Bilgii.net

Lazzoni Koltuk Modellerinde Yenilikler

27.11.2018
Lazzoni Koltuk Modellerinde Yenilikler

Lazzoni mobilyanın ürün yelpazeleri arasında bulunan kanepe çeşitleri insanların dikkatlerini kısa zaman içerisinde kendine çekmeyi başarmaktadır. Mobilya mağazasında bulunan ürünlerin hem kalitesi hem de dizayn açısından farklılıklarının olması bu markaya olan ilginin de artmasına yardımcı olmaktadır. Gelin hep birlikte Lazzoni mobilyanın kanepe çeşitlerini inceleyelim;

Lazzoni Zeni Köşe Uzan Kanepe Modeli

Rahatlığa ve keyfe düşkün olan kişiler için tasarlanmış olan bu kanepe çeşidi kullanıcılardan tam not almaktadır. Geniş bir ailenin rahatlıkla kullanabilmesinin sağlanması da artı yönü olarak değerlendirebiliriz. Kanepenin ayak kısımlarının demirden yapılması kanepeye oturacak olan çoğunlukta olan kişilerinde rahatsız olmadan taşımasına yardımcı olmaktadır. Şık ve güzel tasarımı sayesinde tercih edilen bu kanepeler kullanıcılarını da memnun etmektedir.

Lazzoni Mony Köşe Uzan Kanepe Modeli

Mony köşe uzan kanepeler genel anlamda sadelik düşünenler için oldukça uygun olmaktadır. Sadeliğe ve şıklığa önem veren kişilerin salonlarında yer verdikleri bu kanepe çeşitleri eve gelen misafirlerden de tam not aldığı bilinmektedir. Kanepenin kol kısımlarının çıkıntılı olması sayesinde kolaylıkla çay veya kahvelerin içilmesi de sağlanmaktadır. Bu kanepenin bir başka özelliği de oldukça geniş olmasıdır. Bu sayede sırt kısımları geriye açılarak geniş bir kullanım alanı sunulmaktadır.

Lazzoni Milwa Köşe Uzan Kanepe Modeli

Bu kanepe çeşidi kumaşı açısından diğer kanepe modellerinin bir adım önüne geçmektedir. Kumaşında olan kalitelilik ve şıklık kullanıcı adaylarının da dikkatini çekmektedir. Kanepenin sırt kısmı açılarak bir çekyat haline dönüşmesi yatılı olarak gelen misafirlerin konaklaması açısından da oldukça önemli olmaktadır. Ayak kısımlarının klasik olarak tasarlanması da görünüm açısından canlılık katmaktadır.

Lazzoni Budka Köşe Uzan Kanepe Modeli

Budka köşe uzan kanepe modelinde günümüzün tasarımı dikkate alınarak üretime geçilmiştir. Bu kanepeler çok fonksiyonlu olarak kullanıma sunulmaktadır. Kanepelerin sırt kısımlarının geriye doğru yassı şekilde açılması sayesinde yatak olarak da kullanılması düşünülmüştür. Yatak olarak kullanılması eve gelecek olan misafirlerin de rahat ettirilmesi açısından oldukça önemli olmaktadır. Bu kanepenin yatağa dönüşmesi özelliğinin haricinde kol kısımlarında bulunan çıkıntıların bir sehpaya dönüşmesi kullanım açısından oldukça faydalı olduğu da gözler önüne serilmektedir. Televizyon izlerken yatar pozisyonlarda rahatlıkla bu kanepe ihtiyacınızı karşılayabilmektesiniz.

Lazzoni Vetro Köşe Uzan Kanepe Modeli

Bu kanepe çeşidinin fonksiyonları oldukça fazla olmaktadır. Şık ve kaliteli tasarımı sayesinde rahatlıkla kullanılabilen bu kanepe modeli insanlar tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. Kanepenin yatak şekline dönüştürülüp kişinin rahatlıkla yatması sağlanmaktadır. Bu özelliğinin haricinde yatağın altında bulunan bölme sayesinde eşyaların alt kısımlara konulması kullanıcıların fazla eşyalardan kurtulma yöntemini de beraberinde getirmektedir. Kanepenin yanında puf çıkıntısının da verilmesi kanepede uzanır şekilde pozisyon alınıp ayakların uzatılması ve rahatlığın da sağlanması açısından oldukça fazla önem taşımaktadır.

Lazzoni Kema Köşe Uzan Kanepe Modeli

Kema köşe uzan kanepenin tasarımı klasik olarak düşünülmüş ve üretimi sağlanmıştır. Diğer kanepe çeşitlerinde olduğu gibi bu kanepede de yatak pozisyonuna çevrilmesi sağlanmaktadır. Kanepenin sağ ve sol taraflarında bulunan kollukların çıkarılarak düz bir zemin haline getirilen bu kanepe, çok kullanışlı özelliği olması sayesinde tercih edilen türler arasında bulunmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net