Bilgii.net

İder Koltuk Modelleri ve Tasarımları

28.11.2018
İder Koltuk Modelleri ve Tasarımları

Mobilya yatırımlarından şüphesiz aklımıza ilk gelen kaliteli, kalıcı ve iyi olmasıdır. Geçici olduğunu hissettiğimiz koltuk takımları yıllar geçtikçe eskimediğini görürüz. Bizlere 15 yıl süreye aşkın eşlik eden birçok mobilya takımları vardır. Mobilya seçiminde dikkat etmemiz gereken hususlar; yastık, koltuğun iskelet yapısı, garanti süresi, oda ölçüsüne uyumu, kumaşın kalite standardı gibi kriterlerdir. Evi canlı gösteren tek şey mobilyasıdır. Ve olmazsa olmazıdır. Gerçek anlamda iyi bir mobilya almak istiyorsanız, sitemizde ki modelleri inceleyebilirsiniz.

Nephelis Yeşil Koltuk

Roma dönemine ait antik kent olan Nephelis, tüm zarafeti ile karşınıza çıkmaktadır. Yeşilin ferahlatıcı rengi ile koltukta dinlendiğinizde bu ferahlığı hissedeceksiniz.

Geniş üç kişilik oturma odanız için birincil oturma seçeneği olarak iyi çalışır. Konuklar için yer açmak için iki kişilik üç kişilik koltukla eşleştirin. Kanepenin ayakları stabilite sunar ve esintinin altında temizlik yapar. Kolçakların hafif eğriliği, hızlı bir dinçlikle veya başınızı desteklemek için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Nephelis 3’lü Yeşil Koltuk modelinin ölçüleri şu şekildedir: Genişlik (230 cm), yükseklik (85 cm), derinlik (95 cm). Fiyatı ise, 2430 TL’dir.

Kronos 2’li Koltuk

Mitolojiye göre; son titan ve Zeus’un babası olan zaman yaratıcısı Kronos ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız eşsiz modeli Kronos 2’li Koltuk karşınızda. Bu yaratılış eyleminden sonra Kronos, cennetin rotasyonunu ve zamanın sonsuz geçişini sağlayan kozmosu çembere çekti.

Kronos 2’li Koltuk modeli kolay açılabilir, sırtınızı rahatlıkla yaslayacağınız hafiflikte olan koltuktur. Koltuk derinliği de ayarlanabilir. Bacaklarınıza birkaç ekstra rahatlık kazandırmak için öne doğru çekin. Ürün ölçüleri ise; Genişlik (175 cm), yükseklik (90 cm), derinlik (95 cm).

Fiyatı, 1580 TL’dir.

Atlantis 3’lü Koltuk

Platon’un da bahsettiği efsanevi kayıp medeniyet olarak akıllarda kalan Atlantis gün yüzüne çıkıyor. Muhteşem görselliği ile ziyafetini sunuyor.

Saatlerce yerleşin. Yüksek zindelik hissi veren sırt yastığı sizi rahat ettirmenizi sağlar. Yüksekliği ayarlanabilir sırtlık başınızı desteklemek için yukarı çeker ve alt sırtınız için bir yastık ortaya çıkarır. Atlantis 3’lü Koltuk modeli ölçüsü ise: Genişlik (220 cm), yükseklik (75 cm ), derinlik (90 cm). Fiyatı, 2470 TL’dir.

Hera 2’li Koltuk

Mitoloji de Zeus’un karısı ve antik Yunan tanrılarının kraliçesi Hera, ideal kadını temsil etti. Evlilik aile tanrıçasıydı. Hera’nın kendisi, partnerine sadık kalan pek az tanrıdan biri olarak dikkate değerdi ve bu nedenle tekeşliliği ve sadakati simgelemek için geldi. Aileniz ile samimi bir ortamı Hera 2’li Koltuk ile süsleyebilirsiniz.

Zarif bir ayar yapmak için turuncunun tonlarında bir nefis gölgede döşenmiştir. Kumaş dokunuştan yumuşak ve dayanıklıdır. Hera 2’li Koltuk modeli ölçüsü: Genişlik (210 cm), yükseklik (75 cm ), derinlik (105 cm). Fiyatı ise, 2220 TL’dir.

Phaselis 3’lü Koltuk

Rodosluların kurduğu Phaselis antik kenti Akdeniz üzerine uzanan yarımadasını günümüze eşsiz doğa güzelliğini sunuyor.

Kolçaklarının hafif açılı görünüşü ve bacaklarının sıra dışı şekli Phaselis 3’lü Koltuk modeline bir yetenek katıyor. Yüksek kolçaklar, dirseğe karşı koymak için mükemmeldir. Phaselis 3’lü Koltuk modeli ölçüleri ise: Genişlik (230 cm ), yükseklik (80 cm ), derinlik (100 cm ). Fiyatı, 2400 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net