Bilgii.net

İstikbal Mobilya Yatak Odaları Modelleri

28.11.2018
İstikbal Mobilya Yatak Odaları Modelleri

 Zamanın getirdiği şartlar itibariyle insan yaşamı gibi eşyalarımız da eskiyebilir. Modern yaşamın getirdiği eğilim ve moda akımlarıyla dönemlik fikirlerimiz değişir. Bu yaşadığımız ortama da yansır. Karşınızda İstikbal’den Size Özel Yatak Odaları…

Lorena Yatak Odası Takımı

Görsel zenginliğiyle göze hitap eden ve fonksiyonel özelliklerini de beraberinde getirir. Son dönemlerde daha ferah renklerin trend olduğu yatak odalarının örneğini karşımıza çıkarmaktadır. Gardırop bölümünde çoklu rafların bulunduğu ve yatak odasının işlevselliğini arttırmıştır. Eşyaların, yani rafların ve yatakların mesafelerinin yüksek olması insanlara temizlik açısından kolaylık sağladığını görürüz. Az aksesuarla yatak odasının şıklığını ve huzur verici ortamını gözler önüne sermektedir.

Krea Yatak Odası Takımı

Güzel bir yatak odasını ve günü bitirirken güzel bir yer hak ettiğinizi düşünüyorsanız orası kesinlikle Krea yatak odası takımıdır. Bej ve beyaz renklerin hâkim olduğu parlement mavisi rengiyle sizi rüyalarınıza daha güzel hazırlayan bir yatak odasıdır. Ahşap gardırop ve komodin odaya biraz daha doğa ortamı ve ışığın geliş açısıyla beraber sizi iç huzura davet etmektedir. Ahşap malzemeler kullanılması insan yaşamına dost ve kanserojen maddeler içermeyen bir yapıda hazırlanmıştır. Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış, çarpmalar ve kazalar engellenmiştir. Gardırobun içinde beş tane bölme olup insan yaşamına ve eşyalarına kolaylık sağlamaktadır. Ferah ve şık görünümüyle gönül rahatlığıyla seçebileceğiniz yatak odası modelidir.

Julyan Yatak Odası

Julyan yatak odası takımı, ruhunu genç ve enerji dolu hissetmek isteyenlerin tarzı bir yatak odasıdır. Cıvıl cıvıl renklerin hâkim olduğu ve çiçekli bir bahçedeymiş gibi hissedeceğiniz yatak odası modelidir. Görüntüsüyle de insana bir rahatlama ve gevşeme verdiği görülmektedir. E1 standartlarında malzemeler kullanılmıştır. Yani orman ürünlerinden, daha çok ahşap malzemelerden oluşan, insan sağlığına yararlı malzemelerden oluşmaktadır. Yerden yüksek ayaklı uygulaması temizlemede kolaylık sağlamaktadır. Ekstra özellikleri ise gardırop içi çekmece, kapak stoklama sistemi, pantolon ve kravat askılıkları, sürgülü dolap ve çift stoplamaları mevcuttur. Her açıdan yaşamınıza kolaylık sağlayacağınız bir yatak odası modelidir.

Palma Yatak Odası Takımı

Göz dolduracak bir ferahlıkta dizayn edilmiş, yatak odası takımı modelidir. Renk olarak ceviz ve mavi folyo kullanılmış olup altın sarısının hâkim olduğu renkler kullanılmıştır. Ahşabın ön plana çıktığı ve temizlenmesi kolay kullanışlı bir ortam yaratılmıştır. İnsan sağlığına dost olan, E1 kalitesinde orman ürünlerinin hâkim olduğu yatak odası modelidir. 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapılı olmak üzere 3 kapılı alternatif özelliği vardır. Çok kullanışlı depolama özelliği bulunmaktadır. Gardırop için beş ayrı bölmeler oluşmaktadır; ayrıca aksesuar bölümü olması yatak odasına ekstra ayrı bir lüks katmaktadır. Yatakların konforlu ve rahat oluşu evinizde daha huzurla yatabileceğiniz ortamı hazırlamaktadır.

Side Yatak Odası Takımı

Beyazın asaleti ve masumluğuna inananlardansanız Side yatak odası takımı tam da size göre seçilmiş bir odadır. Sade yaşamınıza daha da sadelik katan Side yatak odası takım formuna uygun sicim kulp modelleriyle tarzınızı tam anlamıyla yansıtmaktadır. Takımın genelinde göründüğü gibi renk yoğunluğu beyaz renktir. Gardırobun taç kısımlarında kulplar porselen olup püsküllü tasarımlar ortama daha şık hava katmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net