Bilgii.net

İstikbal Mobilya Ev Tekstili Ürünleri

28.11.2018
İstikbal Mobilya Ev Tekstili Ürünleri

Soft Touch Alez

Yatağınızda daha ipeksi ve yumuşak dokunuşları hissetmek istiyorsanız Soft Touch Alez tam da aradığınız ev tekstili ürünüdür. Yatağınızın büyüklüğüne göre boyutları değişmektedir.

Sweet Bebek Nevresim Pike Mavi

Bebeğinizin daha yumuşak ve huzurlu uyumasını sağlayan pike içinize sinecek modellerdendir.

Pepe Melodi Uyku Seti

Çocuğunuz hayal kahramanlarından Pepe’yi seviyorsa onu sevindirecek uyku setleri arasında yer almalı. Yorgan, çarşaf, yastık kılıfı, baza fırfırı özellikleriyle içinize sinecek model nevresim takımıdır. Yatak boyutlarına ve tek-çift kişilik seçenekler arasında yer alır.

Cotton Fitted Çarşaf

Farklı renk seçenekleriyle çarşaflar evimizin renk uyumuna göre tercih yapma şansını sağlar. İpeksi yapısıyla daha da rahat hissetmemizi sağlar. Tek – çift kişilik ve yatağımızın boyutlarına göre istediğimiz modeli tercih edebiliriz.

Elisa Uyku Paketi

Elisa uyku paketi nevresimi çiçekli yapısıyla bizi daha sıcak ortama hazırlamaktadır. Rahatlığı ve loş ortamı sevenler için biçilmez kaftandır. İpek dokunuşlarla kalitesine kalite katan uyku setlerindendir. Ebat boyutları yatak boyutlarına göre değişen çeşitleri vardır.

Line Battaniye

Çift ve tek kişilik olan Line battaniye, pamuksu yapısıyla tercih edilir. Kumaşının özellikleri arasında yarısından fazlası pamuk özelliğine sahiptir. Çift yüzlü kullanılır. Hardal sarısı ve gri tonlarının karışımı olan şık battaniyedir.

 Fashion Kırlent

İç dolgulu, 45×45 ebatlarında olan elyaf dolgulu, dijital baskılı yapıdadır. Renkli ev ortamına biraz sadelik katmak istiyorsanız, Fashion kırlent tarzı tam da aradığınız modellerdendir.

Twin Colour Yatak Seti Lila

Lila renginin yoğun olduğu, ahşap ortama uyum sağlayan Twin Colour yatak seti istediğiniz yatak seti arasında yer alır. Torba nevresim, yastık kılıfı, çarşaf yatak ebatlarına göre değişiklik gösteren seçenekler vardır. Tek ve çift kişilik alternatifler arasında bulunur. Tamamen pamuksu yapıya sahip ve yumuşaklığını hissedebileceğiniz özellikleri arasındadır.

Twin Colour Yatak Seti Mint Yeşili

Mint yeşili ve pembe rengin göz doldurduğu yatak seti tatlı renkleri tercih edenlerin zevkleri arasında yer alır. Tek ve çift kişilik seçenekleri vardır. Torba nevresim, yastık kılıfı ve çarşaf takım halinde istediğiniz konforda yatak setidir. Yatak boyutunuzun ebatlarına göre seçenekler vardır.

Kaz Tüyü Yorgan

Tamamı pamuk olan kazın gıdık ve sırt tüylerinden yapılmış olup adeta kendiniz kuş tüyü arasında uyuduğunuzu hissini verecek. Tek, çift ve battal boyları vardır. Rengi optik beyaz rengidir.

Comfy Line Yorgan

Pamuksu yapısıyla rahat hissedebileceğiniz ve kolay temizlenen yorgan modellerimizdendir. Tek ve çift kişilik ebatları formatındadır. Kolayca çamaşır makinasına atarak temizlenir.

Pera Yatak Örtüsü

Kolay katlanabilip, açılan Pera yatak örtüsü rengi itibariyle seçenekler arasında yerini alır. Şık sade görüntüsüyle ortama ferahlık veren ışığı yansıtır. Yatak örtüsü ve yastık kılıfı olup; tek ve çift kişilik seçenekleri mevcuttur. Yatak ebatlarınıza göre seçip alabilirsiniz.

Samba Yatak Örtüsü

Fırsat ürünleri arasında yer alan samba yatak örtüsü çiçekli deseniyle ferah odanıza daha da zinde olmanızı sağlayacak özelliktedir. Çift ve tek kişilik ebatıyla, yatağın tamamını kaplayan; yatak örtüsü ve yastık kılıfı özellikleri arasındadır. Odanıza yeni bir tarz getirmek istiyorsanız samba yatak örtüsü tam da size göre bir tercih.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net