Bilgii.net

İstikbal Mobilya Bebek Odaları Takımı Modelleri

28.11.2018
İstikbal Mobilya Bebek Odaları Takımı Modelleri

Bebeklerimizin rahatlığı, ebeveynlerin daha huzurlu uyumaları için bebek yatak seçimlerimizi titiz yapmak zorundayız. İstikbal mobilya size her çalışmada olduğu gibi bebekleri düşünerek en iyi seçimleri sizin için karşınıza getirdi.

Gold Bebek Odası Takımı

Beyazın ferahlığını hissetmek isteyen ve farklı şıklıkla büyüyebilen beşiği sayesinde uzun zaman kullanabileceğiniz bebek oda takımıdır. insan sağlığına yararlı ve kanserojen madde içermeyen yapı malzemelerden yapılmış, E1 malzeme özelliklerine sahip bir bebek odası takımıdır. Gold compact beşik opak renklerle bezenmiş ortama ayrı bir şıklık katmıştır. Üniteler yüksek ayaklı olup temizlik açısından kullanışlı bir yapıdadır. Compact beşik üzerinde ayriyeten 3 adet çekmece olup beşik sistemine ayrı bir özellik getirmiştir. Beşik kısmı çıkarıldığı taktirde 80×190 ebatlarında karyola şekline gelmektedir. Gardırop özelliklerinde yavaşlatıcı sistem ve 3 bölümden oluşmaktadır. 3 çekmecesi mevcuttur.

İndirimli takım fiyatı:4.033,00TL

12 ay taksitli takım fiyatı:4.356,00 TL

Perla Bebek Odası Takımı

Sadeliği ve rahatlığı isteyen annelerin seçimi Perla bebek odası takımı olmalı. Anne için düşünülmüş bej renkli tekli koltukla; çocuk için düşünülmüş derin ve rahat yatak konfor açısından son derece kullanışlı bir ortama sahiptir. E1 standartlarında yapılmış bebek odası takımıdır.

İndirimli peşin takım fiyatı:2.86,00TL

12 ay taksitli takım fiyatı: 3.106,00TL

Santino Bebek Odası Takımı

Santino bebek odası takımı ahşap mobilya ve beyaz rengin kaynaştığı ortamda bebek odasına yeni bir moda getirmiştir. İnsan sağlığını düşünen istikbal mobilya tamamen E1 standartlarında malzemeler kullanmıştır. 3 kapaklı gardırop ve dış kısmında 2 çekmecesiyle işlevliğini arttırarak odayı daha da kullanışlı hale getirmektedir. Ünitelerde yüksek ayaklar kullanılıp temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış; çarpmalar, sakatlanmaları önlemek için. Kapaklardaki lambiri sayesinde ortamdaki görselliği daha da canlandırmıştır. Zarif kulp uygulaması sayesinde modern oda tarzını yansıtmaktadır.

İndirimli peşin takım fiyatı:3.477,00TL

12 ay taksitli takım fiyatı:3.756,00TL

Arya Bebek Odası Takımı

Beyazın ve fuşyanın hakim olduğu sade ve az aksesuarlı bebek odaları formundadır. 2 kapaklı gardırop özelliğiyle ortadaki desenli ayna çizgi figürleriyle daha da modern şekle sokmuştur. Gardırobun yavaşlatıcı özelliği ve sağlık açısından malzemelerin dayanıklı olduğu bebek oda tercihleri arasında en iyisidir. Az ve minimal eşyaları tercih edenler için uygun ve kullanışlı bebek odasıdır. Bebek karyolasının altında ayrıca 2 çekmece bulunması kullananlar açısından avantaj özelliği sağlamaktadır. Şifonyer 5 çekmeceli olup yüksek konumda olup temizleme özelliğine sahiptir.

İndirimli peşin takım fiyatı:3.978,00TL

12 ay taksitli takım fiyatı:4.296,00TL

Trend Bebek Odası Takımı

Trend bebek odası takımı, hem renk uyumu hem de sade oluşu sayesinde annelerin tercihi arasında yer alır. Tek kişilik oturma koltuğuyla ebeveynlerin rahat olmasını sağlamak açısından kullanışlı bebek odası modellerindendir. Kanserojen olmayan yapı malzemelerinden yapılmış şık bebek odaları arasında yer alır. Sarı ve pembe iki renk alternatifi bulunmaktadır. Renk uygulamaları ve kullanılan etiketlerle üniteye ayrı bir görsellik kazandırmıştır. Mobilyalar yüksek ayaklı olup temizlik açısından kullanana kolaylık sağlamaktadır. E1 standartlarında yani ahşap yapılı malzemeler kullanılmıştır. Bej rengi odanın yeni renk formatı getirmiştir.

İndirimli peşin takım fiyatı:3.269,00TL

12 ay taksitli takım fiyatı:3.351,00TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net