Bilgii.net

İstikbal Mobilya Köşe Takımları Modelleri

28.11.2018
İstikbal Mobilya Köşe Takımları Modelleri

Köşe takımları birçoğumuzun evinde olmasını istediğimiz mobilya ünitelerdir. Hem rahat oluyorlar, hem rahat bir şekilde uzanabiliyorsunuz, hem yatak oluyorlar, hem de köşe bölümü olduğu için istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. İstikbal mobilya köşe takımları sayesinde evinize çok farklı bir hava girecektir.

Santa Köşe Takımı

 

İstikbal’in yeni ürünlerinden bir tanesi olan Santa köşe takımı, hem rengi hem de konforu ile evinize mükemmel bir hava katacaktır. Rengi sayesinde ise evinize sıcak bir hava girecektir. Modern görünümü ve rahat oturumu ile hiçbir zaman köşe takımınızın üzerinden kalkmak istemeyeceksiniz. Rahatlıkla silinip temizlenebilen, sünger tasarımlı olduğundan rahat bir oturuma sahip ve aynı zamanda yatak olma özelliğine sahip güzel bir takım olmaktadır.

Vigo Köşe Takımı

 

Vigo Köşe Takımı modern bir renkte ve tasarımda olup P kol tasarımı rahat bir şekilde oturabilmenizde yardımcı olmaktadır. Alt kasa ve kollarda yer alan düğme ve çektirme teknikleri ise ayrıca alıcının ilgisini çeken koltuğun özellikleri arasında yer almaktadır. Yumuşak dokulu kumaştan tasarlanmış olması, kolaylıkla silinebilir ve temizlenebilir olması ve ayrıca yatak olabilme özelliği de, alıcıların ilgisini çekmektedir.

Elizya Köşe Takımı

 

Tam bir köşe takımı olarak görebileceğiniz kanepe takımlarından bir tanesi Elizya Köşe Takımı olmaktadır. Gayet modern ve şık ama aynı zamanda ağır bir tasarıma sahip olan, fakat oturması rahat olup L şeklinde olan bir köşe takımı olmaktadır. Düğme ve çektirme teknikleri ile dizayn edilmiş olup silinmesi ve temizlenmesi rahattır. Hem sandık hem de yatak olarak kullanabilmektesiniz.

Almeyra Köşe Takımı

 

Biraz kısa, fakat yine de rahat olup L şeklinde bir tasarıma sahip olan köşe takımı Almeyra Köşe Takımı olmaktadır. Hem rengiyle evinize bir sıcaklık katacak, hem de oturduğunuzda dinlendiğinizi hissedebileceğiniz bir köşe takımı olmaktadır. Almeyra Köşe Takımı zero-wall teknolojisi ile tasarlandığından, hem sandık olabilme, hem de yatak olabilme özelliğine de sahiptir.

Ronin Köşe Takımı

 

Bir başka L şeklindeki köşe takımı ise Ronin Köşe Takımı olmaktadır. Rengi ile evinize sıcaklık getirecek, hem de yumuşak kumaş dokusu ile oturduğunuzda rahat edeceğiniz, dinlendiğinizi hissedebileceğiniz güzel bir kanepe takımı olmaktadır. Tam L şeklinde olduğu için de, ayrıca istediğiniz şekilde uzanabilir ve oturabilirsiniz. Bütün köşe takımlarında olduğu gibi, Ronin Köşe Takımı da hem sandık hem de yatak olabilmektedir.

Perla Köşe Takımı

 

Rengi ile evinize veya iş yerinize sıcak bir hava verecek olan köşe takımlarından bir tanesi Perla Köşe Takımı olmaktadır. Perla Köşe Takımı tam bir L şeklinde olup rahatça istediğiniz şekilde oturup uzanabilirsiniz. Yatak olabilme özelliği de ayrıca kanepeyi daha değerli kılmaktadır. Silinmesi ve temizlemesi rahattır. Düğme ve çektirme teknikleri ile ayrıca güzel bir dizayn oluşturulmuştur.

Eğer benim de bir köşe takımım olsun derseniz veya var olan köşe takımınızı yenisiyle değiştirmek isterseniz, İstikbal’e giderek bunu yapabilirsiniz. İstikbal’de bulunan bütün köşe takımlarını hem sandık hem de yatak olarak kullanabileceğinizden, aslında sadece köşe takımı almış olmayacaksınız. Bu alışverişinizle avantajlı bir alışveriş yapmış olacaksınız. Evin mimarisi ve genişliği uygunsa, mutlaka her evin bir köşe takımı olması gerekir, çünkü çok rahat ve konforludur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net