Bilgii.net

İstikbal Genç Odaları Yatak Odası Takımı

22.11.2018
İstikbal Genç Odaları Yatak Odası Takımı

Gençlerin hızlı yaşamlarına ayak uydurabilmek için yatak odaları seçimleri en az meslek seçimleri kadar doğru olmalı. Ortam onlar için çok önemli özellikle de ergin olma çağlarında. İşte istikbal mobilya genç takımı odaları bunun için var…

Palet Genç Odası Takımı

Kendini farklı ve farklı bir ortama ihtiyaç duyulacağını hisseden gençler için palet genç odası ideal yatak odası çeşitlerindendir. Son derece şık ve sıra dışı tarzıyla üst düzey modern tasarımlarıyla sunulmaktadır. Renk tonlarının farklı ambiyansla ortama daha da sıcaklık katmıştır. Metal ve ahşap bütünlüğü aykırılığın ortak bir noktada birleştirmiş ve şıklığıyla göz doldurmaktadır. Gardıropların ekstra stoplama sistemi ve 3 bölmeden oluşan depolaması diğer genç odalarından ayıran bir özelliğidir.

Santino Genç Odası Takımı

Yaşamın her alanına zarafeti katmak isteyen gençler için vazgeçilmez olan Santino odaları. Zarif kulp uygulaması, E1 malzemeli olması, yüksek ayak yapısı sayesinde modanın göz alıcı yatak odası takımları arasında yerini alır. 3 kapılı gardırop, dış kapısında 2 çekmesi bulunan alternatif depolama seçenekleriyle gençlere kolaylık sağlamaktadır. Ünitelerde yüksek ayak kullanılması temizlik açısından ve aktif yaşamınızdan daha da tasarruf elde etmenize sağlar. Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılması mobilyanıza ekstra sağlamlık ve dayanıklılık katmaktadır.

Perla Genç Odası Takımı

Perla genç odası daha az eşya ve ferahlık isteyen genç kesim için seçilmiş bir kaftandır. Üstelik ekonomik maliyeti düşük olup bütçenizi zorlamayacak bir fiyata sahiptir. Opak ve pembe rengin hâkim olduğu şık bir genç odası takımıdır. Yerden yüksek lükens ayaklarıyla odaya daha da modernlik hâkim olmaktadır. Country havası, ünitelerin ön kısmındaki dekoratif uygulaması takımı görsel açıdan şık bir havaya sokmaktadır.

Seven Genç Odası Takımı

Seven genç odası takımı son derece şık ve farklı tasarımıyla, genç odası takım tarzına yeni bir eğilim getirmiştir. Odanın çok ayrı kolda fonksiyonel özelliği diğer genç odalarından ayrılmaktadır. Gardırop üzerinde bulunan ayna kısmındaki özel baskı deseni, ünite üzerinde kullanılan metal dekoratif kupları, şifonyer ve çalışma masasını bir arada sunan ünite farklı çizgilerle görsel açıdan zenginleştirilmiş genç odası takımıdır.3 kapaklı gardırop, çalışma masası, komodin, şifonyer, kitaplık seçenekleriyle gençlere ayak uydurulabilecek genç odasıdır. E1 formatında orman ürünlerinin kullanımıyla insan dostu yatak odası takımıdır. Yine çekmece ve gardırop stoplama sistemi mevcuttur. Gardırop içi çekmeceler depolamaya yardımcı olur.

3 Kapaklı Gardırop Fiyat Seçenekleri ve Özellikler

Derinlik: 60.90 cm

Genişlik: 135.80 cm

Yükseklik: 211.50

Fiyat: 2.373,00 TL

Çalışma Masası Fiyat ve Özellikleri

Derinlik: 60.00 cm

Genişlik: 125.40 cm

Yükseklik: 176.10 cm

Fiyat: 1.484.00 TL

100’lük karyola fiyat ve özellikleri;

  

Derinlik: 205.80 cm

Genişlik: 105.50 cm

Yükseklik: 115.00 cm

Fiyat:1.111,00 TL

Fashion Genç Oda Takımı

Fashion genç oda takımı renkliliği ve şıklığı bir arada bulundurmak isteyen gençlerin tarzını yansıtan genç oda takımıdır. Beyaz ve turuncu renklerinin farklı görünümüyle son dönem genç odası moda odalarının çeşitlerindendir. 3 kapaklı gardırop, kitaplık, ders çalışma masası ve şifonyerle odanın ferah havasına daha da canlılık katmıştır. Yüksek üniteler temizleme kolaylığı sağlama açısından ayrı bir önem arz eder. Ünite kapaklarının yavaşlatıcı özellikleri odanın fonksiyonel özelliklerini arttırmaktadır.

Peşin fiyat takım:4.002,00 TL

12 ay taksitli fiyat takımı: 4.344.00 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net