasını sağlamaktadır. Bu koltuk çeşidi şekil olarak üçgen görünüm ve dikdörtgen görünümleri kullanıcılara sunmaktadır. Koltuğun iskeletinde metal parçalar kullanılmasının yanı sıra renk seçimlerinde de canlı ve parlak renkler göze batmaktadır. Durum böyle olunca da müşterilerin dikkatini çekmesi fazla zaman almamaktadır. Bu koltukların yüzey kısımlarında gerek kumaş gerekse de deri motiflerinin kullanımları oldukça önemli olan detayları arasında gösterilmektedir.

Lazzoni Biblio Modüler Koltuk Çeşidi

Biblio modüler koltuk çeşidinin genel anlamda sade ve modern bir görünüme sahip olması sağlanmaktadır. Bu koltukta bulunan oldukça büyük sırt için tasarlanmış olan kırlentler hem görünüm açısından hem de kullanış açısından müşterilere kolaylıklar sağlamaktadır. Sırt kırlentlerinde slikonların kullanılması müşterilerin rahat bir kullanımlarını sağlamalarını gerçekleştirmektedir. Biblio modüler koltukların ölçüleri açısından 13 farklı türde olduklarını da söylemeden geçmeyelim.

Lazzoni Mony Modüler Koltuk Türü

Bu koltuk çeşidinde müşterilerin rahatlıkları üzerinde oldukça fazla yoğunlaşılmıştır. Koltuğun sırt kırlentleri arkaya doğru yassı bir şekilde açılması sayesinde kullanıcıların yatar vaziyette dinlenmeleri de sağlanmaktadır. Bu özelliğinin olması maç izlemeyi seven veya film izlemekten hoşlanan kişilerin dikkatini fazlasıyla çekmektedir. Koltuğun kol kısımlarında kullanılmış olan süngerler ise kollarını yaslayarak televizyon izleyen kişiler için özel olarak üretilmiş olan dizayn olarak göze çarpmaktadır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net