Bilgii.net

İder Berjer Modelleri

28.11.2018
İder Berjer Modelleri

Berjer, hepimizin bildiği üzere adından da anlaşıldığı gibi Fransız koltuk modelidir. Sırt ve kol bölmeli arka kısmı şişkin, oturma alanı orta genişlikte olan koltuk modelidir. Evin tamamlayıcı unsuru olan oturma odalarının vazgeçilmezidir. Modeli, deseni, rengi, kalitesi tercihlere göre değişir. Berjer modellerinin şık ve zarif görünümü kalitesine katkı sağlamaktadır. Berjer, Avrupa ülkelerinin mobilya dekorasyonlarında sıkça tercih edilir. Günümüzde, dünyanın hemen hemen her kıtasına yayılmıştır.

Petra Berjerler

Canlı kırmızı, beyaz, pembe ve kumtaşı uçurum yüzlerine doğrudan oyulmuş olan, tarih öncesi Ürdün’ün Petra şehri yüzlerce yıldır Batı dünyasına kaybolmuştu. Ürdün Haşimi Krallığı’nın güneybatı köşesinde günümüzün engebeli çöl kanyonları ve dağlarının arasında yer alan Petra, bir zamanlar başarılı bir ticaret merkeziydi. Şimdi ise tüm ilhamların ana kaynağı.

Petra Berjer modeli, rahat, konforlu, başınızı rahatlıkla yaslayacağınız modeli ile karşınızda. Petra Berjer’in kumtaşı renk tonu göz kamaştırıyor. Kumaş kalitesi ve iskelet yapısı oldukça dayanıklı. Bu ürünün ölçüsü ise: Genişlik (90 cm), yükseklik (90 cm ), derinlik (100 cm ). Fiyatı, 1335 TL’dir.

Venedik Berjer

İtalya’nın başkentleri arasında benzersiz bir şekilde yer alan Venedik, Batıdaki Roma İmparatorluğu’nun çöküşünden sonra ortaya çıktı. Mimarisi ve sanatsal mirası korunan, ancak günlük hayatı; ticaret, dindarlık, siyasetin hayati birlikteliğinin neredeyse bir parodisi olan görkemli bir manzara şehridir. Romantizmin ilk durağı olarak bilinen Venedik’in berjer modeli ile samimiyeti hissedeceksiniz.

Mavi rengini alan Venedik Berjer modeli ile tüm İtalyan mimarisi aklınıza gelecek ve sizi güzel bir seyahate çıkarmış hissi uyandıracak. Ürün ölçülerinde: genişlik ( 65 cm ), yükseklik (85 cm ), derinlik ( 80 cm ). Fiyatı, 975 TL’dir.

Hera Berjer

En önemli tanrılardan biri olan Hera, antik Yunan sanatında, özellikle kırmızı ve siyah figürlü çömleklerde, doğal olarak önemli bir figürdü . Bununla birlikte, herhangi bir özel özellik olmaksızın, diğer tanrıçalardan ayırt edilmesi çoğu zaman zordur. Roma kültüründe tanrıça, nezaketin kıskanç intikamcılarından ziyade Hera’nın iyi aile ve sadık evlilik niteliklerini temsil eder.

Hera Berjer siyah renginin kraliyet ailesine yakışır görünümü ile karşınızdadır. Tekli koltukların vazgeçilmezi haline gelen siyah berjerler sizin de evinizde olabilir. Kol ve sırt apartları oldukça ferahlatıcı etki uyandırmaktadır. Kumaşı kalitelidir. Heja Berjer ürün ölçüleri: genişlik (76 cm), yükseklik (95 cm ), derinlik (105 cm ). Fiyatı ise, 1205 TL’dir.

Zeugma Berjer

Güneydoğu’da yer alan Zeugma, antik Yunanca kelimenin tam anlamıyla “köprü” ya da “geçişi” adını, adını Fırat nehri üzerindeki önemli antik geçiş noktasında bulunduğu gerçeğine borçludur. Antik dönem Zeugma aslında nehrin karşı kıyılarındaki ikiz şehirlere atıfta bulundu. Zeugma’nın arkeolojik alanı, Helenistik ve Semitik kültürel alanların antik entegrasyonunu ve bölgedeki senkretik hibrit kültürlerin doğuşunu anlamak için muazzam bir tarihsel öneme sahiptir.

Zeugma Berjer modeli kiremit renginin sıcaklığı ve birinci sınıf kumaş kalitesi ile müşteri memnuniyetine sağlamaktadır. Oturma alanı orta genişliktedir. Toz, tüy vb cisimleri kumaşın üzerinde kalıcı olmamaktadır. Zeugma Berjer modelinin ürün ölçüleri şu şekildedir: genişlik (88 cm ), yükseklik (85 cm ), derinlik (70 cm). Fiyatı ise; 875 TL’dir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net