Bilgii.net

Konfor Mobilya Genç Odaları Modelleri

27.11.2018
Konfor Mobilya Genç Odaları Modelleri

Konfor Mobilya genç odası tasarımları modern zevklere uygun seçenekler sunmaktadır. Gençlerin ve ailelerin beğenisini toplayan modeller sizlere çok farklı seçenek ve fiyat aralığı sunuyor. Markanın temelde iki ayrı genç odası tasarımı bulunmaktadır. Bu tasarımlar Hillary Genç Odası ile Janine Genç Odası’dır. Bu iki tasarım da gençlerin zevkine uygun olarak modern çizgilerden yola çıkarak hazırlanmıştır. Sadelik ve şıklığı bir arada görmek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bu modern genç odası modelleri tek tip olarak değil seçim şansı sunularak sizlere ulaştırılmaktadır. Her bir modelin tüm ürünleri kendi içinde 3 farklı ebatla satışa sunulmuştur. Böylelikle yatak, yatak başlığı, şifonyer, komodin, dolap, çalışma masası gibi ürünleri 3 farklı ebat arasından seçerek kendi odanıza uygun şekilde satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Farklı ebatlar arasından seçim yapabilme fırsatı her eve uygun modeller sunmanın da en önemli göstergesidir.

Hillary Genç Odası

Gençlerin kendi zevk ve standartlarına uygun olarak tasarlanan Hillary modeller modern zamanın isteklerine cevap veren son derece şık tasarımları yansıtmaktadır. Gençler kendi odalarını anne ve babalarınkinden farklı olarak daha sade ve kullanışlı eşyalarla döşemek isterler. Tercih edilen ürünler odayı kısa sürede toparlayan ve düzenli gösteren modeller olmanın yanında kişisel zevklere de uygun olmalıdır. Bu konuda ilk tercih modern çizgilerdir. Abartıdan uzak ve fresh bir görünüme sahip olan genç odaları için Konfor Mobilyanın Hillary modellerini tercih edebilirsiniz.

Hillary genç odaları beyaz ve açık kahve renklerinin yoğunlukta olduğu modelleri içermektedir. Genç odası kategorisinde başlıklı yatak, şifonyer, şifonyer aynası, komodin, iki kapaklı dolap, üç kapaklı dolap, çalışma masası gibi parçalar bulunmaktadır. Bu ürünler beyaz rengin ağırlıkta olduğu ve açık kahveyle detaylandırılan tasarımlardır. Odanın son derece geniş ve ferah görünmesini sağlayarak gençlerin yaşam alanının huzurlu bir ortamda sürmesine hizmet etmektedir. Hillary genç odalarının en önemli özelliği ise yukarıda saydığımız tüm parçaların her birini 3 farklı ebat seçeneği arasından satın alma şansınızın bulunmasıdır. Böylelikle kendi genç odanızı kendiniz seçebilir ve evinize en uygun eşyaları satın alarak rahat bir yerleşim sağlayabilirsiniz. Ürün ekim ayı için KDV dâhil 3.089.02 TL üzerinden satışa sunulmuştur.

Janine Genç Odası

Konfor Mobilyanın en gözde modellerinden biri de Janine genç odalarıdır. Janine model genç odalarının beyaz ve gülkurusu renkleri ortamın havasını tazeleyen fresh bir özellik taşımaktadır. Modelin içeriği, yatak, yatak başlığı, üç kapaklı dolap, şifonyer, şifonyer aynası, tek çekmeceli komodin, çalışma masası, kitaplık ve ranzadan oluşmaktadır. Markanın sitesinden ranza veya yatak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Evinizin ve odanızın büyüklüğüne en uygun modelleri markanın sayfasından seçebilir ve kendi seçimlerinizi kullanmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Janine genç odaları sadeliğin ve şıklığın bir arada olduğu Country tarzına da yakın modellerdir. Bu tarza uygun ev dekorasyonları için Janine tasarımları tercih edebilirsiniz. Gençlerin ruhuna uygun, dinamik, hareketli, rahat ve fresh genç odası tasarımlarının detayları için Konfor Mobilyanın ana sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Ürünün ekim kampanyasına göre fiyatı KDV dâhil 6.187.78 TL olarak belirlenmiştir.

Genç odası seçerken evinizin genel dekorasyon özelliklerini göz önünde bulundurmanız tüm ev dekorasyonunda bütünlük sağlayacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net