Bilgii.net

Gömme Dolap Modelleri – Evde İşlevselliği Arttırın

11.10.2018
Gömme Dolap Modelleri – Evde İşlevselliği Arttırın

Gömme dolap modelleri, giyinme odası olarak tasarlama imkanı bulunmayan evler için ideal bir eşya ve giysi depolama alanı olarak gösterilebilir. Ev içindeki dağınıklığın ve düzensiz yapının, ev içindeki hareket kabiliyeti ve konforu da azalttığı bir gerçektir. Bu dağınıklık ve düzen konusunda çeşitli tasarım önerileri ve dekorasyon fikirleri mevcuttur. Geniş ve pratik olması ile bilinen giyinme odalarının, evinizin mimari tasarımına uymamasından dolayı kullanım imkanı bulunmayabilir. Bu noktada imdadınıza yetişen ve özel olarak marangozda yaptırılabilen gömme dolap modelleri, istenilen genişlik ve tasarımda tasarlanabilir. Duvarların iç kısımlarına yerleştirilebilen gömme dolap modelleri, yer tasarrufu yapma konusunda oldukça başarı sağlanabilecek dolap modellerinden birisidir desek abartmış olmayız. Gömme dolabınızı monte etmek istediğiniz yeri kararlaştırmanız, malzemesine ve bütçenize göre uygun gömme model dolabını seçerek gömme dolabınızı hemen kullanmaya başlayabilmeniz, gömme dolabın pratik özelliklerini gösterebileceği alanlardan ilki olarak gösterilebilir. Gömme dolap modelleri nelerdir? gibi bir soru kafanızda belirdi ise sizin için derlediğimiz gömme dolap modelleri ile ilgili detaylara göz atabilir ve gömme dolap seçiminizde daha bilinçli ve dekoratif anlamda bu tarz tasarımlara aşina olmaya çalışabilirsiniz.

Çatı Katı Gömme Dolap Modelleri: Çatı katı gömme dolap modelleri, çatı katınızda ideal bir dolap tasarımı arıyorsanız tam sizlik olduğunu söyleyebileceğimiz bir gömme dolabı modelidir. Çatı modelinize bağlı olarak eğimli bir kapı ile desteklenebilen bir gömme dolap modelidir. Sürgülü kapı ile birleştirildiğinde birden fazla gömme dolabı bir arada kullanabilme imkanınız da doğmaktadır.

Çok Amaçlı Gömme Dolap Modelleri: Çok amaçlı gömme dolap modelleri çeşitli çekmece ve raflar ile desteklenebildiği için işlevsellik arayan bireyler için ideal bir seçim olacaktır. Ufak takı vb. eşyalarınızı koyabildiğiniz gibi, çekmecelerinizin ya da raflarınızın büyüklük ve genişliklerine bağlı olarak ayakkabılarınızı da gömme dolabınızda sergilemeniz mümkündür.

Kolon ve Kiriş Uyumlu Gömme Dolap Modelleri: Kolon ve kiriş uyumlu gömme dolap modelleri de  merdivenaltı, giriş kapısı yanı gibi alanlardan da faydalanabilmek için kullanılabilecek gömme dolap modellerinden biri olarak gösterilebilir. Özellikle kalabalık misafir gruplarınızın ayakkabı ve ceketlerini ortada bırakmayan yönleri ile oldukça işlevsel olan bu gömme dolap modelleri, her evin ihtiyacı olarak görülebilir. Renk önerisi olarak her ortama ve her evin renge uyabilen beyaz renk ve yumuşak tonlu renkler, gömme dolap modeliniz için seçebileceğiniz renkler arasında olabilir. Bu tarz renkler uyum sağladığı gibi huzur ve konfor da vereceği için özellikle seçilmektedir.

Yatak Odası Gömme Dolap Modelleri: Yatak odası gömme dolap modelleri ile yatak odanızdaki dağınıklığı kontrol ederek, ayrıca yerden tasarruf etme imkanınız da bulunmaktadır. Estetik olarak göz zevkinize de hitap edebilecek olan bu tip gömme dolap modelleri, pek çok avantajı ile yatak odanıza renk katabilir. Kolon ve kiriş uyumlu modeller gibi, yatak odası için tasarlanan gömme dolap modellerinde de renk ve tasarım uyumuna dikkat ederseniz, tasarımınız olan gömme dolabı monte ettikten sonra  dekoratif anlamda da keyif alabilirsiniz.

Zebra Kapaklı Gömme Dolap Modelleri: Zebra kapaklı gömme dolap modelleri özellikle kışlık eşyaların kaldırılması ve saklanması açısından oldukça kullanışlıdır. Dolabın hava almasını sağlayan kısımları bulunması nedeni ile zebra kapaklı modellerin eşyaların havalanacak şekilde depolanabildiği bilinmektedir.

Zebra Kapaklar İle Şık Bir Model

Klasik Çizgileriyle Tarz Sahibi Bir Model

Modern Ve Kullanışlı

Giyinme Odaları İçin İdeal

Evinizin Mimari Özelliklerine Göre Tasarlayın

Modern Ve Şık

Stili İle Öne Çıkan Bir Model

Sade Ve Yalın

Çok Dolaba İhtiyacı Olanlar İçin

Küçük Ve Fonksiyonel

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilgii.net