Bilgii.net

Kalem Etek Modelleri

29.10.2018
Kalem Etek Modelleri

Çok yönlü bir gardırop temeli arıyorsanız, düz, gömme bir etek olan kalem eteğini tercih edebilirsiniz. Her ne kadar sadece ince kadınlar bir kalem eteği giymeyi başarıyor olsa da, dört ana figürden oluşan vücut tipi, üçgenden, dikdörtgenden, ters üçgenden ve kum saatinden birine sahip olan kadınlar, bir kalem etek giyebilir ve iyi görünebilir. Şekillendirme ayrıntıları, şeklin yanı sıra tamamen sizin vücut şeklinize bağlıdır. Kalem etekleri geniş bir fiyat aralığına sahip olabilir, bu yüzden bütçenize ve vücudunuza uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir kalem eteğinin uzunluğunu ayarlamak çok kolaydır, çeşitli bölümler de alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Asla, sizin için rahatsız edici derecede kısa olan bir kalem etek satın almayın, çünkü modern kıyafet yapım teknikleri göz önünde bulundurulduğunda, aynı tasarımın başarılı bir şekilde düşürülmesi olası değildir. Öte yandan, bir kalem etek kısaltmak da kolay bir değişiklik olur.

Kalem etek en iyi uzunluğu karar verin ve gerekirse bu boyu kısaltılmış var. Genellikle, en gurur verici uzunluk dizde bir yerdedir, biraz yukarıda, dizde veya biraz aşağıda olan ölçülerdedir. Diz boyu sizin için çok sakıncalı görünüyorsa, o zaman mini etek arada sırada tercihiniz olabilir. Ancak dikkat çekicidir, çünkü minyon kadınların kısa bacakları vardır ve çok ince olmadıkça, çok kısa bir etek kısa bir kadının daha geniş bir görünüme kavuşmasını ve aynı zamanda kısalmasını vurgulayabilir.

Midi uzunluğu olan bir kalem etek kısa bir kadında da doğru görünmüyor ve bu da diz uzunluğunu en parlak uzunluğa bırakıyor.

Kalem Etek Modelleri

Bir kalem etek gerçekten doğru bakmak için, eteğin beli ve kalçası oturmalıdır, ancak çok sıkı olmamalıdır. Eğer kalem eteğinizin bel bandı sanki sizi sıkıyormuş gibi geliyorsa, belde çok dar durur. Eğer ayakta olduğunuzda kalçada eteğin içinde yatay kırışıklıklar oluşursa, çok sıkıdır. Uyum yakın olmalı ama yapışmamalıdır. Üzerinize uygun modeli seçmeniz görüntünüz açısından oldukça önemlidir. Bir çok kalem etek modeli vardır. Bunlardan bazıları ise şunlardır:

 • Kahverengi mini kareli kalem etek
 • Ekoseli diz altı kalem etek
 • Sim detaylı kalem etek
 • Desenli diz boyu kalem etek
 • Düz sade kalem etek
 • Dar kesim kalem etek
 • Diz altı normal kesim tek renk kalem etek
 • Diz üstü sade renk kalem etek
 • Jakarlı mini kalem etek
 • Desenli jakarlı mini kalem etek
 • Uzun düz kesimli kalem etek
 • Çizgi desenli kalem etek
 • Çizgili jakarlı kalem etek
 • İnce triko kalem etek

Vücut Tipine Göre Kalem Eteği Şekilleri

Kum Saati Şekilli Vücut: Kalçalara uyan bir kalem etek alın. Kum saati şeklinizi vurgulamak için, bele sıkışmış bir V yaka üst giyiniz. Karnı gizlemek için, etek üzerine bir imparatorluk bel üstü takın veya bir ceket takın.

Dikdörtgen Şekilli Vücut: Daha tanımlanmış bir belin görünüşü, kalem eteğinin dar bir kemerle bantlanması veya bir üst veya bir üst giydirme stilinin kullanılması ile elde edilebilir.

Üçgen Şekilli Vücut: Bir kalem etek giyildiğinde, üçgen şekilli figürlere sahip küçük boylu hanımlar, sığ bir V yaka veya korse gibi bir kum saati şekline daha yakın görünmesini sağlayan özelliklere sahip bir üst giyerek kalçaları dengeleyebilir.

Ters-Üçgen-Şekilli Vücut: Bu şekil tipine sahip olan kadınlar kalçalarını vurgulayan kalem eteklerinin sabitlenmesiyle kalçaların oranını daha fazla gösterebilir.

Siyah Kalem Etek Kombin

Kısa Kalem Etek

Vücut Tipine Göre Kalem Etek

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net