Bilgii.net

İstikbal Mobilya Koltuk Takımları Modelleri

28.11.2018
İstikbal Mobilya Koltuk Takımları Modelleri

Evlerimizde ve iş yerlerinde en ihtiyacımızın olduğu mobilya ünitelerinden bir tanesi mutlaka ki koltuk takımlarıdır. Evlerdeki veya iş yerlerindeki salonlarda, misafir ağırlamak veya dinlenmek için koltuk takımlarına mutlaka ihtiyaç duyarız. Bunun için İstikbal birçok farklı koltuk takımları üretmektedir. Burada bahsedeceğimiz mobilya üniteleri İstikbal mobilya koltuk takımları olmaktadır.

Troy Deluxe Takım

 

Sade ve şık, minimalize edilmiş hatlar, modern bir görünüme sahip kol ve sırt bölümlerinde fitil uygulanılmış, dolayısıyla bu şekilde daha rahat oturabiliyorsunuz. Troy Deluxe Takım birçok kişinin beğendiği ve en çok satılan koltuk takımlarından bir tanesidir. Evlerde ayrıca çok işe yaramasının en büyük sebeplerinden bir tanesi, zero-well teknolojisi kullanıldığından dolayı, rahatlıkla ve hızlı yatak ve sandık haline getirebiliyorsunuz.

Santa Deluxe Takım

 

İstikbal koltuk takımları arasındaki en beğenilenlerden bir diğeri ise Santa Deluxe Takım olmaktadır. Modern bir görünüme sahiptir. Küt ve kulaklı bir tasarımda olması, rahat ve konforlu bir şekilde oturmanıza ve dinlenmenize yardımcı olmaktadır. Kol kenarlarındaki düğmeler ve çektirme tekniği ise alıcının ilgisini çekmektedir.

Nella Deluxe Takım

 

Koltuk takımlarının her zaman rahat olması çok önemlidir. Rahat bir şekilde oturabilmeniz gerekir ve dinlendiğinizi hissedebilmeniz gerekiyor. Nella Deluxe Takım bunu size en güzel şekilde hissettirmektedir. Koltukların kollarındaki kapiton uygulamaları, üçlü ve ikili kanepelerdeki yarı kulaklı tasarım, sırt kısmının yukarıya doğru hafifçe yatması, rahat oturabilmenizde yardımcı olmaktadır.

Mikado Koltuk Takımı

 

Şık ve modern bir görünüme sahip ve rahat oturabileceğiniz İstikbal’in tasarlamış olduğu koltuk takımlarından bir tanesi Mikado Koltuk Takımı olmaktadır. P şeklindeki kol tasarımı, kol ve sırt kısımlarında yer edilen düğme ve çektirme teknikleri, ayrıca kapiton uygulaması, koltuğun daha ilgi çekici olmasına neden olmaktadır.

Palma Koltuk Takımı

 

Rengi ve duruşu ile alıcıyı etkileyen, modern bir tarza sahip olup bakır tonlarındaki ayaları ile beraber, konforlu ve rahat bir koltuk takımı olmaktadır. Palma Koltuk Takımı evinizin en güzel mobilya ünitelerinden bir tanesi olacaktır. Zero-wall mekanizması ile yapıldığı için, rahatlıkla yatak şeklinde girebilecek, çok amaçlı bir koltuk takımıdır.

Vals Koltuk Takımı

 

Her zaman koltuk takımlarının daha modern ve rahat bir görünüme sahip olmaları tercih edilir. Bu gibi durumlarda İstikbal’in tasarlamış olduğu Vals Koltuk Takımı ve benzeri koltuk takımları daha çok tercih edilmektedir. Hem modern bir görünüme sahip, hem de kolların P şeklinde görünmesi, düğme ve çektirme tekniklerinin kullanılması ayrıca modern bir görünümü vermektedir.

Vigo Koltuk Takımı

 

Chester tarzında ve bir başka modern görünüme sahip koltuk takımları Vigo Koltuk Takımı olmaktadır. Yine birçok İstikbal koltuklarında olduğu gibi, kolları P şeklinde olup rahat bir oturma şekli vermektedir. Düğme ve çektirme teknikleri ile kullanılan tasarımlar alıcıyı etkilemektedir. Eviniz veya iş yeriniz ile bir bütünlük sağlayacak bir tasarıma sahip bir koltuk takımı modelidir.

Baron Deluxe Takım

 

Bir başka sade ama bir o kadarda şık olan koltuk takımının adı ise Baron Deluxe Takım olmaktadır. Rengi ve tasarım için kullanılan teknikleriyle şık olan, eviniz ile bir bütünlük sağlayabilecek bir şekle ve renge rahip olan özel bir koltuk takımı olarak görülebilmektedir. Kollarında fitilleme tekniği kullanıldığından, rahat bir şekilde oturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net