Bilgii.net

İstikbal Mobilya Kanepeler

28.11.2018
İstikbal Mobilya Kanepeler

Evlerimizin ve iş yerlerimizin olmazsa olmaz mobilyası, kanepelerdir, öyle değil mi? Oturmak için, sohbet etmek için, dinlenmek için ve daha birçok amaç için kanepelere ihtiyacımız var. Özellikle evlerde, kanepeler, evlere ev olduğunu gösteren mobilyalardan bir tanesidir. Bu sebeple bugüne kadar İstikbal mobilya kanepeler birçok evlere ve iş yerlerine hizmet vermiştir.

Santino Kanepe

 

Rengi ve şıklığı ile bulunduğunuz alana rahatlık ve sıcaklık getirecek olan kanepelerden bir tanesi Santino Kanepe olmaktadır. Rengi özellikle vişneçürüğü dediğimiz renkle sıcak bir hava katacaktır ve bunun yanı sıra, bulunduğunuz ortama şık ve modern bir hava verecektir. Özellikle temizliği kolay bir kanepe olduğundan tercih edilmektedir, fakat bunun yanı sıra sandık ve yatak olabilmesi de ayrıca bir tercih sebebidir.

Nella Kanepe

 

Biliyorsunuz ki birçok kanepe, koltuk ve benzeri mobilya ürünlerinde, bulunduğunuz ortama en sıcak havayı verecek renkler, Nella Kanepe de olduğu gibi turuncu, bordo, vişneçürüğü veya pudra pembesi gibi renkler olmaktadır. Nella Kanepe tasarımı, rengi ve duruşu ile evinize hem sıcaklık, hem de şıklık katacaktır. İstikbal’de olan diğer kanepelerde olduğu gibi temizlenmesi kolay ve ayrıca yatak olma özelliğine sahip olduğu için, birçok kişi tercih etmektedir.

Mikado Kanepe

 

Rengi ve duruşu ile modern ve şık, aynı zamanda birazda ağır bir hava veren İstikbal’in tasarlamış olduğu kanepelerden bir tanesi Mikado Kanepe olmaktadır. Derin bir mor, hatta gri ve mor arası derin bir renge sahip olarak, ağır ve modern bir hava vermektedir. Temizliği kolaydır ve aynı zamanda yatak olabildiğinden, Mikado Kanepeye sahip olduğunuzda, sevdiklerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

Dream Kanepe

 

Tatlı bir görünüme sahip olup rahat oturumu olan kanepelerden bir tanesi Dream Kanepe olmaktadır. Rüyalara daldığınızda görebileceğiniz tarzda bir renk olduğundan İstikbal bu kanepe modeline Dream Kanepe adını vermiştir. Yaylı bir sisteme sahip olduğu için, oturması rahat ve sırtınız rahat olacaktır. Temizliği kolay ve yumuşak dokulu kumaştan tasarlanmış bir kanepedir. Sandık olarak kullanılması ve yatak olma özelliği de ayrıca kanepeye bir artı sağlamaktadır.

Omega Kanepe

 

Şık ve asil bir görünüme sahip olan İstikbal kanepelerden bir tanesi Omega Kanepedir. Omega kanepenin neresi şık veya asil diye sorabilirsiniz, fakat kanepeye baktığınızda, ne demek istediğimizi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Omega Kanepe vişneçürüğü rengine sahip olup oturması rahat, düğme ve çektirme teknikleri ile şık bir görünüme sahip olmuştur. Ekstra avantaj olarak ise sandık ve yatak olarak kullanılabilmesidir.

Star Kanepe

 

Üç farklı renk ile tasarlanmış, bulunduğunuz ortama veya evinize sıcaklık verecek olan kanepe modellerinden bir tanesi Star Kanepedir. Star Kanepe sarı, pembe ve fıstık yeşili renkleri ile tasarlanmış olup hem sandık olarak kullanılabilen, hem de yatak olabilen avantajlı ve çok fonksiyonlu bir kanepedir. Temizlenmesi kolay olduğu için, zorlanmayacağınız bir mobilya ünitesidir. Sadece silmeniz yeterli olacaktır.

İstikbal’in tasarlayıp üretmiş olduğu kanepeler evinizde ve iş yerinizde fazlasıyla işinize yarayacaktır. Hatta başka kanepe modeli kullanmak istemeyeceksiniz. Sadece kanepe değil, kanepenin sandık ve yatak olarak kullanılabilmesi, bir kanepe için ekstra bir avantajdır. Bu sebeple birçok kişi yeni kanepe alırken, bu tür özelliklere dikkat ederek alışverişini yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net