Bilgii.net

İstikbal Mobilya Mutfak Masa ve Sandalyeleri

28.11.2018
İstikbal Mobilya Mutfak Masa ve Sandalyeleri

İnce ayrıntılara önem veriyor, kendinize özgü modeller arasında seçim yapmaktan zorlanıyorsanız; istikbal mobilya sizin için doğru seçimler yapmanıza kolaylık sağlayacaktır.

Marble Mutfak Masa Seti Siyah

Siyahın asilliğine ve rahatlığını seviyorsanız, Marble mutfak masası tam da sizin zevkinize göre. Bej, yeşil ve mavi sandalye renkleriyle kombine edilmiş mutfak masası küçük ve şık modellerin arasında yer alır.

Peşin takım fiyatı:2.110,00TL

12 taksitli fiyatı: 2.278,00TL

Marco Mutfak Masa Seti

Rahat, şık ve sade olmasını tercih ediyorsanız; sizin için seçilmiş olan marco mutfak masa seti tam da aradığınız modeller arasına girmelidir. Sandalyelerinin iki ayrı renk formatının hava masayı daha da şık bir hale getirdiği görülmektedir.

Peşin fiyatı:2.547,00TL

12 Taksitli fiyatı:2.751,00TL

Line Masa-Sandalye Seti

Renk uyumunun şıklığına inanıyorsanız Line masa-sandalye seti aradığınız set olabilir. 4lü sandalyesi ile beyaz ışık ortamında evinize daha da şık ortam sağlayacak düzeyde.

Rosalyn Mutfak Takımı

Ahşap masası ve beyaz sandalyesiyle kombine edilmiş; Rosalyn mutfak takımı tam da sade yaşam tarzını seçmiş kişiler için mutfak setleri arasında yer alır.

Peşin takım fiyatı:1.990,00TL

12 ay taksitli takım fiyatı:2.149,00TL

Linda Masa Sandalye Takımı

Kırık beyaz tonlarında ve inciyi de anımsatan tonlardaki Linda masa seti kendi değerine değer katmak isteyen kişilerin istediği takımlar arasında yer alır. 4 sandalyesi olan oval şeklindeki masa şekli formatındaki masasıyla zarafeti çağrıştırmaktadır.

Peşin takım fiyatı:2.349,00TL

12 ay taksitli takım fiyatı:2.537,00TL

Nelson Kitabeli Mutfak Masa Seti

Evinizde tarih esintilerini hissetmek istiyor ve tarih kokan kitabelerle iç içe olmak istiyorsanız. Nelson kitabeli mutfak masa seti tam da sizin zevklerini göre. 4 sandalyesi olan ahşap ve eski yaşam şeklini hatırlatan ortam özelliğiyle hayatınızda hatıra olarak kalacak bir ortam hazırlar.

Peşin takım fiyatı:2.665,00TL

12ay taksitli takım fiyatı:2.879,00TL

Prizma Masa -Sandalye Seti

Eğer şekilleri seven, düzene karşı ayrı titiz davranıyorsanız. Prizma masa-sandalye takımı sizin zevkinizi yansıtıyor. 4 kişilik sandalye takımıyla beraber; kaldırması kolay mutfak yemek masaları arasında yer alır.

Peşin takım fiyatı:2.118,00TL

12 ay taksitli takım fiyatı:2.287,00TL

Domino Mutfak Takımı

Ahşap ve siyahın uyumunu seviyor ve otantik hava hissetmek istiyorsanız domino mutfak takımı sizin için yapılmış. Alçak sandalye sistemiyle 2 tekli sandalyesi ve çiftli sandalye formatına sahiptir. Küçük ve şık yapısıyla göz zevkinizi hitap eder.

Peşin takım fiyatı:2.931,00TL

12 ay taksitli takım fiyatı:3.166,00TL

Mira Corner Mutfak Masa Seti

Mavi ve beyaz tonlarının hâkim olduğu Mira Corner mutfak masa seti çok kullanışlı özelliği sahiptir.2li tekli sandalye ve köşeli oturma grubunu anımsatan mutfak seti en beğenilen modeller arasındadır. Çiçek desenleriyle göze hitap eden, mavi tonlarının ferahlığı ile yemek yerken içimize bir nebze su serpen havası vardır.

Peşin takım fiyatı:2.496,00TL

12 ay taksitli fiyatı:2.696,00TL

Basic Masa Seti

Basic masa seti küçük ev ortamı için uygun setler arasında yer almaktadır. Katlamalı özelliği olan yanlardan açılıp kapanma özelliği olan masa setidir. 4’lü sandalyesi olup; ahşap ve beyaz renginin kombine edildiği şık ürünler arasında yerini alır.

Peşin takım fiyatı:2.620,00TL

12ay taksitli takım fiyatı:2.830,00TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net