Bilgii.net

Lazzoni Mobilya Berjer Modelleri

27.11.2018
Lazzoni Mobilya Berjer Modelleri

Lazzoni mobilya müşterilerini sevindirecek ürün çeşitleri ve kalitesi ile piyasada adından oldukça fazla söz ettirmektedir. Gerek koltuk çeşitlerin de, gerek kanepe çeşitlerin de gerekse de berjer çeşitlerinde oldukça fazla alternatif çeşitleri ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Şimdi hep birlikte Lazzoni mobilya bünyesinde bulunan berjer çeşitlerini inceleyelim;

Lazzoni Ada Berjer Modeli

İşçilik açısından ve zarif bir görüntü sağlama açısından oldukça fazla tercih edilen bu berjer çeşidi, müşterilerin ilk başta gördüklerinde dikkatini çekmesini de fazlasıyla sağlamaktadır. Bu berjer çeşidinin dikkat çekme özelliğinin bir başka nedeni de berjerin alt kısmında bulunan ayaklığın istenilen yöne doğru döndürülmesi kullanıcılara kolaylıklar sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde kişinin istediği yöne rahatça hareket edilmesi sağlanmaktadır.

Lazzoni Linda Berjer Modeli

Klasik olarak tanımlayabileceğimiz bu berjer çeşidi üzerinde bulunan motifleri sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Ayrıntılı desenlerin ve çiçeklerin süslemiş olduğu Linda berjer modeli rahat bir kullanım fırsatı da sunmaktadır. Ayaklık kısımları da tam anlamıyla klasik dönemleri evinize taşımanıza yardımcı olmaktadır.

Lazzoni Valentin Berjer Modeli

Bu berjer modelinde eskilerin rüzgarlarının estiğini kolaylıkla söyleyebiliriz. Eski dönemlerin oyma şekilleri ve hatta eski İstanbul zamanlarında kullanılan motiflerin sıklıkla sergilendiğinden bahsetmeden geçmemek gerekmektedir. Üretim aşamasında şıklığa verilen önem kadar sade bir görünüme sahip olması da amaçlanmıştır.

Lazzoni Angel Berjer Modeli

Klasik görünüme oldukça fazla önem veren kişilerin Angel modeline sahip olan berjerleri sıklıkla tercih ettikleri bilinmektedir. Eski zamanların getirmiş olduğu samimiyeti kumaşlarında gün yüzüne çıkaran bu berjer, kesimin her katmanlarına da hitap etmeyi başarmaktadır. Ayaklık kısımlarının makaralı bir dizayn ile inşa edilmesi de berjerin havasına başka bir ihtişam kattığını da söylemek gerekir.

Lazzoni Eva Berjer Modeli

Eva berjer modeli diğer berjer modelleri haricinde yuvarlak bir tasarım harikasına sahip olmaktadır. Bu tasarım genelde aşkın büyüleyici etkisini tatmak isteyenlerin rağbet göstermesini de sağlamaktadır. Yuvarlar tasarımı sayesinde ister tek kişi olun isterse de iki kişi olun o rahatlığı yaşamanızı sağlamaktadır. Bu modelin sosyal bir hava yaşanmasını da meydana getirdiğini atlamadan söylemek gerekmektedir.

Lazzoni Loya Berjer Modeli

Bu berjer modelinin en önemli faaliyeti işten veya herhangi bir yerden yorgun halde geldiğiniz durumlarda sırtınızı yasladığınızda mükemmel bir rahatlığa kavuşmanızı sağlamasıdır. Kısa süre içerisinde kişinin rahatlamasını sağlamasının ardından kitap okuma alışkanlığı olan kişilerin saatlerce rahat bir şekilde kitap okumasını da sağlamaktadır. Ayaklık kısmı berjerin tamamının birleşmesini sağlayacak derece de harika tasarımı meydana getirmesini de sağlamaktadır.

Lazzoni Lakoti Berjer Modeli

Klasik geçmişin izlerini taşıyan bu berjer modelinde kumaş açısından cömert davranılarak oldukça fazla alternatifler sunulmaktadır. Bu berjere sırt kısmından yaslanılması halinde çift katmanlı oluşunun sağladığı rahatlık kişinin günün içerisinde yaşamış olduğu stresi fazlasıyla ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.

Lazzoni Relax Berjer Modeli

Adından da anlaşılacağı gibi rahatlık konusunda zirveyi koruyan Relax berjer modeli, müşteriler tarafından en çok tercih edilen berjer çeşidi olmaktadır. Günün stresi ve yorgunluğunun atılması açısından Relax berjer modeli kullanıcılarının muhteşem zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Bu berjer modelinin bir başka önemli faaliyeti ise ergonomik olmasıdır. Bu özelliği sayesinde de kullanıcı olan kişinin istediği tarafa dönmesi ve istediği yöne yönelmesi kolaylıkla sağlanmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net