Bilgii.net

İstikbal Mobilya Kanepe Takımları

28.11.2018
İstikbal Mobilya Kanepe Takımları

Bir evin içerisinde bulunan mobilyalar arasında, en önemli olanlardan bir tanesi kanepe takımlardır. Kanepe takımlarının rahat olması çok önemlidir. İstikbal sizin rahatlığınızı düşünerek bütün kanepe takımlarını tasarlamaktadır. İstikbal mobilya kanepe takımları, hem oturması rahat, sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz, hem de dinlendiğinizi hissedebileceğiniz kanepe takımlarıdır.

Molde Deluxe Takım

 

En çok beğenilen İstikbal kanepe takımları arasında Molde Deluxe Takım bulunur. Molde Deluxe Takım, sade ve şık bir görünüme sahip olup sade desenlerle tasarlanmış bir kanepe takımı olmaktadır. Temizlemesi rahat olup ayrıca kolaylıkla sandık olarak kullanabileceğiniz bir kanepe takımıdır. Silinmesi kolay, yumuşak kumaş dokusuna sahip olup aynı zamanda yatak olabilme özelliğine sahiptir.

Estilo Maksi Takım

 

Estilo Maksi Takım, iki adet 3’lü koltuk ve iki tane tekli koltuktan oluşur. Koltuğun rahat olması birçok kişinin tercih etme sebeplerinden bir tanesidir. Bunun yanı sıra rahatlıkla silinebilir deri olması ve kumaşların yumuşak dokulu olması da ayrıca tercih sebepleri arasındadır. Diğer yandan yatak olmaları ve her koltuğun sandık olarak kullanılabilmesi de ayrıca artı bir özelliğidir.

Estilo Deluxe Takım

 

Deluxe denilince aslında insanların aklına çok büyük özelliklerin olduğu bir mobilya veya bir eşyaymış gibi geliyor, fakat isimlere aldanmayın, mobilyaların özelliklerine öncelikli olarak bakıp ona göre karar vermeniz gerekir. Estilo Deluxe Takım yaylı bir tasarıma sahip olduğu için rahat oturabileceğiniz, silinmesi kolay, yumuşak kumaşlardan tasarlanmış ve hem sandık olarak kullanılabilen, hem de yatak olması mümkün olan çok amaçlı bir kanepe takımıdır.

Dream Deluxe Takım

 

Kanepe takımına baktığınızda, gerçekten rüyadaymış gibi bir renge sahip bir takımdır. Bu sebeple aslında bir nevi Dream Deluxe Takım denilmiştir. Bu takımda iki tane 3’lü koltuk ve iki tane de tekli koltuklar bulunmaktadır. Yaylı bir sistemle koltuklar tasarlandığından, rahat oturabilirsiniz. Temizliği rahat bir takımdır. Diğer kanepe takımlarında olduğu gibi sandık ve yatak olarak kullanabileceğiniz müthiş bir kanepe takımı olmaktadır.

Perla Deluxe Takım

 

2 adet 3’lü koltuk ve iki tane de tekli koltuktan oluşan, rahat, temizliği kolay ve yumuşak dokulu kumaşlardan tasarlanan kanepe takımı, Perla Deluxe Takım olmaktadır. Rengiyle evinize sıcaklık katacak, oturuşu rahat bir takımdır. Kanepe ve sandık özelliklerine sahip olması da ayrıca alıcılar için bir artı olmaktadır.

Ronin Deluxe Takım

 

Mavi ve krem renkleriyle, güzel bir ikili takım oluşturan Ronin Deluxe Takım, rahat ve oturması gerçekten keyifli bir kanepe takımıdır. Hem temizliği kolay ve rahat olduğu için tercih edilir ama bunun yanı sıra sandık olarak kullanılabilmeleri ve yatak olmaları, ayrıca tercih sebebidir, çünkü özellikle birçok misafir ağırlayan evlerde yatak sıkıntısı olabiliyor.

Sole Deluxe Takım

 

Biraz daha ağır ama modern bir görünüme sahip olan İstikbal’in üretmiş olduğu kanepe takımlarından bir tanesi ise Sole Deluxe Takım olmaktadır. Sole Deluxe Takım bir tane 3’lü ve iki tane tekli koltuklar şeklinde tasarlanmaktadır. Silinmesi ve temizliği kolay, yumuşak kumaş dokusuna sahip olup hem sandık hem de yatak olma özelliklerine sahiptir.

İstikbal’den alacağınız bütün kanepeler tam istediğiniz gibi tasarlanmıştır. Eskiden yatak olabilecek kanepeler yoktu. Artık bir tane kanepe takımı ile istediğiniz kadar sevdiğiniz misafirlerinizi evinizde ağırlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net