Bilgii.net

Kelebek Mobilya Genç Odası Modelleri

27.11.2018
Kelebek Mobilya Genç Odası Modelleri

Konu mobilya olunca hem şık olsun hem rahat olsun diyenlerdenseniz, tercihinizi göze ve konfora önem verenlerin ortak tercihi Kelebek Mobilya’dan yana kullanabilirsiniz. Çünkü Kelebek Mobilya 2018 koleksiyonuyla bu beklentilerin tümünü fazlasıyla karşılıyor. Mobilya denince akla ilk gelen markalardan biri olan Kelebek Mobilya gençleri pas geçmemiş onlar için çok şık genç odası takımları hazırlamış. Nigero, Poly, Mixage, Angelic, Beauty ve Lidor genç odası takımlarını müşterilerinin beğenisine sunan Kelebek Mobilya, yine en çok tercih edilen mobilya markalarından biri olacak gibi görünüyor.

Kelebek Mobilya Nigero Genç Odası Takımı

Birçok yönden gençlere hitap eden Nigero genç odası takımı doğal görüntüsüyle öne çıkıp, sade ve göz yormayan tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çalışma masası, komodin, karyola ve şifonyerden oluşan bu genç odası takımı evinizi daha güzel göstermekle kalmayacak, keyifli vakitlerinizi konfor ve rahatlıkla sağlamlaştıracak.

  • Nigero (2 Kapılı dolap+karyola+çalışma masası) 4.146 TL
  • Nigero (3 Kapılı dolap+karyola+çalışma masası) 4.837 TL

Kelebek Mobilya Poly Genç Odası Takımı

2016 tarihinde İstanbul Mobilya Fuarı çerçevesinde gerçekleştirilen yarışmadan “ISMOB ödülü” ile dönen Poly genç odası takımı, teknoloji meraklısı gençlerin rahat etmesi için tasarlanmış. Masasındaki USB ve çoklu girişlerle hepimizin ayrılmaz parçası cep telefonu ve bilgisayara yer açan Poly genç odası takımı; komodin, şifonyer, puf, çalışma masası, dolap, karyola ve misafirler için geliştirilen çekmeceli yavru yataktan oluşuyor.

  • Poly (3 kapılı dolap+karyola 100X200+çalışma masası) 4.389 TL

Kelebek Mobilya Mixage Genç Odası Takımı

Mobilya koleksiyonlarıyla herkesi adeta büyüleyen Kelebek Mobilya, diğer genç odası takımlarının yanı sıra Mixage genç odası takımıyla da gençlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bu takımda mobilyaların renklerinin bütünü bozmayacak şekilde uyumuna dikkat edilmiş. Ayrıca fazla eşyaları saklayabilmeniz için de ekstra alanlar sağlanmış. Çalışma masası (üst modülü ile birlikte olmak üzere), karyola, şifonyer, dolap ve komodinden oluşan bu takım diğer takımlar gibi ücretsiz nakliye, ücretsiz montaj ve iki yıl garanti ile sizleri bekliyor.

  • Mixage (3 Kapılı dolap+ karyola+çalışma masası) 5.016 TL

Kelebek Mobilya Angelic Genç Odası Takımı

Genç kızlar için özel olarak geliştirilen Angelic genç odası, beyaz ve pembe gibi pastel tonların hâkim olduğu gayet şık bir takım. Çalışma masası ve çalışma masasının üst modülünün yanı sıra şifonyer, karyola ve kitaplıktan oluşan Angelic genç odası takımı, bir peri masalından gelmiş gibi…

  • Angelic (2 Kapılı dolap+çalışma masası+karyola) 4.938 TL
  • Angelic (2 Kapılı dolap+çalışma masası+karyola) 5.624 TL

Kelebek Mobilya Beauty Genç Odası Takımı

Eşsiz tasarımıyla genç kızlara hitap eden bir genç odası mobilya takımı daha. Adı üstünde “Beauty” (Güzellik)

– Beauty (2 Kapılı dolap+karyola+çalışma masası) 3.890 TL

– Beauty (3 Kapılı dolap, karyola, çalışma masası) 4.453 TL

Kelebek Mobilya Lidor Genç Odası Takımı

Çalışma masası, komidin, dolap ve karyoladan oluşan sade, şık ve sarı rengin baskın olduğu bir takım.

  • Lidor (Sürgülü dolap + karyola + 112 cm başucu + çalışma masası) 4.842 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net