Bilgii.net

Kırmızı ve Siyah Kombin Önerileri- Moda Tavsiyeleri

01.11.2018
Kırmızı ve Siyah Kombin Önerileri- Moda Tavsiyeleri

Kırmızı ve siyahın birlikte kullanılması genç yaşlara da ileriki yaşlara da hitap eder. Şık görünümlü, nüanslı ve incelikli olmak, güzel bir gardırobuna sahip olmak ama onu hafif ve nazik olarak seçerek giymek hepimizin isteğidir. Boho chic, katmanlama, kadınsı minimalizm: bütün bu bakışlar, barizliği belirtmemekle ilgilidir. Kasten kasıtlı olarak zor bir stil ideali hakkındadır.

Siyah ve kırmızı tam tersidir. Yürür ve gözbebeklerini kucaklardan sallar. Göz ardı etmek imkansızdır. Çünkü modaya güvenebileceğin tek ve tek kural, on yıllardır şaşkına dönmüş olan görünüşün tam olarak bir canlanma nedeniyle gerçekleşmiş olması ve şu anda şu anda kırmızı ve siyahın olduğu yerdir. Bu renk kombinasyonunun şıklığı son kez 1980’lerde popüler hale gelmiştir. Ancak günümüzde de siyah ve kırmızı avant garde ve cesur modeller çok popüler hale gelmiştir. Bu egzotik, giyinme tarzını seven bir çok genç böyle kombinler yapıp giyinmeyi tercih etmektedir. Ayrıca kırmızı ve siyah punk, 1990’ların grunge trendlerinin paltoları da çok tercih edilir hale geldi. Kilts ve ekose gömlekler gözümüze geri döndü. Fakat modern görünmek için, yeni kırmızı ve siyah, kaba ve hazır sokak tarzı kılığında daha güzel, daha hassas olması gerektiğinden güzel kombin yapmak gerekir.

Kırmızı Ve Siyah Kombin Önerileri

Kırmızı Elbise Ve Siyah Aksesuarlar

Kırmızı, birisinin giyebileceği en cesur, en övünç ve heyecan verici renklerden biridir ve bu da onun değişmeyen popülaritesini açıklar. Bazıları bunu tarafsız olarak düşünür. (İki eğlenceli gerçek: Kırmızı aynı zamanda Rusça’da güzeldir ve rengin görünmesi kalbinizin daha hızlı atmasına neden olabilir.) Ama ne kadar cesur olduğu göz önüne alındığında, kırmızıyla giden renkleri bulmak biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ancak siyah kırmızıya yakışan çok harika bir renktir. Cesaretini ve çekiciliğiniz gösteren şık bir kırmızı elbise, siyah ayakkabı, siyah çorap, siyah çanta ve siyah takılar ile kombinleyebilirsiniz. Bu sizi hem şık hem de dikkat çekici yapacaktır. Kombinlerinizde tercih edeceğiniz takılarınızın abartılı olmaması sizi daha çok şık yapar. Burada gösterişten çok renk uyumu ve bu rengin size ne kadar yakıştığı ortaya çıkmalıdır.

Siyah Elbise ve Kırmızı Aksesuarlar

Birlikte giyilecek en iyi renkler, birbirinden tamamen arınmış olan gölgelerdir. Renk dünyasında, bu aslında karşıt olan gölgeler anlamına gelir. Bunlar kırmızı ve siyahta bu renkler arasına girer. Kağıt üzerinde oldukça çarpıcı ve cüretkar görünüyorlar ama gerçekte bu gölgeler birlikte iyi çalışıyor ve ilk düşündüğünüz gibi bir ifade gibi görünmemesi için şık parçalar seçmek çok önemlidir. Uyumlu parçalar özellikle en önemli ayrıntıdır. Geleneksel renk tekerleği üzerinde birbirlerinin tam karşısında olduklarından kolayca bulunabilirler.

Burada siyah zarif elbisenizi, kırmızı stiletto, kırmızı küçük şık bir çanta, takısız olarak hafif bir makyaja kırmızı güzel bir ruj ile kombinleyebilirsiniz. Bu bir çok bayanın tercih ettiği bir kombindir.

Ton – Sür -Ton Kırmızı Giyim ve Sadece Siyah Büyük Gözlük

Ton sür ton çok popüler bir giyim haline gelmiştir. Kırmızı çok cesaret isteyen bir renktir ve herkese de yakışmaz. Ancak doğru parçaları birleştirmek sizi her zaman şık yapar. İstediğiniz kırmızı parçaları birleştirin ve baştan aşağı kırmızı olun. Sadece salınmış olan düz saçlarınız, nötr makyaj ve siyah büyük gözlük kullanın. İşte bu çok iddialı ve günlük giyime uygun olmayan kombini kendinize yakıştırın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net