Bilgii.net

Harley Davidson Kadın Bot Modelleri

09.10.2018
Harley Davidson Kadın Bot Modelleri

Harley Davidson’un kadın bot modellerine baktığınızda, elbette erkek bot modellerinden daha fazla olmaktadır ve yelpazemiz geniştir. Renk olarak erkek bot modellerindeki gibi standart olsa bile, kadın bot modellerinde topuklu veya düztaban botlar, bunların yanı sıra geniş veya dar botlar, uzun ya da kısa botlar gibi birçok farklı bot modelleri bulabilirsiniz. Harley Davidson kadın bot modelleri dayanıklı olup yıllarca kullanılabildiğinden, birçok kadınlar tarafından tercih edilir.

Harley Davidson Kadın Bot

 Harley Davidson kadın botlarına baktığımızda, örneğin uzun veya kısa botlar bulunur. Uzun botlarda örneğin mini veya kısa etek veya elbise, yahut şort ile giyilebilecek tarzda botlardır. Bunların yanı sıra, kısa botlar ise pantolon veya uzun bir elbise ya da normal topuklu ayakkabı gibi giyebileceğiniz tarzda botlar bulunur. Harley Davidson kadın bot model yelpazesi inanılmaz geniştir ve her geçen gün yeni modeller üretilmeye ve piyasaya sunulmaya devam etmektedir. Birçok kadınların evindeki ayakkabılığında, Harley Davidson botları görmeniz mümkün. Peki, fiyatları pahalı değil mi, bu kadar botları nasıl alabiliyorlar diye merak edenler için ise şöyle bir şey söyleyebiliriz ki, fiyatlar yüksek olabilir, fakat bir tane Harley Davidson botunu yıllarca giyebildiğiniz için, fiyat ne kadar yüksek olsa da kadınlar alabiliyor, çünkü tek seferlik olarak alacak ve sonra yıllarca giyebilecek.

Harley Davidson Kadın Bot Kombini 

Kadınların bot ve giysilerini kombinlemek için erkeklerden çok daha fazla seçenekler vardır. Yine elbette kadınlarda dar veya skinny pantolon ile beraber botlarını kombinleyebilirler, fakat aynı zamanda elbise, etek veya mini etek ya da tayt veyahut şort gibi giyim ürünleriyle de kombinlemek mümkündür. Harley Davidson kadın bot kombini için bazı örnekler vermek gerekirse, örneğin gri veya siyah pantolon ile beraber, pantolon paçalarını botun içine koyacak şekilde, siyah veya koyu renkte bir Harley Davidson botu giyebilir. Bir başka kombin ise, koyu renk bir tayt ile beraber, kısa bir Harley Davidson botu tercih edilebilir. Harley Davidson botları ile beraber, kadınlar örneğin krem, karamel veya camel renginde veya siyah, gri ya da koyu mor renkte renklerle kombinler yapabilir.

Harley Davidson Kadın Bot Renkleri

 Her ne kadar Harley Davidson kadın modelleri kadınlarda, erkeklerden daha fazla olsa bile, aslında renk seçeneği olarak botlar genelde koyu renkte veya siyah ya da siyah ve gri arası renklerde olmaktadır. Harley Davidson kadın bot renkleri arasında çok fazla açık veya göz kamaştırıcı renkler bulamazsınız. Daha fazla bir kovboy ya da ağır bir hava verdiğinden, renkler genel anlamda koyudur. İnternet üzerinden Harley Davidson kadın botlarını araştırabilirsiniz. İstediğiniz tarzı mutlaka bulabilirsiniz, fakat unutmayın ki renk olarak genelde; siyah, gri, siyah ve gri arası bir renk, koyu lacivert, kahverengi veya camel ya da karamel rengi gibi renklerdedir. Kadınlar kimi daha fazla siyah veya camel ya da kahverengi veya benzeri, biraz daha renk olsun dedikleri renkleri tercih edebiliyor.

Bir bot ile kombin yapmak aslında sanıldığı kadar kolay değildir, fakat araştırdığınızda ve kombinleri karıştırdığınızda güzel kombinlerin ve karışımların çıkabileceğini görebilirsiniz.

Harley Davitson Sude Kadın Bot

Harley Davitson Estes Kadın Bot

Harley Davitson Gibson Kadın Bot

Harley Davitson Becky Kadın Bot

Harley Davitson Laconia Kadın Bot

Harley Davitson Bennet Kadın Bot

Harley Davitson Rıddck Kadın Bot

Harley Davitson Colmar  Kadın Bot

Harley Davitson Bolt Lace Kadın Bot

 

Harley Davitson New Worker  Kadın Bot

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net