Bilgii.net

İstikbal Düğün Paketi Fiyatları

09.10.2018
İstikbal Düğün Paketi Fiyatları

İstikbal Düğün Paketi

 

Düğün zamanlarında bireylerin en çok ilgilendikleri konulardan bir tanesi elbette ki mobilya seçimidir. Yeni evlenecek çiftler evlerini en güzel, en modern ve en kaliteli tarzda dekore etmek mobilyalarını bunlara göre seçmek istiyorlar. İstikbal bu bağlamda kaliteyi ve şıklığı bir araya getirerek çiftlerin en uğrak adreslerinden biri haline geliyor. Üstelik hazırlamış olduğu birbirinden özel, güzel ve kullanışlı çeyiz paketleri ile de çiftler aradıkları her şeyi bir paket içerisinde bulabiliyor, hem zamanlarından, hem de paralarından tasarruf ediyorlar. Bir çok kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İstikbal,  düğün paketleri ile de beğenileri topluyor, merakla takip edilen seçenekler arasında yerini alıyor. Gelin ve damat adaylarının en heyecanlı zamanlarında onların yanında olup, onlar için en güzel alternatifleri sunuyor. İstikbal’in düğün paketlerinde pek çok alternatif bulunuyor. Belli ki İstikbal bu anlamda herkesi memnun etmeyi hedeflemiş durumda. Gerek fiyatları ile, gerek ise kalitesiyle İstikbal tarzından ve kalitesinden asla ödün vermiyor. İster spor, ister klasik pek çok model seçeneği ile her eve girmeyi amaçlayan İstikbal’in ürün çeşitliliği düğün paketi markaları içinden İstikbal’i oldukça ön plana çıkarıyor.

İstikbal Oturma Grubu Modelleri

İstikbal oturma grupları kalitesi, şıklığı ve rahatlığı ile göz dolduruyor. Oturma grupları uzun yıllar kullanılabilecek kalitede olmasının yanı sıra çoğu takımın içinde berjerleri de bulunuyor. İstikbal çeyiz paketlerinin içinde bulunan oturma gruplarındaki koltukların bir çoğunun açılıp yatak olma özelliği olduğu gibi pek çok özelliği de bünyesinde barındırıyor. Uygun fiyatları ile de dikkat çeken İstikbal oturma grubu modelleri; özenle seçilmiş İstikbal düğün paketlerinin içinde yerini alıyor. Yeni trend oturma grubu modellerinde yerden yüksek koltuk ayakları da oldukça dikkat çekiyor. İstikbal de bu konuya oldukça önem vermiş gibi gözüküyor. Öyle ki ayakları  yerden yüksek olması yeni gelinlerimize temizlik açısından rahatlık sağladığı gibi, altlarının kolay süpürüp silinmesi ile de her temizlikte koltukları kaldırma çilesinden kurtarıyor sizleri.

İstikbal Yemek Odası Modelleri

Yemek odası takımlarında bu yıl minimal detaylar oldukça göze çarpıyor. İstikbal de bul yıl ki düğün paketlerinde yer verdiği yemek takımlarında bu detaylara oldukça önem vermiş gibi gözüküyor. Renk uyumu ve modern tarzı ile evinizin tarzını değiştirecek yemek odası modelleri hem renkleri hem de şık ve zarif tasarımlarıyla yeni evli çiftlerin en güzel akşam yemeklerine eşlik eder nitelikte. İstikbal markası mobilyalarında özellikle insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarına uygun malzeme kullanması ile de diğer mobilyaların arasında yıllardır yıldız gibi parlamayı başarıyor. İstikbal yine bu ürünlerinde de yüksek ayaklar kullanması ile temizliği kolaylaştırmış olup, ünite kapaklarında da yavaşlatıcı sistem kullanıp hızlı çarpmaları engelliyor.

İstikbal Yatak Odası Modelleri

İstikbal yatak odası modellerinde rahatlığın yanı sıra şıklığı da es geçmemiş. Yatak odası takımlarında 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü kapılı olmak üzere üç alternatif bulunuyor. Yeni evlenecek çiftler istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda dilediği renk ve modeli seçerek uzun yıllar mutlu, mesut kullanabiliyorlar. İstikbal’ in birbirinden rahat ve ortapedik yatakları ile, yatak ihtiyacınızı da İstikbal’den karşılamak mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net