Bilgii.net

Konfor Mobilya Köşe Takımları

27.11.2018
Konfor Mobilya Köşe Takımları

Konfor Mobilya köşe takımları zamanın modasına uygun ve dekoratif ürünleri içermektedir. Köşe takımları ev ya da ofislerin vazgeçilmezleri arasında yer aldığından tercih edilirken de birden çok detay dikkate alınmalıdır. Kimi modeller ev ve ofislerin her ikisi için uygunken kimileri de evlere özel tasarımlardır. Köşe takımı tercih etmenin ilk nedeni kullanılacağı odanın büyüklüğüdür. Genelde küçük ve dar odalarda köşe takımı kullanmak kurtarıcı bir tercihtir. Pek çok kişi standart ev ve odaları kullandığından bu tarz evleri döşemenin püf noktaları sayesinde mevcut seçenekleri daha ferah ve dekoratif parçalarla döşeme şansını size sunan Konfor Mobilyadır. Birbirinden şık tasarımlar arasından evinizin dekoruna en uygun olanları seçebilirsiniz.

Zannı New Köşe Takımı

Konfor Mobilya yenilikçi tasarım ve modellerle sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bu köşe takımı mini modeller arasında yer alır. Özellikle oturma odası ve salonu ayrı döşemek isteyenler için son derece uygun bir seçenektir. Salonu daha detaylı döşerken oturma odanızın kullanışlı ve rahat olmasını isteyebilirsiniz. Gün boyu rahatça kullanmaya uygun ve fiziksel rahatlığınızı da önemseyen bu modelleri markanın Zannı New tasarımlarından bulabilirsiniz.

Modelin avantajlı diğer bir özelliğiyse küçük ve dar odalar için kurtarıcı bir ürün olmasıdır. Küçük evlerde yaşayanlar, evine uygun mobilya takımı bulamayanlar bu mini köşe takımını tercih edebilirler. Şıklığından ödün vermeden her ortamı zevkli tasarımlarla donatmak isteyenlerin tercihi Konfor Mobilya Zannı New köşe takımlarıdır.

Hillary Köşe Takımı

Konfor Mobilya köşe takımları arasında aileler için en uygun modellerden biri Hillary köşe takımlarıdır. Gri rengin ağırlıkta olduğu modeller son derece kullanışlı ve rahattır. Ayakları yere yakındır ve bu durum rahat bir duruş sergilemesini sağlamaktadır. Tüm ev dekorasyonunuzla uyumlu ise tercihinizi Hillary köşe koltuklarından yana kullanabilirsiniz.

Asprey New Köşe Takımı

Konfor Mobilya modern köşe takımları arasında büyük fark yaratan bu modeller minimalist ev dekorasyonları için son derece uygundur. Hem şık ve kaliteli hem de sade bir ev dekore etmek isteyenler tercihini Asprey New modellerden yana kullanabilirler. Bej rengin en güzel hâli olan köşe koltukları bekâr, genç veya aile evleri için de uygundur. Tek odalı evlerde veya sürekli kullanılan odalarda en uygun seçeneklerden biridir. Ayrıca modern ve zengin bir görünüm için geniş salonlarda da kullanılabilir. Evleri lüks ve zengin gösteren detay az eşyadır. Salon veya odanızda ne kadar az eşya bulunur ve zemin ne kadar açıkta kalırsa o denli zengin görünecektir. Geniş salonları Asprey New köşe takımlarıyla dekore edebilir ve bej renginin sade görüntüsü ile modern bir hava yaratabilirsiniz.

Bass New Köşe Takımı

Bass New köşe takımları sağlam ve su geçirmez bir özellik taşır. Kumaş yapısı ve modeli itibariyle salon veya odalarınıza ağır ve sade bir görünüm katar. Ofis dekorasyonu için de uygun bir seçenektir. Gençlerin ve modern dekorasyonu tercih edenlerin beğenisini toplayan bu ürün aynı zamanda ağır bir görünüme sahiptir. Küçük odalar veya ofisler için tercih edilebilir.

Köşe koltuklarını seçerken evinizin alanını dikkate alarak markanın sitesinden seçim yapabilirsiniz. Ev veya ofislerinizin en önemli bölümü olacak köşe koltuklarını Konfor Mobilya sitesinden daha detaylı inceleyebilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net